Witam mam do sprzedania gadżety sportowe (głównie narazie związane z żużlem). Na aukcjach w chwili obecnej znajdują się takie przedmioty, jak m.in

- Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi - plastron z turnieju z autografami uczestników
- Wiesław Dobruszek "Żużlowe ABC" (4 tomy )
- "Vademecum żużlowe, część 1 Liga Polska 1948-1975"
- Koszulka Unii Tarnów z autografami żużlowców tego klubu z poprzedniego sezonu
- 1 książka od Jacka Krzyżaniaka, opisująca karierę wychowanka Apatora Toruń.

Więcej informacji na e-mail : pawelekno@poczta.onet.pl.

Niestety nie mogę tutaj wrzucić linku do aukcji, ale wszystkie przedmioty znajdują się na allegro (użytkownik pawel1327)

W razie pytań zapraszam do kontaktu poprzez e-mail.

Aukcja ma charakter charytatywny.

Mam na imię Paweł. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową oraz wodogłowie. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Przepuklina oponowo-rdzeniowa to wrodzona wada kręgosłupa spowodowana niedorozwojem kręgów otaczających delikatną strukturę rdzenia kręgowego. W wyniku uszkodzenia rdzeń kręgowy, ochroniony oponami, uwypukla się na zewnątrz kręgosłupa w postaci worka widocznego na plecach. Ponieważ poniżej miejsca uszkodzenia dochodzi do zaniku funkcji neurologicznych, stan i samodzielność dziecka uzależniony jest od poziomu wady. Przepuklina oponowo-rdzeniowa jest chorobą na dzień dzisiejszy nieuleczalną. Jednak rehabilitacja i różnego rodzaju ćwiczenia mogą mi pomóc w lepszym funkcjonowaniu.


Więcej o mnie na stronie Fundacji Avalon (fundacjaavalon.pl)