Pokaż wyniki od 1 do 45 z 6758

Wątek: KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach

    KS UNIA LESZNO 2013 - wątek klubowy

    http://telewizjaleszno.pl/film.php?id=6602&str=1

    Celowo zaczynam od wklejenia powyższego linka, bo w tej rozmowie Józef Dworakowski stwierdza na początku, że o sezonie 2012 nie ma już co dyskutować. Z racji tego, że sezon dla nas skończył się już dawno, a za chwilę poznać mamy nowy regulamin i nowy (stary?) skład, warto zacząć prowadzić rozmowy na temat nowego sezonu.

    Koncepcja prezesa Dworakowskiego z regulaminem finansowym, cięciem wydatków, itp. legła w gruzach. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że będzie jedno ograniczenie - KSM na poziomie 41. W takiej sytuacji (wnioskując z tego, co powiedział Dworakowski w wywiadzie, do którego link wkleiłem wyżej) o zatrzymanie obecnego składu będzie niezwykle ciężko. Chyba dla nikogo tajemnicą nie jest, że w chwili obecnej największa niewiadoma to pozostanie Jarka Hampela. Moje podejście w tej kwestii jest następujące: jeżeli klub będzie stać na nowy kontrakt dla Jarka, to jestem za tym, by pozostał w składzie Byków. Jeżeli natomiast opłacanie Jarka ma spowodować kłopoty finansowe klubu, to uważam, że nie ma powodu na siłę starać się go zatrzymać, tylko w elegancki sposób podziękować sobie za współpracę i w przyjaznej atmosferze się rozstać. Podobnie sprawa ma się z innymi zawodnikami, a krążą plotki, że niektórzy z naszych zawodników są kuszeni przez inne ośrodki. Jak będzie, czas pokaże...

    Jeszcze do niedawna można było mieć nadzieję, że zmianie ulegną ceny biletów, które wielu z nas tak "bolą". Skoro cięć wydatków w polskim speedwayu póki co nie będzie, to tym samym możemy chyba zapomnieć o niższych cenach. Biorąc pod uwagę, że w ostatnim czasie walki na naszym torze za dużo nie ma, zastanawiam się po raz pierwszy od kilku lat, czy zdecydować się na kupno karnetu. Takie rozwiązanie preferowałem do tej pory. Jestem w stanie wydać te 38zł na bilet normalny, ale klub musi postarać się o to, by w każdym meczu przygotowanie toru sprzyjało walce... z rywalem. W mojej ocenie zaraz obok cen biletów ten czynnik będzie miał wielki wpływ na to, czy trybuny na Smoku ponownie się zapełnią.

    Zapraszam do dyskusji i byle do sezonu!

    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 25-10-2012 o 14:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •