Strona 37 z 49 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 2200

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2012 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    W porze meczu ma nie padać ale za to w nocy i rano ma być duża ulewa.

    I dymy znów są w tym nienormalnym klubie - chyba nawet im lepiej idzie oczernianie wizerunku niż Marianowi.
    Więcej: www.dospel.com
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #1622
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Ciekawe czemu mnie to jakoś wcale nie dziwi że się zaczynają 'dymy' akurat z dospelem..?
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  3. Powrót do góry    #1623
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2011
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktoś może o co poszło? Co takiego powiedział Sukiennik? Bo widać, że sprawa jest dosyć poważna...

  4. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    I dymy znów są w tym nienormalnym klubie - chyba nawet im lepiej idzie oczernianie wizerunku niż Marianowi.
    Nienormalny klub to był za Mariana, bo nie było niczego...

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    W porze meczu ma nie padać ale za to w nocy i rano ma być duża ulewa.
    Ja w żadnej prognozie nie dostrzegam ulewy w nocy(ulewa to deszcz na poziomie przynajmniej 3mm, a nie 2mm czy nawet do 1mm)

  5. Powrót do góry    #1625
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    dockm napisał:Nienormalny klub to był za Mariana, bo nie było niczego...

    hmmm było kilka medali i jazda w najwyższej klasie rozgrywkowej
    nieprzerwanie przez kilkanaście lat jego prezesury.
    Teraz nie wiem czy dojedziemy do końca sezonu,
    ile razy jeszcze zmieni się prezes itd.
    Sytuacja jest daleka od normalności.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-04-2012 o 16:42
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #1626
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Teraz nie wiem czy dojedziemy do końca sezonu.
    Sytuacja jest daleka od normalności.
    Czy Ty jesteś normalny? W jaki sposób zagrożone jest dojechanie do końca sezonu? Czytam Twoje posty i bez przerwy widzę w nich bzdury. Jak nie robisz z Włókniarza demona siły ligi polskiej to opowiadasz bajki o jakichś nierealnych zagrożeniach. Ochłoń człowieku...

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    dockm

    Jeśli napisałem (jedno zdanie) że Włókniarz jest w gazie to nie oznacza że jest demonem siły. Ogarnij się chłopie. Kilka osób na forum podobnie pisze.
    Przy takich zmianach jakie następują nie widzę tego tak różowo jak Tobie podobni.
    Nie jestem zachwycony tym co się dzieje i to jest moje prywatne zdanie.
    I nie intersuje mnie twoje zdanie i komu włazisz do dupy.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-04-2012 o 16:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  8. Powrót do góry    #1628
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Napisałeś jedno zdanie za dużo, bo dowodów na "gaz" Włókniarza poza Łagutą nie ma żadnych. Ja nie widzę różowo, ale też nie rozpowiadam totalnie idiotycznych bredni jak Ty...

  9. Powrót do góry    #1629
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Najpierw akcja z jdb, później Sławek powiedział że został olany, teraz znowu niejasności na linii Skra-Włókniarz i ostatnia akcja pana Sukiennika z Dospelem. a jeszcze sezon się nie rozpoczał praktycznie....
    Pomijając kolejną zmianę prezesa czy braku wystarczającej ilości wejściówek na sparing to trochę tych bredni się zebrało.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-04-2012 o 17:17
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #1630
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Oglądam tak Harrisa i stwierdzam że ten facet nie ma ani techniki ani sprzetu. ***** z niego a nie lider do prowadzenia pary.
    A tak btw. Co powiedział Sukiennik bo nigdzie nic znaleźć nie mogę?

    Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 14-04-2012 o 17:23

  11. Powrót do góry    #1631
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Najpierw akcja z jdb, później Sławek powiedział że został olany, teraz znowu niejasności na linii Skra-Włókniarz i ostatnia akcja pana Sukiennika z Dospelem. a jeszcze sezon się nie rozpoczał praktycznie....
    Pomijając kolejną zmianę prezesa czy braku wystarczającej ilości wejściówek na sparing to trochę tych bredni się zebrało.
    Ale jaki mają związek te bzdety o których napisałeś z zagrożeniem nie dojechania do końca sezonu? Masz jakieś konkretne dowody, że będzie źle? Jeśli nie to zamilcz bo piszesz totalne głupoty...
    A potem przeczyta to jeden dzieciak z drugim, przekaże plotkę ojcu czy jeszcze dalej i leci w eter czarni pijar serwowany przez forumowego bajkopisarza forum - blacktopa.

    A co do Harrisa to był wybór. Albo chcemy widowisko albo punkty(mowa o K.Bjerre). Postawiliśmy na widowisko - szkoda tylko, że Harris póki co przynosi radość kibicom rywali, których to zawodnicy mijają Chrisa jak tyczkę...

  12. Powrót do góry    #1632
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Widzisz

    Takie jaja w jednym klubie w tak krótkim obrębie czasu to naprawdę jest czarny PR.
    Nikt nie musi tego robić za nich, robia to sami, naprawdę.
    Sami zwołują konferencję na której oczerniają sponsora.
    Nawet najlepszy bajkopisarz by lepiej tego nie wymyślił.
    Strony JDB, Skry i Dospelu ukazują oświadczenia,
    które nie przynoszą chluby Naszemu klubowi.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-04-2012 o 17:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #1633
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Dockm, nie kop się z nimi nie warto ...

    Zdobywanie medali wiadomo fajna sprawa, jednak wtedy stały za tym ogromne pieniądze. Teraz wielkim sukcesem jest zgromadzenie takiej potężnej ilości sponsorów, wyciągnięcie klubu z milionowego zadłużenia, ciągle spłacane są długi które narobił honorowy
    Sytuacja z Dospelem faktycznie jest mało ciekawa, jednak z nimi większość klubów miała zaskakujące spięcia. Poczekajmy może na odpowiedź Włókniarza i wyjaśnienie całej sytuacji

  14. Powrót do góry    #1634
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Dospel ma pretensje i domaga się publicznych przeprosin a 95% ludzi nie wie nawet o co chodzi... gdzie cala akcja miala miejsce?

    Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

  15. Powrót do góry    #1635
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Niestety, ale nawet najzasobniejsze konto nie robi automatycznie z nikogo biznesmena.

    Tak jak juz pisalem - Sukiennik, Mizgalski i reszta naszych nowych moznowladcow musi sie jeszcze sporo uczyc. I akurat w tej sprawie warto byloby sie zwrocic do "honorowego". Bo jakos nie pamietam, by za jego czasow dochodzilo do tego typu zgrzytow.
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #1636
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Bo jakos nie pamietam, by za jego czasow dochodzilo do tego typu zgrzytow.
    Haha, dokładnie, bo za jego czasów nikt o sponsoringu nawet rozmawiać nie chciał

  17. Powrót do góry    #1637
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Domyslam sie, ze rozmow takich jak z np. JDB bylo co najmniej kilkanascie. Natomiast nie przypominam sobie, by Marian publicznie rzucal w kogos g#wnem, bo nie udalo sie doprowadzic ich do pomyslnego konca (niezaleznie od powodow).
    Pzdr,
    Garfield

  18. Powrót do góry    #1638
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    bredzisz dockm, bo większość firm/sponsorów która widnieje na stronie była już wcześniej sponsorami klubu.
    Niektórzy odeszli, niektórzy zostali, niektórzy wrócili i tak w kólko. Ostatnio częściej odchodzili.
    Oczywiście uważam że Marian był prezesem o dwa czy trzy lata za długo, ale jak czytam te brednie to smiać się chce.
    Jesteś zwykłym forumowym pieskiem, który zaszczeka jak i kiedy klub na to pozwoli.
    Tutaj nie możesz wstawić WlokniarzForum.net w trosce o dobry wizerunek klubu wyciął fragment tego posta
    (Panowie totalna żenada jak na forum kibiców klubu żużlowego czy jakiegokolwiek, normalnie wstyd)

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-04-2012 o 00:31
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #1639
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    "większość firm/sponsorów która widnieje na stronie była już wcześniej sponsorami klubu.
    Niektórzy odeszli, niektórzy zostali, niektórzy wrócili i tak w kólko. Ostatnio częściej odchodzili."

    Przestań pieprzyć głupoty. Niektórzy ? Przez ostatnie 3-4 lata odeszło ponad 50 małych firm, przestały w jakikolwiek sposób sponsorować Włókniarz. Odkąd niema Maślanki wszystkie te firmy wróciły, plus dochodzi do tego kolejne +/- 30 firm które nigdy wcześniej nie sponsorowały klubu.

    No, ale to Ty jesteś najmądrzejszy, skończ tą wazelinę bo prezesik już na szczęście nie wróci

  20. Powrót do góry    #1640
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tutaj nie możesz wstawić WlokniarzForum.net w trosce o dobry wizerunek klubu wyciął fragment tego posta
    (Panowie totalna żenada jak na forum kibiców klubu żużlowego czy jakiegokolwiek, normalnie wstyd)
    Sorry Balcktop ale to moja decyzja wynikająca z próśb klubu.
    Taki ukłon z wiarą, że w końcu będzie normalnie w tym klubie i po to, by nie powtórzyło się to co pisze Jjasiek:
    "Przestań pieprzyć głupoty. Niektórzy ? Przez ostatnie 3-4 lata odeszło ponad 50 małych firm, przestały w jakikolwiek sposób sponsorować Włókniarz."
    Bo już niewiele brakuje w tym klubie, by dokładnie stało się to co za czasów Mariana w ostatnich latach jego kadencji. Tylko że jemu zajęło to 3-4 lata, a nowym władzą starczy 3-4 miesiące.
    Ale ślepcy piszący tu na tym forum myślą, że jak jest kasa, to jest już dobrze. A jak widać, życie pokazuje co innego... o czym trąbiono tu i tam od dawna.

    I nie masz co się tak o to pienić, bo to jedyna taka akcja na tym forum i ono nigdy nie poddało się cenzurze mimo wielokrotnych prób z różnych storn.
    I nie podda póki jestem tam administratorem.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 15-04-2012 o 11:25
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #1641
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Spróbuję uporządkować parę wątków, które tu się pojawiły. Przeczytałem oświadczenie na stronie Dospelu, czytałem dokładnie wcześniejsze oświadczenia i komunikaty w przepychance z JDB i myślę, że...
    1) Jeden raz (JDB) może się każdemu zdarzyć, ale druga podobna sytuacja w krótkim odstępie czasu (Dospel), to już poważny sygnał ostrzegawczy. Jeśli dobrze rozumiem, to nie ma problemu w relacjach z tzw. małymi i średnimi sponsorami (masowo wrócili do wspierania klubu i chwała im za to), natomiast duże nagromadzenie emocji wystąpiło w relacjach ze sponsorami tytularnymi. I tu mała dygresja - w swojej pracy zawodowej przez ostatnich parę lat też miałem do czynienia głównie z właścicielami większych i mniejszych firm i wiem, jaki typ charakterologiczny prezentują. Żeby w tym dzikim kraju przetrwać, utrzymać na rynku firmę i nie dać się zjeść czyhającym ze wszystkich stron pułapkom - biurokratom, złodziejom i wszelkiej maści sqrvysynom, trzeba być prawdziwym twardzielem. Chylę czoła przed takimi ludźmi, ale z własnego doświadczenia świetnie wiem, że bycie szefem firmy utrwala pewne i tak pewnie obecne w takich ludziach cechy charakteru (te dobre i te złe) - nieufność, drażliwość, niecierpliwość, poczucie własnej wszechwładzy, przekonanie o doskonałości własnego "ego", ale także i zdecydowanie, honor, tempo podejmowania decyzji, hardość, nieugiętość. To wszystko razem składa się na wizerunek typowego polskiego szefa firmy. Cały problem polega na tym, że obecni decydencji we Włókniarzu też zapewne są tacy sami z racji swoich doświadczeń biznesowych, jak prezesi i właściciele JDB, Dospelu itp. I tu właśnie tkwi sedno problemu - panowie Sukiennik, Winiarski muszą jednak nauczyć się, że klub sportowy to trochę inna materia niż własna firma. Może trochę delikatniejsza, może bardziej specyficzna, wymagająca trochę innego modelu zarządzania. Cały sekret tkwi w jednym słowie - POKORA. Sam to przerobiłem w życiu, więc się mogę trochę pomądrzyć. POKORY ze strony właścicieli i władz klubu wymagają (nawet jeśli to wbrew ich charakterom) relacje z potencjalnymi sponsorami tytularnymi, z władzami miasta, z kibicami i jeszcze szeregiem innych czynników. Bez tej pokory daleko się naprawdę nie ujedzie. Przykładem takiego braku pokory (a także braku profesjonalizmu) było ujawnianie przez klub szczegółów negocjacji z JDB (nawet jeśli władze klubu faktycznie CZUŁY SIĘ oszukane przez drugą stronę). Myślę, że jeśli nawet preses i właściciel Dospelu pan Myśliwiec nie ma racji, jeśli nawet opublikowane przez niego oświadczenie ma na celu głównie UPOKORZENIE pana Sukiennika, to niech ten da przykład POKORY, przeprosi, schowa głęboko własne EGO - dla dobra klubu. Nie mam najlepszego zdania i firmie "Dospel", sporo nasłuchałem się swego czasu o ich metodach działania w biznesie, o kulisach sponsoringu GKS Katowice i o paru innych sprawach. Ale, jeśli powiedziało się "A", to teraz trzeba powiedzieć "B", nagiąć karku, zacisnąć zęby i nie kopać się z własnym dobroczyńcą. Panowie Sukiennik, Winiarski, Mizgalski i inni muszą niestety schować głęboko własne "ja" i myśleć wyłącznie kategoriami dobra klubu.
    2) Wszelkie opinie, że to wszystko za chwilę się zawali, runie itp. uważam za mocno przesadzone, do tego część tych wypowiedzi jest zapewne podsycana przez apologetów byłej władzy (czyt. Mariana). Żeby nie było - doceniam wszystkie plusy pana-Marianowej prezesury, uważam że 3/4 okresu jego funkcjonowania w klubie to były wspaniałe, złote lata Włókniarza. Ale powtórzę za Blacktopem - Marian był o jakieś 2-3 lata w roli prezeso-właściciela za długo, niestety końcówka jego działalnośc to już tylko kupa syfu i smrodu (ale też i niesamowitych emocji sportowych związanych z walką o utrzymanie). Na poziomie organizacyjnym obecni właściciele zrobili dużo dobrego, postawili sporo rzeczy z głowy na nogi, niezaprzeczalnie poprawili relacje z rzeszą drobnych sponsorów, rozkręcili we właściwym kierunku machinę promocyjno-reklamowo-marketingową oraz uporządkowali funkcjonowanie klubu. Tak się składa, że jestem zwykłym kibicem, w żaden sposób nigdy z władzami klubu powiązany nie byłem i nie jestem, więc mogę sobie pozwolić na totalny obiektywizm. Przede wszystkim jest obecnie w klubie forsa, a to niestety podstawa i fundament do poprawnego funkcjonowania całęj reszty. Nie przypominam sobie też w ostatnich latach, aby zawodnicy Włókniarza tak ciepło i pozytywnie jak obecnie wypowiadali się o atmosferze panującej w klubie, relacjach międzyludzkich, sprawach finansowych itp.

    A zatem - pokora, spokój i zimna krew. Mam nadzieję, że dla dobra klubu zaistniałą sytuację uda się załagodzić (bo jak znam życie niewiele więcej można zrobić, skoro padły ciężkie słowa z obu stron), a na przyszłość władzom Włókniarza radzę jednak bardziej trzymać język za zębami. O wynik sportowy jestem spokojny...
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  22. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #1643
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Podczas rozmowy, uzgodnione zostało, iż kwota z zawartej umowy zostanie jednorazowo przekazana na konto klubu. Opisana sytuacja miała miejsce w tygodniu przedświątecznym.Tuż po świętach Wielkanocnych Pan Prezes firmy DOSPEL oznajmił Panu Ireneuszowi Winiarskiemu, że pieniądze przekaże w miesiącu maju. Wówczas zadzwoniłem do Dyrektora Generalnego, gdyż tylko z nim miałem kontakt i powiedziałem mu, że jest mi przykro z powodu niewywiązania się firmy DOSPEL z gentlemańskiej umowy.

    Yyy... ale tak wlasciwie to o co chodzi? Ktos rozumie?
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #1644
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ja rozumiem z tego tyle, że jak Marian załatwiał coś na "twarz", to zbierał punkty na frajera roku.
    Nowej władzy się spieszy i postanowili 4 lata Marianowej padaczki odbębnić w 3 kwartały.

  25. Powrót do góry    #1645
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    "Jednorazowo" nie wyklucza "w miesiącu maju".
    Słabe oświadczenie

  26. Powrót do góry    #1646
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Odchodząc na chwilę od polityki mam takie pytanie: jak myślicie jest szansa wypożyczenia Ryśka z Klanu Motomyszy.
    Jak się czyta ich wątek, to mam wrażenie, że tym ruchem zaskarbilibyśmy ich dozgonną wdzięczność.

    P.S. Zanim któryś z fanaticos zaproponuje transakcję wiązaną (Grisza), melduję, że nie jest możliwa z powodów formalnych.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 18-04-2012 o 10:19

  27. Powrót do góry    #1647
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #1648
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Odchodząc na chwilę od polityki mam takie pytanie: jak myślicie jest szansa wypożyczenia Ryśka z Klanu Motomyszy.
    Jak się czyta ich wątek, to mam wrażenie, że tym ruchem zaskarbilibyśmy ich dozgonną wdzięczność.

    P.S. Zanim któryś z fanaticos zaproponuje transakcję wiązaną (Grisza), melduję, że nie jest możliwa z powodów formalnych.


    Na moje to Rysiek juz pojechał zawody więc nie mozna go wypozyczyc. Chyba że się coś zmieniło.

    Hm... Dla mnie Holta to będzie znaczył zawsze tego samego zadziornego zawodnika, jeśli miałby gdzieś wrócić do formy to tylko w Częstochowie mi się wydaję.

    I jęsli by ten sezon miał do bani bo z checią bym go zobaczył w kadrze Włokniarza na 2013 rok

  29. Powrót do góry    #1649
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    W przepisach nie szukałem, ale "podsłuchałem" w innych wątkach, że teraz jeszcze można zawodnika wydzierżawić jak ma przejechane maks 5 biegów i zdobyte 8pkt.

  30. Powrót do góry    #1650
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zgadza się. Coś takiego funkcjonowało i nie wiem, czy nadal funkcjonuje.
    p.s. Holta jest już awizowany na niedzielny mecz w Toruniu.
    p.s.2. Nareszcie dobre wiadomości: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...-we-wlokniarzu Mam nadzieję, że nie chodzi tylko o ocieplenie wizerunku klubu po tych wszystkich podłych wydarzeniach.
    p.s.3. Mecz z Gorzowem o 20.00 przy sztucznym świetle. Będzie się działo

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-04-2012 o 01:48
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #1651
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Zawodnik może zostać wypożyczony w każdym terminie, o ile spełnione są następujące warunki:
    1) zawodnik ma ustaloną przynależność klubową do klubu pożyczającego,
    2) klub pożyczający i zawodnik wyrażają zgodę na wypożyczenie,
    3) okres wypożyczenia nie może być dłuższy niż jeden sezon rozgrywkowy i musi kończyć się 30 listopada,
    4) w sezonie rozgrywkowym, w którym mieści się przedział czasowy wypożyczenia, zawodnik zdobył w meczach ligowych nie więcej niż 8 punktów łącznie z punktami bonusowymi.
    Do tematu będzie można wrócić po niedzieli.
    Ad. p.s.2. Też się ucieszyłem - z tego fragmentu najbardziej:
    ...Tylko pracą dojdzie do celu...
    ... a wtedy za 2 lata trybuny pełne. Już w pierwszym biegu starcie "gigantów": w drużynie gości Oskar Gollob, Włókniarz - Maks Drabik i hejaaaaa!
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 19-04-2012 o 09:04

  32. Powrót do góry    #1652
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem czy będzie do czego wracać
    Za nami 12 bieg 1/2 ZK
    Adam Skórnicki 0
    Mirosław Jabłoński 3
    Rune Holta 1
    Grzegorz Zengota 2

    Zengota na trzecim okrążeniu wyprzedził Holtę.
    Obaj Włókniarze prowadzą po trzech seriach startów
    i mają awans praktycznie zapewniony.
    Swoją drogą szalenie nierówne te półfinały.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #1653
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    I co teraz myśleć o tej drużynie ....
    Wynik niby bardzo dobry, ale jazda jakoś nie przekonywała.
    Na następny mecz pewnie trzeba przemodelować skład.
    9. Zengota
    10. Harris
    11. Nermark
    12. Jabłoński
    13. Łaguta
    14. Czaja
    15. Łęgowik

    Za dzisiejszy mecz wielkie brawa dla Artura.

  34. Powrót do góry    #1654
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Na następny mecz pewnie trzeba przemodelować skład.
    Nie wiem czy jest sens rozbijać silną parę, która się dobrze rozumie na torze. To nie jest rozwiązanie.
    Zwyczajnie muszą zacząć jeździć lepiej Harris, Nermark i Jabłoński. O ile jestem w miarę spokojny o Daniela w Częstochowie, to Jabol i Bomber są niewiadomą nawet na naszym torze.

    Jazda w Tarnowie faktycznie mało przekonywująca, ale też tor był zarobiony tak by wyeliminować do maksimum walkę na dystansie.
    Ostatnio edytowane przez Rain ; 22-04-2012 o 19:32

  35. Powrót do góry    #1655
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Obecne pary są OK. Jedyna ewentualna zmiana to ustawienie Harrisa z juniorem, a Nermarka z Jabłońskim. Zengota na przyczepnym torze do walki (jaki będzie u nas zapewne za tydzień) raczej nie powtórzy dzisiejszego wyniku - ba, obstawiam że będzie naszym najsłabszym ogniwem. Ustawianie go jako prowadzącego parę to duuuuża dawka nieuzasadnionego optymizmu.

  36. Powrót do góry    #1656
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Rain.

    Będzie jedna bardzo dobra para, a w jednej będą jechać najsłabsi obecnie Nasi zawodnicy.
    Według mnie zbyt duże ryzyko.

    Bonjo
    Harris z juniorem to już jazda po bandzie

    Według mnie skład podany przeze mnie jest bezpieczniejszy.

    Jasne, że na mecz u siebie możemy jeszcze raz puścić dotychczasowy skład, ale na wyjazd już trzeba kombinować.
    Szczególnie, że następny wyjazd jedziemy po 2 pkt
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 22-04-2012 o 19:40

  37. Powrót do góry    #1657
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Lafan
    Widzę, że nie łapiesz, że Zengota nie jest naszym najlepszym zawodnikiem Twardy tor na którym ciężko wyprzedzać to jego "konik". U nas pojedzie pewnie dużo słabiej, bo nawet dobry start go nie uratuje, a po bandzie to on raczej nie jeździ

    Jeszcze raz powtarzam: pary są OK i się sprawdziły na dwóch trudnych wyjazdach. Kombinowanie nie ma sensu. Nie zwiększymy tym mocy drużyny Poczekajmy na chociaż jeden mecz u nas na torze.

  38. Powrót do góry    #1658
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Bonjo,

    Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że u nas po dosypce nowej nawierzchni niestety póki co będzie decydował tylko start ...

  39. Powrót do góry    #1659
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Tego nie wiemy Mimo wszystko tor dostał dodatkowe 2 tygodnie na ułożenie się. Niech dobrze ubijają (bo wody ostatnio nie brakuje ), sporo na nim jeżdżą i będzie OK

  40. Powrót do góry    #1660
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Jestem tego zdania co Bonjo, żadnych nerwowych ruchów. Priorytetem są mecze u nas. Dwa trudne wyjazdy dwa razy wstydu nie było.

  41. Powrót do góry    #1661
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Zengota na przyczepnym torze do walki (jaki będzie u nas zapewne za tydzień) raczej nie powtórzy dzisiejszego wyniku - ba, obstawiam że będzie naszym najsłabszym ogniwem.
    Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Zengi na torach "pod koło" w Zielonej, potrafił radzić sobie nawet z Gollobem a i wynik dwucyfrowe często mu się trafiały. Jesli zrobicie tor równy i przyczepny to twierdzę, że Grześ szybko zaczniej punktować na odp. wysokim poziomie. Nie wiem tylko jak na takich torach pojada Harris, Nermark czy młody Jabol.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1662
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Bonjo, tor przyczepny nie zawsze idzie w parze z możliwością walki na całej szerokości. Ja się bardziej boję o Harrisa. To co wyprawia ten gość to jest masakra. Już nie chodzi o punkty, ale o styl. Takiego drewna dawno w Częstochowie nie było. Już nawet Zengi jeździ lepiej technicznie... Może by się tak dogadać z Bjerre?

  43. Powrót do góry    #1663
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem
    Tez o tym myslalem.
    Nie wiem jednak czy stać Nas na Bjerre skoro zainwestowano podobno 1 mln w Harrisa.
    Z drugiej strony Lindgren, Richardson czy Ułamek, którzy byli przymierzani do Włókniarza jadą ten sam piach.
    No cóż może KB sam się zgłosi z propozycją kontraktu motywacyjnego, bo w zasadzie tylko My i Wrocław możemy mu zapewnić starty w najwyzszej klasie rozgrywkowej w polskiej lidze.
    Bardziej martwi mnie słabsza postawa Daniela, który powinien dzisiaj śmigać gdzie decydował moment startowy oraz mega słaby występ Jabłońskiego.
    p.s. Mariusz, szacun za wytypowanie wyniku. Sprawdzałem, że większość typowała że dobijemy do 30 w Waszym typerze. Ja jako że się nie znam typowałem dzisiaj 41-42 punkty Włókniarza.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 23-04-2012 o 00:28
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #1664
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Harris Harrisem. Jeździ dokładnie tak jak rok temu. Natomiast mnie bardziej po oczach biła techniczna indolencja w wykonaniu Nermarka. W sumie ze startami Szweda i jazdą na dystansie Harrisa mielibyśmy dobrego zawodnika.
    Ale ze zmianami poczekałbym jeszcze chwilę. Włókniarz odjechał dopiero 2 trudne wyjazdy i każdy powinien być sprawdzony w bojach na swoim torze. Aczkolwiek telefon do Bubiego można wykonać. A temat Bjerre wydaje mi się za trudny, bo tutaj jest jeszcze trzecia strona, z którą Duńczyk zawarł umowę. I niech w niedzielę pojedzie lepszy na przedmeczowych treningach z pary Jabłoński/Szombierski.

  45. Powrót do góry    #1665
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez spoo Zobacz posta
    I niech w niedzielę pojedzie lepszy na przedmeczowych treningach z pary Jabłoński/Szombierski.
    Szumina ze swoją ostatnią dyspozycją to by nawet naszych juniorów nie objechał... Przecież ten gość NIGDZIE nie jeździ, za większością zawodników już praktycznie miesiąc jazdy,a Szumina grzeje tyłek.

Strona 37 z 49 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •