Pokaż wyniki od 1 do 45 z 7949

Wątek: Apator Toruń 2019 - wątek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach

    Roman wróć

    Niestety ale zachowanie naszego prezesa doprowadziło po raz pierwszy w historii do spadku. Termos dziękujemy ci za to. Nikomu dotychczas nie udało się tak zmarnować tego klubu.
    Zawsze broniłem Karkosika i jego decyzji o walkowerze i teraz tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że spadek z ligi to 100 razy większy wstyd niż ten walkower.
    Pamiętam jak niektórzy na tym forum nawoływali do odejścia Karkosika i byli szczęśliwi z przyjścia Termosa ( co oni teraz powiedzą).
    Byli też tacy którzy twierdzili że wolą Apatora w 1 lidze niż Unibax w Ekstra. Mam nadzieję że ci kibice toruńskiej drużyny są teraz szczęśliwi.
    Reasumując, od ery Termosa przestałem kupować karnety gdyż nie podobało mi się jego podejście w tym sporcie ( i nie tylko tym, myślę że Pan senator by wiedział o co chodzi ) i jego wyborcze obiecanki.
    Skusiłem się na karnet dopiero w tym sezonie, jak się okazuje ostatnim w Ekstra, na jak długo?? Czy zobaczę jeszcze kiedyś Toruń na Ekstraligowych torach?
    Czas iść pod klub zapalić znicze.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Anrutek za jego przydatny post!

    Rif (06-08-2019), orlosep (05-08-2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •