Zapraszam do typowania i zabawy !
Wyniki wrzucać będę na forum.
http://www.scorpiomaurusultras.blogs...us-ultras.htmlPodobne wątki:
Zapraszam do typowania i zabawy !
Wyniki wrzucać będę na forum.
http://www.scorpiomaurusultras.blogs...us-ultras.htmlPodobne wątki:
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Typowanie w tym roku to będzie niezła ruletka.
Może po paru pierwszych kolejkach będziemy coś wiedzieć.
Znalazła się pierwsza osoba, która się nie bała i wytypowała .
Kaltort.
Zapraszam resztę, może z czasem nagród przybędzie i będzie o co powalczyć.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
A jak to zrobić? Jak wytypować wyniki? Tzn. gdzie je przesłać? Na jakiś konkretny mail?
Aaaa.... sorry. Nie zauważyłem. Już wszystko jasne.
Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
Ukryta zawartość
No i się powoli rozkręca zabawa .
Mam nadzieję, że na dniach wrzucę info o kolejnej nagrodzie.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Zapraszam i polecam wszystkim zabawę w "typera"!
Jako, że pierwsze miejsce zarezerwowałem warto powalczyć o podium.
A jaka jest punktacja za trafiony wyniki itp. ???
---- Już wszystko wiem
SSSŻ Skorpiony
Ukryta zawartość
Wasze typy - pierwsza kolejka - 9 kwietnia :
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 54:36
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 48:42
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 53:37
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 47:43
Stal Gorzów - Apator Toruń 49:41
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 50:40
Start Gniezno - Orzeł Łódź 58:32
Motor Lublin - GKM Grudziądz 45:45
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 53:37
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 48:42
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 47:43
Kaltort
Pierwsza kolejka - 9 kwietnia :
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 49:41
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 48:42
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 50:40
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 46:44
Stal Gorzów - Apator Toruń 51:39
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 44:46
Start Gniezno - Orzeł Łódź 53:37
Motor Lublin - GKM Grudziądz 43:47
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 44:46
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 46:44
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 49:41
Michał. D
Tarnów - Wrocław 58:32
Bydgoszcz - Zielona Góra 48:42
Leszno - Częstochowa 49:41
Gdańsk - Rzeszów 48:42
Gorzów - Toruń 56:34
Ostrów - Daugavpils 50:40
Gniezno - Łódź 62:28
Lublin - Grudziądz 47:43
Kraków - Krosno 49:41
Rawicz - Piła 52:38
Opole - Rybnik 53:37
Molineux
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 59:31
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 48:42
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 53:37
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 49:41
Stal Gorzów - Apator Toruń 50:40
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 49:41
Start Gniezno - Orzeł Łódź 54:36
Motor Lublin - GKM Grudziądz 43:47
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 50:40
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 51:39
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 44:46
Skorpionsky
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 55:35
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 41:49
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 52:38
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 49:41
Stal Gorzów - Apator Toruń 52:38
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 46:44
Start Gniezno - Orzeł Łódź 60:30
Motor Lublin - GKM Grudziądz 40:50
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 49:41
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 48:42
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 40:50
Piekarnik92
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 51-39
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 42-48
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 49-41
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 49-41
Stal Gorzów - Apator Toruń 50-40
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 52-38
Start Gniezno - Orzeł Łódź 62-28
Motor Lublin - GKM Grudziądz 34-56
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 52-38
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 48-42
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 44-46
kamel
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 52-38
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 43:47
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 55-35
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 46-44
Stal Gorzów - Apator Toruń 50-40
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 40-50
Start Gniezno - Orzeł Łódź 58-32
Motor Lublin - GKM Grudziądz 47-43
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 50-40
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 48-42
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 44-46
Maciej9953
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 58:32
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 47;43
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 58;32
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 48;42
Stal Gorzów - Apator Toruń 53;37
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 40;50
Start Gniezno - Orzeł Łódź 60;30
Motor Lublin - GKM Grudziądz 46;44
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 47;43
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 55;35
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 56;34
Hunter
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 54*36
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 50*40
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 61*29
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 45*45
Stal Gorzów - Apator Toruń 48*42
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 51*39
Start Gniezno - Orzeł Łódź 57*33
Motor Lublin - GKM Grudziądz 45*45
Wanda Kraków - KSM Krosno 45*45
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 52*38
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 50*40
Latosi 79
Ekstraliga
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 48:42
Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra 37:53
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 52:38
Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów 46:44
Stal Gorzów - Apator Toruń 43:47
I liga
Ostrovia Ostrów - Lokomotiv Daugavpils 52:38
Start Gniezno - Orzeł Łódź 62:28
Motor Lublin - GKM Grudziądz 44:46
II liga
Wanda Kraków - KSM Krosno 47:43
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 37:53
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 40:50
Bojownik73
Z pierwszej kolejki wypada przełożony mecz Motor - GKM oraz Rawicz - Piła (walkower)
Wyniki pierwszej kolejki postaram się wrzucić jak najszybciej.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Gorąca prośba by typy publikowane były przed rozpoczęciem spotkań, przypomnę że pierwsze zaczęło się o 14-30
Wyniki po pierwszej kolejce :
Kaltort (0,1,1,1,0,1,0,0,0) = 4pkt
Michał. D (0,1,1,0,0,1,1,1,0) = 5pkt
Molineux (1,1,3,1,1,1,0,0,1) = 8pkt
Skorpionsky (1,1,1,1,0,1,1,0,0) = 6pkt
Piekarnik92 (0,0,1,1,0,1,0,0,0) = 3pkt
Kamel (0,0,3,1,0,0,0,0,0) = 4pkt
Maciej9953 (0,0,0,0,0,0,0,0,0) = 0pkt
Hunter (1,0,0,1,1,0,0,1,1) = 5pkt
Latosi79 (0,1,0,0,0,1,0,1,1) = 4pkt
Bojownik73 (0,0,1,0,0,0,0,1,0) = 2pkt
Klasyfikacja po pierwszej kolejce :
1. Molineux - 8pkt
2. Skorpionsky - 6pkt
3. Michał D. - 5pkt
3. Hunter - 5pkt
4. Kaltort - 4pkt
4. Latosi79 - 4pkt
4. Kamel - 4pkt
5. Piekarnik92 - 3pkt
6. Bojownik73 - 2pkt
7. Maciej 9953 - 0pkt
Zapraszam kolejne osoby do włączenia się w naszą zabawę.
Myślę, że na koniec sezonu będzie kilka fajnych gadżetów do zgarnięcia.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Druga Kolejka :
http://scorpiomaurusultras.********....ka-typera.html
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Dlatego Magda zastanawiam się czy ta zabawa ma sens, wiem to tylko zabawa i nikt nie liczy na jakiekolwiek nagrody ale istnieje takie coś jak czysta gra której już po pierwszej kolejce nie można ujrzeć.
Nie wiem jak inni ale ja jestem za starą metoda typowania ( na forum ) , co odciąży Ciebie od konieczności publikowania typów.
Pozdrawiam
Kamel, ja organizuję zabawę i inaczej nie będzie. Jeśli chcesz typować na forum, to wrzucaj kolejki i podliczaj wyniki - zobaczysz ile czasu to zajmuje.
Co za różnica kiedy pojawią się Wasze typy ? I czego nie można ujrzeć ? Nikt nie będzie siedzieć w domu i czekać na odpowiednią godzinę, bo musi wrzucić info na forum.
Nie musiałam tego robić, ale chciałam, aby ludzie do reszty nie posnęli, i nie zapomnieli o PSŻ.
Nagrody też organizuję z własnej kieszeni, i jak się komuś nie podoba, to niech nie przesyła swoich typów - dla mnie będzie mniej do liczenia.
Nie mam dziś dnia, aby przyswajać jakieś "ale". Czy nie można się cieszyć tym co jest, tym bardziej, że jest za free ?
Może nie zauważyłeś, ale nikt nie raczył w starej formie, ruszyć w tym sezonie z typerem.
A jeśli chodzi o nagrody, to na chwilę obecną na pewno będą nowe vlepki i szal w stylu retro "NAJDUMNIEJSI PYRLANDCZYCY, NAJWIERNIEJSI FANATYCY".
Ostatnio edytowane przez Magda81 ; 10-04-2012 o 17:19
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Mogę zrobić tak, że jak tylko dostanę dany typ, to będę go od razu wrzucać na forum.
Można robić edycję, więc nie powinno być z tym problemu.
Wasze typy - druga kolejka 15.04
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 41:49
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 51:39
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 40:50
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 47:43
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 57:33
Orzeł Łódź - Motor Lublin 51:39
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 46:44
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 56:34
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 50:40
ROW Rybnik - Wanda Kraków 51:39
Skorpionsky
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 45:45
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 49:41
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 48:42
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 48:42
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 45:45
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 51:39
Orzeł Łódź - Motor Lublin 49:41
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 45:45
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 48:42
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 44:46
ROW Rybnik - Wanda Kraków 50:40
Michał. D
Wrocław - Gorzów 42:48
Toruń - Gdańsk 48:42
Zielona Góra - Tarnów 47:43
Częstochowa - Bydgoszcz 49:41
29. 04. Rzeszów - Leszno -:-
Grudziądz - Ostrów 55:35
Łódź - Lublin 54:36
Daugavpils - Gniezno 44:46
Krosno - Piła 52:38
Rawicz - Opole 50:40
Rybnik - Kraków 49:41
Molineux
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 42:48
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 53:37
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 44:46
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 41:49
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 61:29
Orzeł Łódź - Motor Lublin 48:42
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 47:43
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 40:50
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 44:46
ROW Rybnik - Wanda Kraków 55:35
Kaltort
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 42-48
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 52-38
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 49-41
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50-40
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 50-40
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 54-36
Orzeł Łódź - Motor Lublin 55-35
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 49-41
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 50-40
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 52-38
ROW Rybnik - Wanda Kraków 48-42
Kamel
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 40:50
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 48:42
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 40:50
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 45:45
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 43:47
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 60:30
Orzeł Łódź - Motor Lublin 47:43
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 40:50
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 50:40
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 48:42
ROW Rybnik - Wanda Kraków 51:39
Bojownik73
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 39:51
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 50:40
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 52:38
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 48:42
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 55:35
Orzeł Łódź - Motor Lublin 52:38
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 46:44
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 55:35
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 51:39
ROW Rybnik - Wanda Kraków 49:41
Piekarnik92
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 44-46
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 50-40
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 46-44
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 50:40
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 45-45
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 55-35
Orzeł Łódź - Motor Lublin 50-40
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 50-40
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 48-42
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 50:40
ROW Rybnik - Wanda Kraków 52-38
Maciej 9953
Ekstraliga
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 43*47
Apator Toruń - Wybrzeże Gdańsk 53*37
Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 47*43
Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz 49*41
29. 04 - Stal Rzeszów - Unia Leszno 42*48
I liga
GKM Grudziądz - Ostrovia Ostrów 48*42
Orzeł Łódź - Motor Lublin 50*40
Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno 48*42
II liga
KSM Krosno - Polonia Piła 45*45
Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole 49*41
ROW Rybnik - Wanda Kraków 48*42
Latosi79
Ostatnio edytowane przez Magda81 ; 15-04-2012 o 12:44
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Zaplanowany na 15 kwietnia mecz pomiędzy drużynami Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów został dzisiaj odwołany.
Inauguracja sezonu żużlowego na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu przeniesiona została na 3 maja.
SSSŻ Skorpiony
Ukryta zawartość
Druga kolejka - Wasze typy :
Skorpionsky (0,0,1,0,1,0) = 2pkt.
Michał. D (0,1,0,0,0,1) = 2pkt.
Molineux (0,1,3,0,0) = 4pkt.
Kaltort (0,1,0,0,3,0) = 4pkt.
Kamel (0,1,1,1,0,1) = 4pkt.
Bojownik73 (0,0,0,0,1,1) = 2pkt.
Piekarnik92 (0,0,0,1,0,0) = 1pkt.
Maciej9953 (0,1,0,1,1,1) = 4pkt.
Latosi79 (0,1,1,0,0,1) = 3pkt.
Klasyfikacja po 2 kolejce :
1. Molineux -12pkt.
2. Skorpionsky - 8pkt.
2. Kaltort - 8pkt.
2. Kamel - 8pkt.
3. Michał. D - 7pkt.
3. Latosi79 - 7pkt.
4. Hunter - 5pkt.
5. Piekarnik92 - 4pkt.
5. Bojownik73 - 4pkt.
5. Maciej9953 - 4pkt.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
A to gadżet, który zostanie dorzucony do nagród, które otrzyma zwycięzca !
