Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
Co Ty mi tu teraz bredzisz? Mieliśmy mecz w ten weekend, a Ty mi pokazujesz rozpiskę z czerwca i piszesz, że Nicki z Dudkiem by zrobili 5:1 w biegu nr 14 i to ma być dowód na to, że w tę niedzielę byłoby 48:42? Kpisz? Miałeś wykazać, że we Włókniarzu w ten weekend mogło być 48:42 z Nickim składzie. Na czym polega Twój problem, aby pokazać jak miały wyglądać biegi? Jak masz rację to byś to udowodnił.
Co Ty mi tu teraz pokazujesz mecz z czerwca? My rozmawiamy o meczu z września. Nawet głupi przykład, że juniorzy w czerwcu zrobili jakimś cudem 4 pkt.
Albo pokazujesz rozpiskę biegów, albo można zamknąć temat, który pewnie i tak reszty nie interesuje, tylko Ty tradycyjnie nie przyjmujesz merytorycznych argumentów.
Oc...ujałeś ? Jakich merytorycznych argumentów ? Chciałeś symulację to masz symulację. Co mam ci ją przekopiować ze SF ? Co ma do tego fakt, iż mecz w RZ był w czerwcu ? Co z tego, że wtedy juniorzy zrobili 4 pkt jak Pepe wtedy zrobił jeden pkt. Teraz Pepe zrobił 3 pkt a juniorzy 2. Czyli wychodzi na to samo. Nasz spór dotyczy tego czy z Dzikiem w składzie byłby możliwy wynik w okolicach 48-42. Udowodniłem ci, na przykładzie meczu z RZ, że taki wynik byłby możliwy. A jak miałyby wyglądać biegi masz rozpisane na SF, nawet linka ci dałem. A co najważniejsze, ten mecz z RZ wykazał, ze z Nickim w składzie, można było przegrać nie 24 pkt a 12 pkt. A ty cos pyerdolisz, że maksymalnie drużyna by zyskała 2-3 pkt. Ochłoń chłopie bo głupoty piszesz.

Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
Tonder poszedł w odstawke? Moim zdaniem, to Wasz najlepszy junior, co z resztą pokazał w Bydgoszczy...duży błąd Waszego menago ...
To akurat nie błąd Skóry. Dyspozycja przyszła z góry aby puścić go na mecz do Bydzi. Tam Kanclerz ze starym Bieńkowskim odświeżyli stare znajomości.