Strona 46 z 47 PierwszyPierwszy ... 3644454647 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 2071

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Koniec ligi, czas zacząć wylewać własne marzenia żale nad składem. Mi się marzy zespół perspektywiczny, który ma coś do udowodnienia, który chce się rozwijać i walczyć. Pan Jurek trafnie przedłużył kontrakty tylko z 2 zawodnikami z naszego składu 2020AD. Jeśli chcemy o coś zawalczyć to tylko Bellego oraz Lyager spełniają te kryteria, a reszta rajderów musi być nowa. Myślę, że kontraktowanie zawodników pokroju Puków czy Lindbeaków nic wielkiego nie wniesie. To będzie krok w tył. Tacy zawodnicy już lepsi nie będą… Emeryturka… Pamiętacie mecz Polska -Rosja czy też Rosja – Polska, który był na S2 ostatnio? Widzieliście jak Wadim i Kułakow bawili się z Patrykiem z Zielonej Góry? A Dudek to był stały uczestnik GP2020 jak Antonio i Iversen. Zawalczmy o jakiegoś młodego walczaka i powinno być dobrze. Nie wiem jakie tam nazwiska w kajecie Pana Kanclerza są napisane, ja bym się chciał aby Polonia miała skład:

    1. Bellego
    2. Lyager
    3. Fricke/Tarasienko
    4. Zengota
    5. Musielak
    6. Bartoch
    7. Przyjemski / Błazykowski
    8. Grahn

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi marekb za jego przydatny post!

    mentikk (13-10-2020), vicar (13-10-2020)

  3. Powrót do góry    #2027
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Moim okiem gdybyście już chcieli zgłosić swoją chęć jazdy w Ekstralidze i nie musieć wymieniać całego składu zaraz po awansie to najlepsze rozwiązanie:
    9.Kulakow
    10.Lyager
    11.Zengota
    12.Musielak
    13.Fricke
    Awans pewny tak naprawdę szkoda tylko, że Lyager kończy u24. Kulakow i Fricke bardzo rozwojowi. Gdyby po awansie udało się zbudować:
    9.Sajfutdinov
    10.u24
    11.Woźniak
    12.Musielak/Zengota
    13.Fricke/Kulakow
    Bardzo ciekawy skład.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    sviety (13-10-2020)

  5. Powrót do góry    #2028
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,098
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Koniec ligi, czas zacząć wylewać własne marzenia żale nad składem. Mi się marzy zespół perspektywiczny, który ma coś do udowodnienia, który chce się rozwijać i walczyć. Pan Jurek trafnie przedłużył kontrakty tylko z 2 zawodnikami z naszego składu 2020AD. Jeśli chcemy o coś zawalczyć to tylko Bellego oraz Lyager spełniają te kryteria, a reszta rajderów musi być nowa. Myślę, że kontraktowanie zawodników pokroju Puków czy Lindbeaków nic wielkiego nie wniesie. To będzie krok w tył. Tacy zawodnicy już lepsi nie będą… Emeryturka… Pamiętacie mecz Polska -Rosja czy też Rosja – Polska, który był na S2 ostatnio? Widzieliście jak Wadim i Kułakow bawili się z Patrykiem z Zielonej Góry? A Dudek to był stały uczestnik GP2020 jak Antonio i Iversen. Zawalczmy o jakiegoś młodego walczaka i powinno być dobrze. Nie wiem jakie tam nazwiska w kajecie Pana Kanclerza są napisane, ja bym się chciał aby Polonia miała skład:

    1. Bellego
    2. Lyager
    3. Fricke/Tarasienko
    4. Zengota
    5. Musielak
    6. Bartoch
    7. Przyjemski / Błazykowski
    8. Grahn
    Antonio i Iversen już nic nie wniosą. Zwłaszcza Antonio. Swego czasu Andy Smith też regularnie łapał się do SGP, a poza tym formę miał kiepską. To takie porównanie z mojej strony do dyskusji między vicarem a Scorpionem
    Trzeba szukać zawodników młodszych, rozwojowych. A jak już to wolałbym zawodnika takiego jak Fricke/MJJ, którzy jeszcze tego ścigania przed sobą trochę mają, którzy mogą i chcą coś jeszcze udowodnić, którym zależy na jakichś sukcesach, a nie odcinaniu kuponów i zarabianiu na emeryturę.

