Witam wszystkich, chcę zacząć od tego, że od czegoś trzeba zacząć Jestem tu nowa, choć to nie pierwsze forum żużlowe, w którym biorę udział. Mam 25 lat i jestem z Wielkopolski. Pierwsza sprawa, z którą chcę się do Was zwrócić, to pytanie odnośnie dziennikarstwa żużlowego. Od zawsze mnie to interesowało, mam wykształcenie w zakresie dziennikarstwa, mam już na tym polu pewne doświadczenie(chodzi mi o dziennikarstwo żużlowe). Miałam przerwę i teraz chciałabym do tego wrócić. Skupiłam się na prasie i internecie, bo do radia nie mam głosu, a do TV prezencji ani możliwości Wiecie coś może na temat tego, gdzie możnaby coś pisać za więcej niż czapkę śliwek? Uprzedzam pytanie-jeśli chodzi o media w moim mieście, jest kiepsko. Dwa dzienniki, które mamy, mają newsy żużlowe ze strony internetowej klubu i innych nie chcą. Strona internetowa klubu-zmonopolizowana i nawet na bezpłatne praktyki był problem się dostać. SF też biorą ze strony internetowej i mimo moich zgłoszeń cisza. Jedyne portale, z których był jakiś odzew, to te bezpłatne. Ma ktoś jakiś pomysł? Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
<jeśli zgłosiłam się do złego działu, z góry przepraszam. Wynika to bycia tu "świeżynką", na przyszłość postaram się poprawić>