Była naprawdę szansa na pozytywny PR.

Tomek kolejny rok będzie emocjonował się i wychwalał swojego pracodawcę oraz poprzednie kluby, byle tylko nie Polonię.

Znowu oleje ciepłym moczem Kryterium Asów o ile one będzie wznowione. Podejrzewam, że odpuszczą temat bo cięcia kosztów.

-

Trzymajcie kciuki, żebym wygrał kiedyś w Totka.
Zainwestuje w klub i nie będzie takich przebojów jak obecnie.

Tak sobie myślę, to o Adamczaku cisza. Oby tylko Władkowi na niego szkoda pieniędzy nie było, bo wtedy tragedia.

Stalkowski nadal niezaklepany w Toruniu lub innym klubie?
Przeprosić się, podac rękę, Stalkowski niech zapyerdala na treningach a nie będziemy pozyskiwac juniora z E-ligi.
Pozytywny fakt, to taki, że jedziemy swoimi a nie Trojanowskimi, czy innymi Jeleniewskimi, którzy zmieniają barwy klubowe jak rękawiczki.
Jeszcze z 1,5 miesiąca i zobaczymy co wymyśli nasz prezes.

Niech p. Stawluk, jeśli tutaj czyta, przekaże prezesowi, że musi dojść do obniżki cen biletów.

Czekam również na akcję promocyjną w ościennych miasteczkach, pisałem do klubu i zostało bez odzewu to jak napisałem pare fajnych pomysłów.
Gdzie współpraca z zakładami pracy?


Za czasów tyllingera, było GP, pozyskiwał znaczących partnerów. Kompania Piwowarska, Bank Pocztowy a teraz kvrwa mać kompletne dno, ciężko jest zebrać tą setkę, którzy wykładają 1920zł . To nie jest kryzys w Bydgoszczy i okolicach, tylko brak oferty i ruszenia dvpy do firm przez władze klubu.

Piła w tym momencie bije nas na głowę.