Pokaż wyniki od 1 do 45 z 117

Wątek: VIII Kolejka Ekstraligi Stal Gorzów - Get Well Apator Toruń, 11.06.17, 16:30

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach

    VIII Kolejka Ekstraligi Stal Gorzów - Get Well Apator Toruń, 11.06.17, 16:30

    Pierwszy raz zakładam temat, bardzo się stresuję, ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Ale przyznam, że jestem trochę podekscytowany.

    Gospodarze:

    9 Niels Kristian Iversen
    10 Linus Sundstroem
    11 Przemysław Pawlicki
    12 Martin Vaculik
    13 Bartosz Zmarzlik
    14 Alan Szczotka

    Goście:

    1 Chris Holder
    2 Michael Jepsen Jensen
    3 Greg Hancock
    4 Paweł Przedpełski
    5 Adrian Miedziński
    6 Daniel Kaczmarek

    Goście po budującej wygranej w Grudziądzu, wczoraj Hancock i Holder w Grand Prix dzielnie stawali, w przeciwieństwie do Iversena i Zmarzlika, którzy nie powąchali półfinałów.
    Wszyscy w typerach stawiają na co najmniej dwunastopunktową wygraną gospodarzy, ale ja wierzę w naszych aniołeczków getwelleczków. Dawaj Adrian.
    Ale wiadomka, Zmarzlik u siebie to jest taki kozak, że nie ma na niego mocnych, chyba, że Kacper Woryna, którego w Toruniu nie ma. Gorzowska juniorka się rozkręca, Sundstroem zaskakująca przyzwoity mimo przerwy od ekstraligi. Liczę na wyrównany mecz i osobiście stawiam na remis. Falubaz pokazał, że się da.


    Warto też zwrócić uwagę na nowatorskie ustawienie par gości. Wraca Paweł Przedpełski, co skłoniło grubaska do zmian w składzie, Adrian z juniorem, Greg z Pawłem, interesujące. Boję się że para Miedziak - junior będzie zbyt słaba.

    Ostatnio edytowane przez młody_piernik ; 11-06-2017 o 12:50
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •