Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
Mi też Rafała brakowało na podium.
Nawet z kumplami zastanawialiśmy się dlaczego go nie ma na dekoracji. Może chory?
A tu taki gniot.
Ten klub jest jednak niereformowalny. Tak potraktować swojego podstawowego juniora w przyszłorocznych rozgrywkach.
Już wiem, nie dali mu medalu, żeby nie spoczął na laurach. Jak chce mieć taki to niech sobie wywalczy w przyszłym roku.
Trudno komentować taką decyzje jeśli nie znamy jej powodów. Z niczego to się nie wzięło. Mnie mocno martwi fakt, ze Karczmarz jeszcze niczego nie osiągnął, a już są z nim jakieś wychowawcze problemy. Zachowując odpowiednie proporcje - szykuje nam się drugi Hlib ?
Co do zmian kadrowych to potrzebujemy gościa, który będzie wygrywał biegi. Teraz mamy Zmarźlika, a reszta to jeden wielki znak zapytania. Łącznie z Kasprzakiem, któremu jeśli tor podpasuje to OK, w przeciwnym wypadku bywa cienko. Dla mnie ideał to dwóch wymiataczy, na których praktycznie zawsze, na każdym torze, można liczyć. Coś jak w Falubazie duet Dudek - Doyle. Biorąc pod uwagę, że o takich gości będzie trudno (raz-finansowo, dwa-trudno będzie kogoś takiego wyciągnąć z dotychczasowej drużyny), zaryzykowałbym chyba z Pedersenem. Leszno będzie się chciało go pozbyć, może po dość słabym sezonie nie będzie jakiś super drogi, a szansa, że się w przyszłym sezonie obudzi - jest.