Pokaż wyniki od 1 do 45 z 204

Wątek: III Runda SE Unia Tarnow - Apator Torun,22.04.2018 godz.19.00

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Na wstępie powiem, że tarnowianie to faktycznie wyluzowani ludzie jeśli chodzi o kibiców To był mój pierwszy i ostatni wyjazd w tym roku za tą "drużyną" nie chce mi się komentować jazdy poszczególnych zawodników, bo na brawa zasługuje tylko albo aż Kaczmarek. Stałem sobie spokojnie przy parkingu obserwując zawodników i działaczy podczas tego meczu i powiem szczerze fajnie że jest luz, ale ku....a mecz jest przegrywany, a tu nadal luz, luz jak na sparingu. Po biegu pieczętującym przegrany mecz, na twarzach tych ludzi nie było żadnych emocji, ani złości, anie smutku, nikomu nawet brewka się nie podniosła, poprostu ktoś tam jedzie 4 kólka odjedzie i wróci, potem sobie ja pojadę odjadę 4 kólka i wrócę, takie jest podejście tej drużyny do spotkania. A przynjamniej takie odniosłem wrażenie, Frątczak jak nie widzi kamer to też wielka pi...da, żałośnie to wszystko dziś wyglądało.

    Na plus atmosfera na stadionie, Unia ma znacznie, znacznie lepszego wodzireja na stadionie niż ten nasz krzykacz. Nawet z tej perspektywy miło się to przegrywało

  2. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi YaneY za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (22-04-2018), j-rules (22-04-2018), polewaczka (23-04-2018), savage (02-05-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •