Panowie skoro Polkowski jedzie z jakąś firmą rozmawiać to faktycznie chyba jakieś lepsze czasy dla nas mogą przyjść. Osobiście marzy mi się play off za rok a ekstraliga za 2 lata. Podoba mi się, że w końcu spłacamy dług a nie na siłę idziemy do tej Ekstraligi. Nie wiem kogo zakontraktujemy ale na chwilę obecną nasz skład żle nie wygląda bo potrzeba nam tak na prawdę dwóch zawodników. Moim marzeniem jest powrót Golloba ale to sfera marzenia już pewnie nigdy nie do spełnienia bo nawet jak nie podpisze w Ekstralidze to pierwszy po niego rękę wyciągnie Ostrów i tam wyląduje. Przy kłopotach Marmy to chyba dla niego na chwile obecną najpoważniejsza opcja, chyba, że Polkowski coś "wyczaruje" z tą Warszawą.. Wtedy na prawdę bym go nazwał magikiem bo na pewno taki transfer to same korzyści dla nas. Nikt chyba nie ma wątpliwości, ze byłby naszym super liderem gdyby stare tłumiki wróciły. A teraz schodzę na ziemię i powiem, że taki Miśkowiak to był by mega sukces naszego prezesa, może nie jak powrót Golloba ale na mego duży sukces.