Tkany szal z limitowanej edycji. Szal będzie można zamówić już niebawem.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
3 kolejka 22 kwietnia :
http://scorpiomaurusultras.********....-kwietnia.html
Wasze typy - 3 kolejka :
Skorpionsky
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 49:41
Unia Leszno - Sparta Wrocław 53:37
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 55:35
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 60:30
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 54:36
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 58:32
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 44:46
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 47:43
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 56:34
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 51:39
Polonia Piła - ROW Rybnik 42:48
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 47:43
Unia Leszno - Sparta Wrocław 54:36
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 53:37
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 52:38
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 50:40
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 49:41
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 48:42
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 51:39
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 48:42
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 40:50
Polonia Piła - ROW Rybnik 52:38
Kaltort
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 52-38
Unia Leszno - Sparta Wrocław 52-38
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 60-30
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 56-34
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 50-40
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 60-30
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 45-45
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 52-38
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 50-40
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 46-44
Polonia Piła - ROW Rybnik 44-46
Maciej9953
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48 : 42
Unia Leszno - Sparta Wrocław 58 : 32
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 58 : 32
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 58 : 32
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 51 : 39
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 57 : 33
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 47 : 43
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 50 : 40
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 49 : 41
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 45 : 45
Polonia Piła - ROW Rybnik (zmiana gospodarza) 45 : 45
Michał. D
Ekstraliga
Gdańsk - Bydgoszcz 49:41
Leszno - Wrocław 58:32
Tarnów - Częstochowa 48:42
Gorzów - Rzeszów 54:36
Toruń - Zielona Góra 52:38
Gniezno - Lublin 60:30
Ostrów - Łódź 44:46
Daugavpils - Grudziądz -:-
Krosno - Rawicz 50:40
Kraków - Opole 48:42
Piła - Rybnik 39:51 (dla gospodarzy, Rybnika)
Molineux
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48;42
Unia Leszno - Sparta Wrocław 52:38
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 54:36
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 52:38
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 50:40
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 54:36
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 48:42
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 47:43
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 50:40
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 44:46
Polonia Piła - ROW Rybnik 51:39
Hunter
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 40:50
Unia Leszno - Sparta Wrocław 48:42
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 55:35
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 45:45
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 52:38
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 54:36
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 42:48
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 43:47
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 50:40
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 42:48
Polonia Piła - ROW Rybnik 46:44
Bojownik73
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 46-44
Unia Leszno - Sparta Wrocław 54-36
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 52-38
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 50-40
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 51-39
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 60-30
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 48-42
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 49-41
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 42-48
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 48-42
Polonia Piła - ROW Rybnik 46-44
Kamel
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 50:40
Unia Leszno - Sparta Wrocław 55:35
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 58:32
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 52:38
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 49:41
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 54:36
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 48:42
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 47:43
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 50:40
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 49:41
Polonia Piła - ROW Rybnik 51:39
Piekarnik92
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 47*43
Unia Leszno - Sparta Wrocław 55*35
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 56*34
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 52*38
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 50*40
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 53*37
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 49*41
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 43*47
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 42*48
Row Rybnik-Polonia Piła 50*40
Latosi 79
Ostatnio edytowane przez Magda81 ; 22-04-2012 o 11:28
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Dauga - GKM ten mecz będzie dopiero 10 czerwca.
Ja tylko dla Waszej informacji podaje. Ten termin ustalony był jeszcze przed startem sezonu.
Wyniki przekładane nie powinny sie liczyć ,nie jadą w danym terminie nie typujemy tzn omijamy ten mecz i bedzie ok.Ale to juz wasz wola
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
Magda ,jak tam chcesz zeby nie było na mnie ze jak tak chce .Niech sie inni tez określą .
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
Wrzuce tu swoje typy bo coś na maila nie chcą przejść.
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 48;42
Unia Leszno - Sparta Wrocław 52:38
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 54:36
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 52:38
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 50:40
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 54:36
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 48:42
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 47:43
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 50:40
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 44:46
Polonia Piła - ROW Rybnik 51:39
EKA Z GOLAJA
www.ekazgolaja.pl
Sorry,ja też tutaj
Ekstraliga :
Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz 40:50
Unia Leszno - Sparta Wrocław 48:42
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 55:35
Stal Gorzów - Stal Rzeszów 45:45
Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 52:38
I liga :
Start Gniezno - Motor Lublin 54:36
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź 42:48
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 43:47
II liga :
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 50:40
Wanda Kraków - Kolejarz Opole 42:48
Polonia Piła - ROW Rybnik 46:44
Osobiście jest mi łatwiej kiedy mam typy w jednym miejscu, nie muszę potem szukać postów.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Wasze typy - 3 kolejka
Skorpionsky (0,1,0,0,0,0,0,0,1,0) = 2pkt.
