blic czy ty byłeś na spotkaniu?
Nie byłem na spotkaniu. Nie musisz niczego "wnioskować", napisałem wyraźnie w tym wątku.

Reaguję na tekst:

Jak wygląda strona? To, że w ciągu ostatnich trzech dni pojawiły się dwie informacje to zadna rewelacja wręcz totalna mizerja.

Jeśli ktoś z forumowych marudów chce się czegoś dowiedzieć o stronach klubów żużlowych, to proponuję zapoznać się z poniższymi danymi.

Liczba wiadomości na stronach klubowych w dniach 01.06-18.06.2011, od największej:

Lublin 82; Grudziądz 80; Gorzów 69; Częstochowa 57; Wrocław 52; Toruń 51; Gdańsk 43; Bydgoszcz 43; Krosno 42; Opole 40; Leszno 39; Rzeszów 29; Ostrów 24; Rybnik 24; Poznań 23; Tarnów 21; Piła 19; Kraków 14; Rawicz 7


Z powyższego wynika, że gigantami żużla są Lublin i Grudziądz, zaś w Tarnowie i Rzeszowie kluby leżą na łopatkach, nieprawdaż?...

Nie będę się nawet rozpisywać na temat liczby wiadomości własnych i liczby cytatów ze Sportowych Faktów, bo lista by się jeszcze mogła przenicować.

Tak czy owak, pozostaje jeszcze trochę do zrobienia na stronie PSŻ i najlepszym lekarstwem na to jest własny, nieprzymuszony wkład osób zainteresowanych Skorpionami.
Bo kasy na opłacenie zawodowych reporterów nie będzie.

To strona klubu nie ma panelu, by dodać news? Musi być specjalnie oddelegowana osoba, by to zrobić?
Ja zajmuję się zawodowo stronami, ale co z tego, skoro nie wiem co się w klubie dzieje, to co ja miałbym tam pisać?
Owszem, jest panel.
Przyjrzyj się uważnie obecnie umieszczonym wiadomościom i zastanów czy faktycznie trzeba jakieś tajnej wiedzy do ich sporządzenia.
Zapewniam Cię również, że jeśli tylko potrafisz i chcesz, to klub umożliwi Ci pozyskiwanie dodatkowych, własnych informacji, czy to od zawodników, czy też od działaczy.
Wymaga to po prostu ruszenia palców do czegoś innego niż krytyka na forum.