Ze względu na zbliżające się wybory, przyszłoroczny skład poznaliśmy bardzo szybko Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, bo sezon 2019 dla naszego klubu skończył się praktycznie po meczu z Lublinem.

Kadra na sezon 2020:

Wiktor Kułakow
Tobiasz Musielak
Adrian Miedziński
Chris Holder
Jack Holder
Igor Kopeć-Sobczyński
Michał Curzytek
Bartosz Curzytek
Kamil Kiełbasa

+ reszta juniorów, których raczej będziemy sporadycznie oglądać w DMPJ.

Menedżer: Tomasz Bajerski

Skład na pewno solidny na awans, ale jestem przekonany, że nie będzie to bułka z masłem. Najwiecej kontrowersji budzi na pewno pozostanie braci i tu jak zwykle zdania będą podzielone.
Wracają derby, może Brzozowski, Musielak czy Grajczonek to nie to samo co Gollob, Rickardsson i Jaguś, ale fajnie będzie poczuć choć szczyptę starego klimatu. Pozostaje mieć nadzieję, że sąsiedzi wyrobią się z remontem trybuny i terminarz dopisze.
Liczę na jakiś ciekawy wyjazd na inaugurację, fajnie będzie odwiedzić stadiony w Ostrowie czy Gnieźnie. I oczywiście zaraz po ogłoszeniu kalendarza będzie można planować wyjazd na Łotwę.

Wraca nazwa, wraca Miedziak, który jako jedyny z obecnego składu ma w sobie krew starego klubu.
Wiem, że jeszcze niejednokrotnie ponarzekamy na politykę klubu, ale chociaż dzisiaj możemy uwolnić się od takiej tandety jak Get Well czy Unibax. Na ten moment myślmy nad sezonem 2020 i głównym celu jakim jest awans. Co będzie potem to już czas pokaże.