Kaltort (0,1,1,1,0,1,0,0,0,0) = 4pkt.
Maciej9953 (0,3,0,1,0,0,0,0,1,0) = 5pkt.
Michał. D (0,0,0,0,0,0,0,0,1,0) = 1pkt.
Molineux (0,0,1,1,0,0,0,0,1,1) = 4pkt.
Hunter (0,3,1,1,0,0,0,0,1,0) = 6pkt.
Bojownik73 (1,1,0,0,0,0,0,0,0,0) = 2pkt.
Kamel (1,1,1,1,0,0,0,1,1,0) = 6pkt.
Piekarnik92 (0,1,0,1,0,0,0,0,1,0) = 3pkt.
Latosi79 (1,1,0,1,0,0,1,1,1,1) = 7pkt.
Klasyfikacja po 3 kolejkach :
1. Molineux - 16pkt.
2. Kamel - 14pkt.
2. Latosi79 - 14pkt.
3. Kaltort - 12pkt.
4. Hunter - 11pkt.
5. Skorpionsky - 10pkt.
6. Maciej9953 - 9pkt.
7. Michał. D - 8pkt.
8. Piekarnik92 - 7pkt.
9. Bojownik73 - 6pkt.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
4 kolejka - 6 maj (plus 29.04 i 3.05)
http://scorpiomaurusultras.********....-kwiecien.html
Wasze typy :
MOLINEUX:
Rzeszów - Leszno 44:46
Wrocław - Gorzów 40:50
Wrocław - Gdańsk 50:40
Rzeszów - Toruń 51:39
Bydgoszcz - Tarnów 47:43
Częstochowa - Gorzów 47:43
Lublin - Ostrów 51:39
Łódź - Daugavpils 52:38
Gniezno - Grudziądz 43:47
Rawicz - Kraków 55:35
Rybnik - Krosno 52:38
Opole - Piła 50:40
---------------------------------------------------------------------------------------------
Kaltort:
Rzeszów - Leszno 44:46
Wrocław - Gorzów 39:51
Wrocław - Gdańsk 51:39
Rzeszów - Toruń 52:38
Bydgoszcz - Tarnów 50:40
Częstochowa - Gorzów 49:41
Lublin - Ostrów 55:35
Łódź - Daugavpils 49:41
Gniezno - Grudziądz 40:50
Rawicz - Kraków 53:37
Rybnik - Krosno 57:33
Opole - Piła 51:39
-----------------------------------------------------------------------------------------
Hunter :
Rzeszów - Leszno 44:46
Wrocław - Gorzów 40;50
Wrocław - Gdańsk 48;42
Rzeszów - Toruń 51;39
Bydgoszcz - Tarnów 49;41
Częstochowa - Gorzów 50;40
Lublin - Ostrów 48;42
Łódź - Daugavpils 52;38
Gniezno - Grudziądz 45;45
Rawicz - Kraków 58;32
Rybnik - Krosno 51;39
Opole - Piła 53;37
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skorpionsky :
Stal Rzeszów - Unia Leszno 44:46
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 42;48
Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk 50:40
Stal Rzeszów - Apator Toruń 49:41
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 45:45
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 47:43
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 52:38
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 50:40
Start Gniezno - GKM Grudziądz 42:48
Kolejarz Rawicz - Wanda Kraków 51:39
Row Rybnik - KSM Krosno 56:34
Kolejarz Opole - Polonia Piła 51:39
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Maciej9953
Stal Rzeszów - Unia Leszno 45-45
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 43-47
Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk 50-40
Stal Rzeszów - Apator Toruń 44-46
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 49-41
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 44-46
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 52-38
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 48-42
Start Gniezno - GKM Grudziądz 58-32
Kolejarz Rawicz - Wanda Kraków 51-39
Row Rybnik - KSM Krosno 50-40
Kolejarz Opole - Polonia Piła 60-30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rzeszów - Leszno 41-49
Wrocław - Gorzów 39-51
Wrocław - Gdańsk 50-40
Rzeszów - Toruń 48-42
Bydgoszcz - Tarnów 50-40
Częstochowa - Gorzów 48-42
Lublin - Ostrów 50-40
Łódź - Daugavpils 50-40
Gniezno - Grudziądz 52-38
Rawicz - Kraków 54-36
Rybnik - Krosno 50-40
Opole - Piła 49-40
Kamel
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stal Rzeszów - Unia Leszno 42 : 48
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 44 : 46
Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk 50 : 40
Stal Rzeszów - Apator Toruń 49 : 41
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 48 : 42
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 47 : 43I liga :
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 50 : 40
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 49 : 41
Start Gniezno - GKM Grudziądz 48 : 42
II liga :
Kolejarz Rawicz - Wanda Kraków 54 : 36
Row Rybnik - KSM Krosno 52 : 38
Kolejarz Opole - Polonia Piła 51 : 39
Michał. D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stal Rzeszów - Unia Leszno 48 : 42
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 41-49
Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk 50-40
Stal Rzeszów - Apator Toruń 48-42
Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 47-43
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 48-42
I liga :
Motor Lublin - Ostrovia Ostrów 48-42
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 51-39
Start Gniezno - GKM Grudziądz 52-38
II liga :
Kolejarz Rawicz - Wanda Kraków 53-37
Row Rybnik - KSM Krosno 54-36
Kolejarz Opole - Polonia Piła 55-35
Latosi 79
------------------------------------------------------------------
Wrocław - Gorzów 28:62
Wrocław - Gdańsk 37:53
Rzeszów - Toruń 52:38
Bydgoszcz - Tarnów 41:49
Częstochowa - Gorzów 35:55
Lublin - Ostrów 50:40
Łódź - Daugavpils 42:48
Gniezno - Grudziądz
Rawicz - Kraków 54:36
Rybnik - Krosno 47:43
Opole - Piła 51:39
Bojownik73
Ostatnio edytowane przez Magda81 ; 03-05-2012 o 11:14
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Wyniki po 4 kolejce :
Molineux (1,1,1,1,0,0,1,0,0,0) = 5pkt.
Kaltort (1,1,1,0,0,0,0,1,0,0) = 4pkt.
Hunter (1,1,1,0,0,0,3,0,0,0) = 6pkt.
Skorpionsky (1,1,1,1,0,0,1,1,0,0) = 6pkt.
Maciej9953 (3,3,1,0,0,0,0,1,0,0) = 8pkt.
Kamel (1,1,1,0,0,0,0,1,0,0) = 4pkt.
Michał. D (1,1,1,0,0,0,1,1,0,0) = 5pkt.
Latosi79 (1,1,1,1,0,0,0,1,0,0) = 5pkt.
Bojownik73 (0,0,1,1,0,-,1,0,0) = 3pkt.
Klasyfikacja po 4 kolejkach :
1.Molineux - 21pkt.
2.Kamel - 18pkt.
3.Hunter - 17pkt.
3.Maciej 9953 - 17pkt.
3.Latosi79 - 17pkt.
4.Kaltotr - 16pkt.
4.Skorpionsky - 16pkt.
5.Michał. D - 13pkt.
6.Bojownik73 - 9pkt.
7.Piekarnik92 - 7pkt.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
5 kolejka typera - 13 maj.
http://scorpiomaurusultras.********....ra-13-maj.html
Jeśli Wam łatwiej i wygodniej możecie wrzucać typy tutaj.
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Toruń - Bydgoszcz 50:40
Tarnów - Leszno 47:43
Gdańsk - Częstochowa 44:46
Wrocław - Rzeszów 47:43
Gorzów - Zielona Góra 53:37
Grudziądz - Łódź 55:35
Daugavpils - Lublin 58:32
Ostrów - Gniezno 46:44
Kraków - Piła 44:46
Krosno - Opole 51:39
Rawicz - Rybnik 49:41
Ostatnio edytowane przez Molineux ; 12-05-2012 o 07:43
Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
Ukryta zawartość
Z największą przyjemnością:
Toruń - Bydgoszcz 50:40
Tarnów - Leszno 50:40
Gdańsk - Częstochowa 43:47
Wrocław - Rzeszów 45:45
Gorzów - Zielona Góra 50:40
Grudziądz - Łódź 58:32
Daugavpils - Lublin 53:37
Ostrów - Gniezno 44:46
Kraków - Piła 43:47
Krosno - Opole 53:37
Rawicz - Rybnik 48:42
Z pozdrowieniami
Zenon Jaskuła - TDF 1993!
Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
Niemiec - Vuelta 2014!
28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
18/03/2017 Milan-San Remo!!!
Toruń - Bydgoszcz 48:42
Tarnów - Leszno 46:44
Gdańsk - Częstochowa 44:46
Wrocław - Rzeszów 43:47
Gorzów - Zielona Góra 48:42
Grudziądz - Łódź 57:33
Daugavpils - Lublin 53:37
Ostrów - Gniezno 49:41
Kraków - Piła 50:40
Krosno - Opole 46:44
Rawicz - Rybnik 51:39
Toruń - Bydgoszcz 51:39
Tarnów - Leszno 48:42
Gdańsk - Częstochowa 45:45
Wrocław - Rzeszów 48:42
Gorzów - Zielona Góra 51:39
Grudziądz - Łódź 52:38
Daugavpils - Lublin 52:38
Ostrów - Gniezno 46:44
Kraków - Piła 47:43
Krosno - Opole 50:40
Rawicz - Rybnik 50:40
Pozdrawiam!
AVe
Toruń - Bydgoszcz 48:42
Tarnów - Leszno 50:40
Gdańsk - Częstochowa 46:44
Wrocław - Rzeszów 48:42
Gorzów - Zielona Góra 52:38
Grudziądz - Łódź 52:38
Daugavpils - Lublin 56:34
Ostrów - Gniezno 43:47
Kraków - Piła 47:43
Krosno - Opole 48:42
Rawicz - Rybnik 47:43
Toruń - Bydgoszcz 51-39
Tarnów - Leszno 50-40
Gdańsk - Częstochowa 46-44
Wrocław - Rzeszów 49-41
Gorzów - Zielona Góra 52-38
Grudziądz - Łódź 50-40
Daugavpils - Lublin 58-32
Ostrów - Gniezno 45-45
Kraków - Piła 45-45
Krosno - Opole 52-38
Rawicz - Rybnik 51-39
Maciej 9953
Scorpio Maurus Ultras !
Fanatyczny Styl Życia !
Toruń - Bydgoszcz 51-39
Tarnów - Leszno 48-42
Gdańsk - Częstochowa 47-43
Wrocław - Rzeszów 46-44
Gorzów - Zielona Góra 54-36
Grudziądz - Łódź 56-34
Daugavpils - Lublin 53:37
Ostrów - Gniezno 47-43
Kraków - Piła 40-50
Krosno - Opole 50-40
Rawicz - Rybnik 55-35
EKA Z GOLAJA
www.ekazgolaja.pl
Toruń - Bydgoszcz 47:43
Tarnów - Leszno 50:40
Gdańsk - Częstochowa 52:38
Wrocław - Rzeszów 34:56
Gorzów - Zielona Góra 41:49
Grudziądz - Łódź 55:35
Daugavpils - Lublin 51:39
Ostrów - Gniezno 42:48
Kraków - Piła 35:55
Krosno - Opole 53:37
Rawicz - Rybnik 56:34
Toruń - Bydgoszcz 50*40
Tarnów - Leszno 50*40
Gdańsk - Częstochowa 47*43
Wrocław - Rzeszów 45*45
Gorzów - Zielona Góra 49*41
Grudziądz - Łódź 53*37
Daugavpils - Lublin 55*35
Ostrów - Gniezno 47*43
Kraków - Piła 48*42
Krosno - Opole 44*46
Rawicz - Rybnik 50*40
Bjarne Pedersen Racing ! witamy w Łostrowie!Ukryta zawartość Ukryta zawartość
Toruń - Bydgoszcz 48:42
Tarnów - Leszno 51:39
Gdańsk - Częstochowa 47:43
Wrocław - Rzeszów 46:44
Gorzów - Zielona Góra 52:38
Grudziądz - Łódź 55:35
Daugavpils - Lublin 53:37
Ostrów - Gniezno 42:48
Kraków - Piła 49:41
Krosno - Opole 48:42
Rawicz - Rybnik 52:38