Mam taki pomysł, aby wystawiać notę za mecz każdemu naszemu zawodnikowi. Może po sezonie ułatwi to dyskusję na temat - kogo za wszelką cenę należy zatrzymać w klubie, a kto powinien ze skromnością podchodzić do negocjacji płacowych.
skala ocen może być szkolna 1-6
Za mecz w Toruniu

Blisko był Koldi do szóstki, ale po ostatnim dołku progres wyników jest olbrzymi, z wielkim zadowoleniem dalbym 5
Hampel - także na piątkę, choć po sezonie na sześć ta piątka nie błyszczy tak jak u Koldiego. Mam nadzieję, że wpływ na to ma przeziębienie z którym nasz lider walczy od tygodnia.
Musielak - Tobiasz zarobił u mnie dzisiaj solidną czwórkę, bez forów za bycie juniorem, w kategorii juniorów byłoby 6+
Batchelor - trója, i to raczej słaba. Choć do połowy meczu dawał radę to w momencie, kiedy zacząłem w niego wierzyć zaczął przywozić zera - w mojej ocenie to zaważyło, że nie mogliśmy powalczyć o wygraną. Nie pierwszy raz zresztą w tym sezonie...
Baliński - sam nie wiem, jak oceniać Damiana - po kontuzji na wyjeździe, na nielubianym przez siebie torze... byłaby trója gdyby nie przeszkadzanie kolegom z pary, wierzę, że to w ferworze walki. Baliński to duch tego zespołu..
Skórnicki - chyba nikt nie wierzył, że na Motoarenie powalczy. Ciężko go oceniać - bo na szczęście w porę zaczął być zastępowany przez kolegów z drużyny. Pamiętajmy, że Adam z pełną świadomością zgodził się na bycie rezerwą toru. - bez oceny
Adamczewski - prawie dobrze - dobrze by było, gdyby wygrał z Pietrykowskim w pierwszym biegu.. Jednego biegu by zabrakło, by dać mu notę.

Zachęcam do oceniania.