    Biorąc pod uwagę skład jaki wrzuciłeś, przy Zengocie i Musielaku (wydaje mi się to wymarzona opcja na ten moment, w którym jesteśmy) to poszedłbym w może nieco bardziej ryzykowną stronę i zamiast Fricke/Tarasienko brał kogoś młodszego, kto jeszcze jest na początku drogi. Bewley, Michaiłow, Pawel Łaguta, Mads Hansen... ktoś tego pokroju.
    Już tłumaczę czemu. Mamy Laygera jako U24 i wszystko super, ale pamiętajmy, że on tę rolę będzie wypełniał jedynie jeden sezon. Nawet jeśli weźmiemy takiego Kułakowa czy Fricke'a, to za rok okaże się, że z jednym z trójki Bellego-Lyager-nowy obco będzie się trzeba pożegnać z powodu regulaminu. A taki młody chłopak wypełni nam tę lukę potencjalnie na kilka lat, a za rok i tak mamy Bellego i Lyagera jako podstawowych obco. To oczywiście przy założeniu, że mamy solidnych polskich seniorów.


    Ktoś wyżej wspominał, że potrzebujemy juniora. Nie potrzebujemy. Sezon rozpoczną Błażykowski z Bartochem, w maju do składu wchodzi Przyjemski, który ma dużo jeździć, żeby się rozwijać. Potem mają dochodzić kolejni zawodnicy ze szkółki BTŻ, którzy też będą potrzebowali jazdy. Obecnie najlepsi polscy seniorzy - Zmarzlik, Janowski, Dudek, Pawlicki i inni nie zaczynali jazdy w składzie w wieku lat 19 czy 20, tylko jeździli w lidze od momentu jak ukończyli lat 16. Ja wolę, żeby Wiktor nawet przez jakiś czas się "uczył" żużla przy zderzeniu z ligą, niż był chowany w parkingu i wypuszczany tylko na zawody juniorskie i stracił te cenne 3 lata nauki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    marekb (13-10-2020), vicar (13-10-2020)

  7. Powrót do góry    #2029
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    to było moje chciejstwo

    Będę zadowolony jeśli Polonia 21 będzie w miarę młoda i waleczna.
    Dlatego Pukowi, Lindbeackowi, Batch czy Klidemandowi i nawet Klindowi mówię: raczej NIE
    A trochę z innej beczki
    Myślę, że rok 2021 będzie rokiem prawdy dla całego sportu, kilku pewniaków może mieć ograniczone budżety, więc faworyci do play-off mogą szybko być zweryfikowani.
    Nie życzę źle nikomu, jednak kilkanaście dni temu Row miał być w 2021 takim Apatorem, a info z wczoraj że kasa może być dużo mniejsza na 2021
    To jest dobra okazja aby spróbować poważnie wbić się do E-Ligi....
    Wiem kolejne pobożne życzenie

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marekb za jego przydatny post!

    Scorpion (13-10-2020)

  9. Powrót do góry    #2030
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    W przyszłym roku 1 liga powinna być bardzo ciekawa. Krosno po awansie chce się wzmacniać my również budujemy silniejszy zespół. W 2021 liga powinna się spłaszczyć, nie powinno być takich outsiderów jak my i Loko. Na tą chwilę ciężko powiedzieć, czy w ogóle znajdzie się drużyna która "będzie chciała" awansować.

  10. Powrót do góry    #2031
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,098
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    to było moje chciejstwo

    Będę zadowolony jeśli Polonia 21 będzie w miarę młoda i waleczna.
    Dlatego Pukowi, Lindbeackowi, Batch czy Klidemandowi i nawet Klindowi mówię: raczej NIE
    A trochę z innej beczki
    Myślę, że rok 2021 będzie rokiem prawdy dla całego sportu, kilku pewniaków może mieć ograniczone budżety, więc faworyci do play-off mogą szybko być zweryfikowani.
    Nie życzę źle nikomu, jednak kilkanaście dni temu Row miał być w 2021 takim Apatorem, a info z wczoraj że kasa może być dużo mniejsza na 2021
    To jest dobra okazja aby spróbować poważnie wbić się do E-Ligi....
    Wiem kolejne pobożne życzenie
    Klindt to jeszcze nie jest taki negatywny pomysł, ale on raczej się nigdzie nie ruszy z Ostrowa.
    Ja bym nie był za takim atakowaniem tej ELigi, jeśli nie ma się pewności, że zbudujemy mocną drużynę, która w tej ELidze się utrzyma bez jakiejś wielkiej dramaturgii. Niesety w ELidze, żeby rozsądnie myśleć o utrzymaniu to trzeba mieć skład na PO. Ale to już zupełnie inna dyskusja.
    Ja bym był daleki od atakowania ELigi teraz, żeby nie skończyć jak Rybnik w minionym właśnie sezonie, czy kilka lat temu Gniezno, które z tego co kojarzę zdruzgotane w ELidze popadło w turbo długi (jeśli się mylę, to sorry - w pewnym wieku pamięć już płata figle ). Wolałbym, aby jeden rok dłużej spędzić w I lidze, niż potem mieć problemy po awansie.
    Oczywiście jeśli Jurek jest pewny, że będzie dobry skład, dobra kasa i wszystko na miejscu, to nie będę miał nic przeciwko. Ale lepiej żeby to było z głową, na spokojnie i przemyślane, aniżeli jakieś szaleństwo i na emocjach walczyć po trzech dobrych meczach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #2032
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Beniaminek, który wchodzi do e-ligi zawsze stoi na straconej pozycji. Ostatnio udało się Motorowi, awansowali i nie spadli. Mieli trochę szczęścia kosztem naszych sąsiadów. Najważniejsze jest kasa, jeśli nie masz odpowiedniego budżetu nic nie zrobisz, skończysz jak ROW. Za mała klasowych rajderów. Dla mnie aby beniaminek miał szanse, nie było takiego dominatora jak Unia L powinien być wprowadzony KSM. Pamiętam jak w Polsce obowiązywał ksm, mi te mecze bardzo się podobały, było więcej wyrównanych pojedynków. A teraz coraz więcej kibiców twierdzi ze I liga jest bardziej widowiskowa niż E-liga. Ale to już dyskusja na sezon ogórkowy .

  12. Powrót do góry    #2033
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Beniaminek, który wchodzi do e-ligi zawsze stoi na straconej pozycji. Ostatnio udało się Motorowi, awansowali i nie spadli. Mieli trochę szczęścia kosztem naszych sąsiadów. Najważniejsze jest kasa, jeśli nie masz odpowiedniego budżetu nic nie zrobisz, skończysz jak ROW. Za mała klasowych rajderów. Dla mnie aby beniaminek miał szanse, nie było takiego dominatora jak Unia L powinien być wprowadzony KSM. Pamiętam jak w Polsce obowiązywał ksm, mi te mecze bardzo się podobały, było więcej wyrównanych pojedynków. A teraz coraz więcej kibiców twierdzi ze I liga jest bardziej widowiskowa niż E-liga. Ale to już dyskusja na sezon ogórkowy .
    to chyba zle pamietasz. zreszta sprawdz sobie jakby wygladaly ksmy ekip w tym roku. Grudziadz mialby wyzszy niz Leszno. tyle o tych ksmowych bzdurach.

  13. Powrót do góry    #2034
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,098
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    KSM to akurat straszna wg mnie bzdura. Mając mocną ekipę musisz się na siłę osłabiać. Bo tak. Te KSM na poziomie 42 to w ogóle był jakiś dramat, bo po dobrym sezonie nie można było utrzymać swojego składu. Dramat. Regulamin powinien być jak najprostszy. 5 seniorów, dwóch juniorów, jeden rezerwowy. Ilość biegów i punktacja, rezerwy, zmiany - bez zmian. Żadnych więcej ograniczeń. Stać Cię - robisz dream team. Nie stać - masz skład na jaki Cię stać. Wprowadzamy tutaj jakieś U23, U24, zaraz dojdzie zawodnik >35, żeby zawodnicy pod koniec kariery też mogli zarobić.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #2035
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    No to w niedziele jeszcze bedzie okazja poogladac zuzel na Sportowej. Turniej Asow 17:15.

    Lista startowa

    1. Matic Ivacić (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

    2. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski)

    3. Mikkel Michelsen (Motor Lublin)

    4. Mateusz Tonder (RM Solar Falubaz Zielona Góra)

    5. Oleg Michailov (Lokomotiv Daugavpils)

    6. Grzegorz Zengota (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

    7. Vaclav Milik (PGG ROW Rybnik)

    8. Jakub Jamróg (Motor Lublin)

    9. Rohan Tungate (Orzeł Łódź)

    10. Nicolai Klindt (Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski)

    11. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź)

    12. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)

    13. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)

    14. Antonio Lindbaeck (RM Solar Falubaz Zielona Góra)

    15. Andzejs Lebedevs (PGG ROW Rybnik)

    16. Roman Lachbaum (MR Garden GKM Grudziądz)

    Rezerwowi:

    17. Mateusz Błażykowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

    18. Mateusz Jagła (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

  15. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,371
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 471 w 359 postach
    Turniej Asów = casting?

  16. Powrót do góry    #2037
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Podoba mi się ten pomysł +35

  17. Powrót do góry    #2038
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Turniej Asów = casting?
    Smektala i Kubera krajowa para Polonii 2021?

  18. Powrót do góry    #2039
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ciekaw ile z tych nazwisk z turnieeju asow pokrywa sie z lista Kanclerza, odrzucajac oczywistosci to odpada Ivacic, Kuber, Smektala, Lachbaum i Michelsen bo tych zawodnikow u nas nie zobaczymy.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  19. Powrót do góry    #2040
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    210
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Wg mnie to odpada jakieś 90% tych zawodników, chyba, że słabo śledzę piekarnie na forum i Milik, Barney albo Michelsen się gdzieś wybierają. Chyba tylko Anton i Tonder dostali wolną rękę, reszta wygląda mi, że zostanie w swoim klubach. Zengi szuka pewnie okazji do jazdy, Ivacic to raczej zapchajdziura.

  20. Powrót do góry    #2041
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Z tej obsady to i nawet 10 zawodników jest do wyjęcia

  21. Powrót do góry    #2042
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,371
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 471 w 359 postach
    Michaiłow?
    Kanclerz czyta forum?

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Z tej obsady to i nawet 10 zawodników jest do wyjęcia
    Na pewno trzech jest nie do wyjęcia.

  22. Powrót do góry    #2043
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tego co ma przyjść to nie ma, przypadek? Pewniaczek, nie trzeba sprawdzać xD

  23. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,371
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 471 w 359 postach
    No nie ma Wadima. O niego chodzi?

  24. Powrót do góry    #2045
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  25. Powrót do góry    #2046
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No nie ma Wadima. O niego chodzi?
    Takie info do mnie przyszło, że już jest u nas. W sumie taka ekipa walczaków się zapowiada, szczególnie patrząc na zagranicznych.

  26. Powrót do góry    #2047
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    210
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    "Najlepszą ofertę miał otrzymał od Abramczyk Polonii Bydgoszcz, która chce zbudować skład, który nie będzie walczył o coś więcej niż utrzymanie."

    Rzetelne źródło ten PS

  27. Powrót do góry    #2048
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    "Najlepszą ofertę miał otrzymał od Abramczyk Polonii Bydgoszcz, która chce zbudować skład, który nie będzie walczył o coś więcej niż utrzymanie."

    Rzetelne źródło ten PS
    Nie bedzie walczyl o cos wiecej? Ten sklad nie wyglada na walke o maks lokaty 5-6.

  28. Powrót do góry    #2049
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Poziom dziennikarstwa ogólnie rzecz biorąc sięgnął dna, więc nie ma co się dziwić, że musimy się tylko domyślać co autor miał na myśli. Prawdopodobnie "nie" się zapętało

  29. Powrót do góry    #2050
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    1,140
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Świetny skład. Brawoooo.

  30. Powrót do góry    #2051
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,098
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Poziom dziennikarstwa ogólnie rzecz biorąc sięgnął dna, więc nie ma co się dziwić, że musimy się tylko domyślać co autor miał na myśli. Prawdopodobnie "nie" się zapętało
    Jeszcze "miał otrzymał" jest niczego sobie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #2052
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Czy jest gdzieś lista startowa Kryterium?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #2053
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,098
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czy jest gdzieś lista startowa Kryterium?
    http://www.polonia.bydgoszcz.pl/w-ni...j96WLPJn8e8O8Y
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Buszmen (14-10-2020)

  34. Powrót do góry    #2054
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Masz kilka postów wyżej.

  35. Powrót do góry    #2055
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czy jest gdzieś lista startowa Kryterium?
    To nie jest Kryterium tylko "Turniej Asów" Gdzieś pisali aby nie mylić
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Buszmen (14-10-2020)

  37. Powrót do góry    #2056
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  38. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

  39. Powrót do góry    #2058
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Byle tylko bilety sie znalazly dla Gapy

  40. Powrót do góry    #2059
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Byle tylko bilety sie znalazly dla Gapy
    Oddam swój tylko, żeby u nas nie jeździł

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi marekb za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (14-10-2020), mentikk (14-10-2020)

  42. Powrót do góry    #2060
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    406
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Z palca wyssane... mam nadzieję

  43. Powrót do góry    #2061
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    A dlaczego Gapa nie ? srednia 1,9 w klubie gdzie są problemy z kasą. Przecież po awansie i tak będzie trzeba wymienić 90% składu. Wymiana Brzozowskiego który też młody nie jest na Gape to swietny ruch tymbardziej że Zengiego może nie być u was

  44. Powrót do góry    #2062
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dobry zawodnik, spokojnie można mu wpisać w program te minimum 8 oczek już przed meczem. Ktoś doświadczony, już wiekowy, przydałby się tej drużynie. W sam raz też pasuje na kapitana. Nie rozumiem tej niechęci...

  45. Powrót do góry    #2063
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    210
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Pewnie wszyscy się już nastawiali na samych młodziaków a tu info o emerycie Gapińskim. Ja tam jestem jak najbardziej za, wynikiem się Gapa broni. Zengi się ceni, ale też nie ma się co dziwić, stracił trochę na tej kontuzji i ma co nadrabiać

  46. Powrót do góry    #2064
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jeszcze "Protasa" tutaj wstawić i będzie 3/4 teamu emerytów
    Widać,ze ten sezon transferowy w naszym wykonaniu będzie duuuużo ciekawszy niż zeszłoroczny bo co chwila jakieś nowe nazwiska wyskakują w mediach i nie wiadomo kto ostatecznie u nas wyląduje.
    Raz jest to Tarasenko potem pewniakiem niby duet Kulakow-Musielak teraz z kolei "pakiet ostrowski" czyli Gapa-Klindt i bądź tutaj mądry człowieku i definiuj na co stać Polonię w tym czasie transferowym i jakie są konkretne cele ba przyszły sezon bo wychodzi na to,że walka o ekstra może być całkiem udana.
    Jeszcze jakby coś nie tak poszło w Falubazie i miałby odejść Pan Żużlowiec Piotr to on byłby dla mnie celem numer jeden mimo swojego wieku-ale to tylko sfera marzeń i pobożnych życzeń.
    Gdyby jednak zbudować taki team:
    1) Bellego
    2) Lyager
    3) Zengota
    4) Gapiński
    5) Klindt
    6) Bartoch
    7) Przyjemski
    to w razie awansu do ekstraligii trzeba wymienić trzy ogniwa i jedno zamienić na seniora czyli:

    1) Sajfutdinow
    2) u24
    3) Zengota
    4) Lyager
    5) Woźniak
    6) junior
    7) Przyjemski

    To pokazuje,ze skład na 1 ligę jest ok,ale bez pewności na coś więcej w extralidze przy wzmocnieniu tymi "naszymi wychowankami"!

    Dlatego mój idealny skład na przyszły sezon bez wielkich zmian po ewentualnym awansie wygląda tak:
    1) Bellego
    2) Lyager
    3) Protasiewicz
    4) Zengota
    5) Tarasenko
    6) Bartoch
    7) Przyjemski

    Po awansie do extra zmieniamy w ten sposób:
    1) Sajfutdinow
    2) u24
    3) Protasiewicz
    4) Zengota/Woźniak
    5) Woźniak/lider w granicy 2,0-2,2
    6) junior
    7) Przyjemski

    i można powalczyć o utrzymanie tym składem.

    To czysta teoria jak wiemy,ale jeśli tak można poteoretyzować to zakup Protasiewicza i Tarasenki byłby idealny na przyszły rok i oczywiście innego seniora z Polski by mieć 3 Polaków w razie ewetualnej kontuzji.co wy na to?

    REASUMUJĄC:
    1 Protasiewicz/Musielak/Polak - Tarasenko
    2) Musielak/Gapiński/Polak- Tarasenko/Klindt

    A kogo widzicie na trenera-managera?
    Staszewski-Dobrucki-Żyto a może Czernicki?

  47. Powrót do góry    #2065
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Kto jest większościowym właścicielem/sponsorem klubu Polonia Bydgoszcz ??

  48. Powrót do góry    #2066
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Kto jest większościowym właścicielem/sponsorem klubu Polonia Bydgoszcz ??
    Właścicielem Polonii jest Jerzy Kanclerz a udziały ma także Miasto Bydgoszcz natomiast głównym sponsorem tzw.tytularnym jest firma rodzinna "Abramczyk".

  49. Powrót do góry    #2067
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Pytam ponieważ od kilku dni zauważyłem, że wiadukty warszawskie są zwężone i szykuję się wielomiesięczny utrudniony przejazd a później remont i mordęga dla kierowców,miejska kasa musi znaleźć na to pieniądze (wydaję się, że to nie planowany wydatek w budżecie,pytanie czy to wpłynie na obcięcie pieniążków na sport).

  50. Powrót do góry    #2068
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Jeszcze "Protasa" tutaj wstawić i będzie 3/4 teamu emerytów
    Widać,ze ten sezon transferowy w naszym wykonaniu będzie duuuużo ciekawszy niż zeszłoroczny bo co chwila jakieś nowe nazwiska wyskakują w mediach i nie wiadomo kto ostatecznie u nas wyląduje.
    Raz jest to Tarasenko potem pewniakiem niby duet Kulakow-Musielak teraz z kolei "pakiet ostrowski" czyli Gapa-Klindt i bądź tutaj mądry człowieku i definiuj na co stać Polonię w tym czasie transferowym i jakie są konkretne cele ba przyszły sezon bo wychodzi na to,że walka o ekstra może być całkiem udana.
    Jeszcze jakby coś nie tak poszło w Falubazie i miałby odejść Pan Żużlowiec Piotr to on byłby dla mnie celem numer jeden mimo swojego wieku-ale to tylko sfera marzeń i pobożnych życzeń.
    Gdyby jednak zbudować taki team:
    1) Bellego
    2) Lyager
    3) Zengota
    4) Gapiński
    5) Klindt
    6) Bartoch
    7) Przyjemski
    to w razie awansu do ekstraligii trzeba wymienić trzy ogniwa i jedno zamienić na seniora czyli:

    1) Sajfutdinow
    2) u24
    3) Zengota
    4) Lyager
    5) Woźniak
    6) junior
    7) Przyjemski

    To pokazuje,ze skład na 1 ligę jest ok,ale bez pewności na coś więcej w extralidze przy wzmocnieniu tymi "naszymi wychowankami"!

    Dlatego mój idealny skład na przyszły sezon bez wielkich zmian po ewentualnym awansie wygląda tak:
    1) Bellego
    2) Lyager
    3) Protasiewicz
    4) Zengota
    5) Tarasenko
    6) Bartoch
    7) Przyjemski

    Po awansie do extra zmieniamy w ten sposób:
    1) Sajfutdinow
    2) u24
    3) Protasiewicz
    4) Zengota/Woźniak
    5) Woźniak/lider w granicy 2,0-2,2
    6) junior
    7) Przyjemski

    i można powalczyć o utrzymanie tym składem.

    To czysta teoria jak wiemy,ale jeśli tak można poteoretyzować to zakup Protasiewicza i Tarasenki byłby idealny na przyszły rok i oczywiście innego seniora z Polski by mieć 3 Polaków w razie ewetualnej kontuzji.co wy na to?

    REASUMUJĄC:
    1 Protasiewicz/Musielak/Polak - Tarasenko
    2) Musielak/Gapiński/Polak- Tarasenko/Klindt

    A kogo widzicie na trenera-managera?
    Staszewski-Dobrucki-Żyto a może Czernicki?

    Z całym szacunkiem (a nie ukrywam, że marzy mi sie taki skład po części) ale jesteś którąś osobą, która twierdzi, że po awansie będzie w składzie Emil i/czy Szymek. Ciężko oj bardzo ciężko będzie ich wyciągnąć, szczególnie Emila. On w Lesznie jak Adams będzie niestety.
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2069
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez yhym Zobacz posta
    Z całym szacunkiem (a nie ukrywam, że marzy mi sie taki skład po części) ale jesteś którąś osobą, która twierdzi, że po awansie będzie w składzie Emil i/czy Szymek. Ciężko oj bardzo ciężko będzie ich wyciągnąć, szczególnie Emila. On w Lesznie jak Adams będzie niestety.
    Dlaczego tak uważasz? Właśnie awans do extraligii i odpowiednie pieniądze to dla mnie gwarant jego powrotu do Polonii bo w Bydgoszczy mieszka więc on i Szymek Woźniak to w razie--ewentualnego--awansu dwie pierwsze opcje do wzmocnienia składu ekstraligę i najbardziej realne -sam w wywiadach nie wyklucza powrotu do Polonii

  52. Powrót do góry    #2070
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Dlaczego tak uważasz? Właśnie awans do extraligii i odpowiednie pieniądze to dla mnie gwarant jego powrotu do Polonii bo w Bydgoszczy mieszka więc on i Szymek Woźniak to w razie--ewentualnego--awansu dwie pierwsze opcje do wzmocnienia składu ekstraligę i najbardziej realne -sam w wywiadach nie wyklucza powrotu do Polonii
    o wlasnie. dobrze mowi. Polac mu

    Cytat Zamieszczone przez yhym Zobacz posta
    Z całym szacunkiem (a nie ukrywam, że marzy mi sie taki skład po części) ale jesteś którąś osobą, która twierdzi, że po awansie będzie w składzie Emil i/czy Szymek. Ciężko oj bardzo ciężko będzie ich wyciągnąć, szczególnie Emila. On w Lesznie jak Adams będzie niestety.
    wszystko ok.
    Ale Protas to bylaby dobra opcja kilka lat temu.
    Facet starzeje sie jak wino, i darze go ogromnym szacunkiem, ALE wieku nie oszukasz. Mysle ze niebawem skonczy kariere, i to w Falubazie. Nie sadze zeby mial zawitac do Polonii jako 50 latek

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Jeszcze "Protasa" tutaj wstawić i będzie 3/4 teamu emerytów
    Widać,ze ten sezon transferowy w naszym wykonaniu będzie duuuużo ciekawszy niż zeszłoroczny bo co chwila jakieś nowe nazwiska wyskakują w mediach i nie wiadomo kto ostatecznie u nas wyląduje.
    Raz jest to Tarasenko potem pewniakiem niby duet Kulakow-Musielak teraz z kolei "pakiet ostrowski" czyli Gapa-Klindt i bądź tutaj mądry człowieku i definiuj na co stać Polonię w tym czasie transferowym i jakie są konkretne cele ba przyszły sezon bo wychodzi na to,że walka o ekstra może być całkiem udana.
    Jeszcze jakby coś nie tak poszło w Falubazie i miałby odejść Pan Żużlowiec Piotr to on byłby dla mnie celem numer jeden mimo swojego wieku-ale to tylko sfera marzeń i pobożnych życzeń.
    Gdyby jednak zbudować taki team:
    1) Bellego
    2) Lyager
    3) Zengota
    4) Gapiński
    5) Klindt
    6) Bartoch
    7) Przyjemski
    to w razie awansu do ekstraligii trzeba wymienić trzy ogniwa i jedno zamienić na seniora czyli:

    1) Sajfutdinow
    2) u24
    3) Zengota
    4) Lyager
    5) Woźniak
    6) junior
    7) Przyjemski

    To pokazuje,ze skład na 1 ligę jest ok,ale bez pewności na coś więcej w extralidze przy wzmocnieniu tymi "naszymi wychowankami"!

    Dlatego mój idealny skład na przyszły sezon bez wielkich zmian po ewentualnym awansie wygląda tak:
    1) Bellego
    2) Lyager
    3) Protasiewicz
    4) Zengota
    5) Tarasenko
    6) Bartoch
    7) Przyjemski

    Po awansie do extra zmieniamy w ten sposób:
    1) Sajfutdinow
    2) u24
    3) Protasiewicz
    4) Zengota/Woźniak
    5) Woźniak/lider w granicy 2,0-2,2
    6) junior
    7) Przyjemski

    i można powalczyć o utrzymanie tym składem.

    To czysta teoria jak wiemy,ale jeśli tak można poteoretyzować to zakup Protasiewicza i Tarasenki byłby idealny na przyszły rok i oczywiście innego seniora z Polski by mieć 3 Polaków w razie ewetualnej kontuzji.co wy na to?

    REASUMUJĄC:
    1 Protasiewicz/Musielak/Polak - Tarasenko
    2) Musielak/Gapiński/Polak- Tarasenko/Klindt

    A kogo widzicie na trenera-managera?
    Staszewski-Dobrucki-Żyto a może Czernicki?
    i jeszcze jedno.
    Naprawde nie widzicie zadnego z dwojki Lyager / Bellego w bialo czerwnoych barwach w ekstralidze?

    Chcialbym przypomniec, ze tacy Madsen, czy Doyle (pierwsi z brzegu co mi przyszli do glowy). MEdalisci MS i czolowi zawodnicy Ekstraligi, nie zaczynali od razu w ekstralidze w iweku 19 lat.
    Ich kariera rozwinela sie stosunkowo niedawno, juz jako dojrzalych zawodnikow.

    Osobiscie licze ze chociazby taki Lyager bedzie w przyszlosci naszym liderem.
    pomidor

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •