Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
Zejdź chłopie na ziemie i nie podjudzaj na forum. Nic nie pisałem o potędze Motoru bo to nie jest żadna potęga i jeszcze dużo temu klubowi brakuje ażeby go tak nazywać. Przedstawiłem sytuację realistyczną jaka miał miejsce podczas dwu meczu finałowego a do Ciebie i Twoich kolegów internetowych po szalu to nie dociera bo patrzycie się "z góry" i jak taki Lublin mógłby powalczyć o złoto a w ogóle mógł się odważyć. Z góry przed meczem finałowym zakładaliście już złote medale bo jak nie wygrać z Lublinem. Rozmawiałem po meczu we Wrocławiu z wieloma "normalnymi" kibicami Waszego klubu i oni mieli do końca obawy o wynik tego meczu. Sami stwierdzili, że to była by tragedia jakby Motor wygrał na ich terenie tym bardziej, że ciśnienie na złoto Sparta miała ogromne. Ogólnie poziom kibiców na trybunach jest o wiele bardziej kulturalny niż tutaj na tym forum. Przed meczem we Wrocławiu kibice z Lublina i Wasi przybijali sobie piątki i była mega fajna atmosfera. Tutaj robicie syf i podjudzacie na każdym kroku. Podsumowując nie chcę mi się już z Tobą konwersować bo na to nie zasługujesz pieniaczu internetowy.
Ale to jest norma, że na trybunach jest inaczej aniżeli na forum. Myślisz, że jakbyś pojechał do ZG to tam na trybunach siedzi 10k Mariuszów? To samo jest z kibicami z każdego miasta. W ostatnich latach największą popelinę na trybunach to widziałem od kibiców z Leszna. Oni patrzyli na wszystkich z góry, czuli się panami i władcami. Co zresztą można było odczuć w tym roku, bo bardzo wielu ich zniknęło z trybun po porażce w PO. Ale nie mogę też powiedzieć, że wszyscy tacy byli. Bo mogę tutaj równie dobrze przyrównać kolesi na Olimpijskim, którzy mieli wniesione na stadion czteropaki mocnego Harnasia i byli nayebani w 4 d*py.
Także wiesz...gdzie ucho przyłożysz tam różnie znajdziesz