Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 97

Wątek: Stal Rzeszów - PSŻ Poznań

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal Rzeszów - PSŻ Poznań

    23.06.2010
    Już w najbliższą środę, czyli zaledwie 3 dni po wyjeździe do Gdańska, czeka nas kolejny wyjazd, tym razem do stolicy Podkarpacia. Pojedynek przy ulicy Hetmańskiej 69 zaplanowany jest na godzinę 19:00. Odrabiamy w ten sposób mecz III kolejki, który pierwotnie miał się odbyć 18 kwietnia. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie w tabeli I Ligi miejsce trzecie. Mają na koncie 11 punktów zdobytych w 7 spotkaniach, a więc tyle co my. Moim skromnym zdaniem, Stal jest faworytem do awansu. W tym sezonie na własnym torze odnieśli komplet pięciu zwycięstw. Zdecydowanie wygrywali z GKM-em Grudziądz, Lokomotivem Daugavpils, Startem Gniezno i ROWem Rybnik. Poza tym, zdemolowali Węgrów z Miskolca. Dodam jeszcze, że już dzień po meczu z nami, Rzeszowian czeka wyjazd do Rybnika.

    Na stadionie w Rzeszowie pewnie niewielu było, więc tym bardziej zachęcam do wyjazdu za Skorpionami! Po wygranej w Gdańsku, chłopakom należy się od nas piękne podziękowanie. Bądźmy z nimi na kolejnym wyjeździe!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To będzie bardzo ciężki mecz zarówno na wyjeździe ,jak i u nas.Rzeszów ma silny skład i tor podobny do naszego "lotnisko" i to przyczepne.Oby nie powtórzył się wynik z zeszłego roku <odpukać>.Mam nadzieję ,iż nasi znowu zaskoczą pozytywnie ,ale myślę ,że do ok.40 pkt dobiją ze spokojem.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wybiera się ktoś może na mecz do Rzeszowa? Jeśli tak i miałby wolne miejsce proszę o info na PW.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Lampart ma kontuzje.Wiec mozna upatrywać sznasy na juniorach;)bo Kret czy Lindgren:)to juz nie jest to co Lampart ktory na swoim torze robi kolo 11-12pkt


    PSŻ Lechma Poznań:
    1. Norbert Kościuch
    2. Mateusz Szczepaniak
    3. Adam Skórnicki
    4. Piotr Świdziński
    5. Robert Miśkowiak
    6. Adrian Szewczykowski

    Marma Hadykówka Rzeszów:
    9. Chris Harris
    10. Mikael Max
    11. Rafał Okoniewski
    12. Maciej Kuciapa
    13. Lee Richardsson
    14. Łukasz Kret

    Pod nr 4. Trojanowskiego bym dał

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wczorajszym meczu nastroje myśle, że są w drużynie bardzo optymistyczne. Ale mimo wszystko Rzeszów jest u siebie dużo silniejszy niż Gdańsk i wydaje sie, że wynik może być tam podobny do tego z Daugavpils.

    Wiem, że sie ze mną Latosi nie zgodzisz, bo jak dobrze pamiętam, to jesteś zwolennikiem wystawiania Proctora tylko na twarde tory.. Ale co mi tam zaryzykuje :D Moim zdaniem do Rzeszowa powinien jechać Proctor. Ostatni mecz znakomicie Mu wyszedł. A zwycięskiego składu sie nie zmienia, nie ma takiej potrzeby. I tym, którzy już szykują kontrargumenty typu: "zawodnicy z Wysp kiepsko sobie na rzeszowskim lotnisku radzą", już teraz przypominam, że choćby taki Allen w minionym sezonie spisał sie w Rzeszowie znakomicie. A i Watt dawał tam sobie rade, kiedy był w dobrej formie.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnością pod nr 4 będzie jakaś zmiana. Trojanowski lub Proctor. Niezależnie od tego kto pojedzie o dobry wynik będzie bardzo ciężko. Trzeba wprawdzie zawsze walczyć o wygraną i w nią wierzyć, jednak wydaje mi się, że tym razem mocna ekipa gospodarzy będzie górą. Ale wynik 50-40 nie byłby zły i pozwalał z optymizmem czekać na mecz rewanżowy...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No o dobry wynik w Rzeszowie zapewne będzie arcyciężko, bo gospodarze wydają sie być u siebie tak samo dobrze spasowani jak Daugavpils. Łotysze i Rzeszów wydają sie być u siebie w tym sezonie nie do przejścia.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Po wczorajszym meczu nastroje myśle, że są w drużynie bardzo optymistyczne. Ale mimo wszystko Rzeszów jest u siebie dużo silniejszy niż Gdańsk i wydaje sie, że wynik może być tam podobny do tego z Daugavpils.

    Wiem, że sie ze mną Latosi nie zgodzisz, bo jak dobrze pamiętam, to jesteś zwolennikiem wystawiania Proctora tylko na twarde tory.. Ale co mi tam zaryzykuje :D Moim zdaniem do Rzeszowa powinien jechać Proctor. Ostatni mecz znakomicie Mu wyszedł. A zwycięskiego składu sie nie zmienia, nie ma takiej potrzeby. I tym, którzy już szykują kontrargumenty typu: "zawodnicy z Wysp kiepsko sobie na rzeszowskim lotnisku radzą", już teraz przypominam, że choćby taki Allen w minionym sezonie spisał sie w Rzeszowie znakomicie. A i Watt dawał tam sobie rade, kiedy był w dobrej formie.
    Trojanowski pod 4:D po:

    1.Zna Rrzeszowski tor jak własną kieszeń
    2.Po co płacić wielkie pieniądze Proctorowi;)jak Trojan mieszka w Rzeszowie
    3.Myślę ze Trojan ujedzie te 4-6 punktów na własnym podwórku

    Więc stawiam na Rafał w tym meczu:)a Proctora zapraszamy juz w niedziele do Gniezna;)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Planuję w środę wyjazd do Rzeszowa. Reszta miejsc w aucie wolna, więc jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o info. W samochodzie nie palimy i nie jaramy. Alkohol spożywany w nadmiarze także odpada. Koszt : paliwo/ilość osób.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trojanowski pod 4:D po:

    1.Zna Rrzeszowski tor jak własną kieszeń
    2.Po co płacić wielkie pieniądze Proctorowi;)jak Trojan mieszka w Rzeszowie
    3.Myślę ze Trojan ujedzie te 4-6 punktów na własnym podwórku

    Więc stawiam na Rafał w tym meczu:)a Proctora zapraszamy juz w niedziele do Gniezna;)
    Trojanowski póki co wciąż jest zbyt słaby by jechać w meczach wyjazdowych. Potwierdził to choćby Jego występ w półfinale IME, gdzie spisał sie słabo. A tymbardziej z tak mocnym rywalem byłoby Mu bardzo ciężko o dobry wynik. Postawiłbym jednak na Proctora, a jak nie On to ewentualnie King. Bo sama znajomość toru jeśli zawodnik nie jest w najlepszej formie nie wystarczy.

    Tymbardziej, że Trojan sam ostatnio w wywiadzie przyznał sie, że nie ma w tym sezonie silników na przyczepne tory, a raczej na twarde. Więc z takim sprzętem i tak przeciętną formą, na rzeszowskiej kopie nie ma czego szukac.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Postawić na Proctora to jak strzelic sobie w kolano.Widziałes jak Proctor sobie radzi na lotniskach typu Golecin?a tor w Rzeszowie jest podobny do Poznanskiego.Wiec jak był Proctor na treningu w Poznaniu przed derbami z Gnieznem;)to Jader stwierdził ze w tym sezonie Procotra nie zobaczymy na Golecinie bo sie nie nadaje na takie tory.20 m za Celmerem jechal na treningu:D wszystko przegrywal.Wiec Trojanowski melduje sie na meczu w Rzeszowie;)innej opcji nie ma;).I myśle ze Trener Rafalowi da szanse.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też jestem za Trojanem w Rzeszowie :) Gdzie jak nie tam dać Mu szansę?
    Jeśli dociągniemy do 40 to będę uradowany :)

    PS. Magda - sprawdź PW

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trojanowski to raczej kiepska opcja. Jest za słaby, sam powiedział że nie ma silników na kopne tory w tym roku. Do tego przeciętna forma. Więc gospodarze pewnie robiliby z Nim co chcieli w Rzeszowie. Trojan odpada. Moim zdaniem albo Proctor albo King. Skoro Proctor podobno taki słaby na "lotniskach" to może być King. Ale Trojan nie bardzo.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx-Trojanowski by musiał być typowym imbecylem zeby nie wiedzieć jak sie przełożyć na Rzeszowski tor:D.Nie mow mi ze Rafał sie nie nadaje na mecz do Rzeszowa:D.Bo jezeli faktycznie ma silniki na beton:D to dlaczego z Miszkolecem wykrecił 12 z groszem????.Jestem pewny ze Jąder postawi na Trojanowskiego.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx-Trojanowski by musiał być typowym imbecylem zeby nie wiedzieć jak sie przełożyć na Rzeszowski tor:D.Nie mow mi ze Rafał sie nie nadaje na mecz do Rzeszowa:D.Bo jezeli faktycznie ma silniki na beton:D to dlaczego z Miszkolecem wykrecił 12 z groszem????.Jestem pewny ze Jąder postawi na Trojanowskiego.
    Tylko pamiętaj, że Trojan od lat już tam nie jeździ. Więc to już nie to. A już nie raz, nie dwa bywało tak, że nawet klasowy zawodnik po roku przerwy i startów w innym klubie wracając na swój tor w meczu ligowym już na nim zawodził. A co dopiero taki ligowy wyrobnik jak Trojan. Zresztą samo spasowanie nic nie da jeśli nie ma sie odpowiednio mocnego silnika na taki tor jak w Rzeszowie. A dobrze wiemy, że Trojan od początku sezonu ma jakieś problemy z silnikami.

    I podtrzymuje, że moim zdaniem Trojan na mecz w Rzeszowie jest na te chwile za słaby. Zarówno pod względem formy jak i sprzętu. Trojan nie ma sprzętu na kope w tym roku, sam o tym mówi. A to, że dobrze Mu poszło z Miskolcem? Rywal nędzny i tyle. Po drugie, Szczepan mówił na SF, że tor na meczu z Węgrami zbyt szybko zaczął robić sie twardy. I stąd pasował Trojanowi, który ma właśnie silniki na taką nawierzchnie.



  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx-tylko zapomniales dodać ze Trojanowski juz ma za sobą problemy sprzetowe:P.A na mecz w Rzeszowie to on sie pali;)a co do zarządu to trzeba by było być typowym młotkiem zeby Trojnowskigo nie zaprosić na ten mecz.Licz same koszty dojzdu Proctora do Rzeszowa:P oszczedności tez trzeba szukać:P.A od Trojanowskiego wymagane jest zeby w Rzeszowie zrobił te 4-6 pkt.

    Po to sie ma taką kadre zeby poszczególnych zawodników zapraszać na rozne mecze.


  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Lepiej postawić na Kinga,Trojan znów się spali i tyle będzie z niego pociechy.Zresztą z jego motocyklami na twardsze tory,zanim się dopasuje to mecz się zakończy.
    Ja będę szczęśliwa jak powalczymy i dobijemy do 38 oczek.

    Latosi,no właśnie i czas zaprosić Kinga,który może zrobić więcej oczek niż 4-6,jak Trojan.A Trojan,to naprawdę przy bardzo sprzyjających wiatrach te 6 oczek może by zrobił.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx-tylko zapomniales dodać ze Trojanowski juz ma za sobą problemy sprzetowe:P.A na mecz w Rzeszowie to on sie pali;)
    No nie wiem czy ma za sobą problemy sprzętowe. Jego bardzo przeciętny wynik w półfinale IME z tak słabymi rywalami pokazuje, że ani z Jego formą, ani ze sprzętem nie jest za dobrze. A palić sie to Trojan sie już palił na mecz w Gdańsku. Ale jak widać trener sie nie pomylił stawiając na obco zamiast Niego. Wręcz przeciwnie był to strzał w "10" i w Rzeszowie powinno być podobnie. Nie widze w tym meczu miejsca w składzie dla Trojana.

    Lepiej postawić na Kinga,Trojan znów się spali i tyle będzie z niego pociechy.Zresztą z jego motocyklami na twardsze tory,zanim się dopasuje to mecz się zakończy.
    Ja będę szczęśliwa jak powalczymy i dobijemy do 38 oczek.
    Słuszna uwaga Magda, czas na Kinga. Powinien dostać szanse w Rzeszowie zamiast Trojana. Bo w Grudziądzu wypadł przecież dobrze, a mimo to jak dotąd więcej w barwach PSŻ nie pojechał. Więc czas już najwyższy.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx-dlaczego ty zawsze porównujesz turnieje do ligi?.Przecież to nie ma sensu:)Liga to jest inna para kaloszy.Masz przyklad jak na dłoni:

    Pecyna woził w IMP np.Buczkowskiego a w niedziele nie dawał rady Sroce:P.Nastepny przyklad to Staszewski kotry w IMP zrobił (0,0,1,d) a w lidze 10pkt na tym samym torze. Więc nie mow hoop:P. Bo powołanie na to spotkanie Trojana ma wiele plusów.Dla mnie King i Proctor pauza w niedziele.A od Rafała trzeba oczekiwać koło od 4 do 6 pkt.

    Mam nadzieje ze zarząd klubu nie szasta pieniędzmi jak w Pile.Bo efekty tego widać ze klub moze nie dojechać do końca rozgrywek.Lepiej te pieniążki przeznaczyć na przyjazd do Gniezna Proctora;).

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinien pojechac King wiecej moze ujechac niz Proctor lub Trojan!Naprawde mamy silny skład w tym sezonie i musimy oczekiwac walki o zwyciestwo w kazdym meczu!Po meczu dopiero mozna powiedziec,ze np zdobyte 40 oczek nie jest zle oczywiscie na wyjezdzie!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx-dlaczego ty zawsze porównujesz turnieje do ligi?.Przecież to nie ma sensu.Bo powołanie na to spotkanie Trojana ma wiele plusów.Dla mnie King i Proctor pauza w niedziele.A od Rafała trzeba oczekiwać koło od 4 do 6 pkt.

    Mam nadzieje ze zarząd klubu nie szasta pieniędzmi jak w Pile.Bo efekty tego widać ze klub moze nie dojechać do końca rozgrywek.Lepiej te pieniążki przeznaczyć na przyjazd do Gniezna Proctora;).
    W przypadku Trojana jak najbardziej ma to sens. Bo On dość słabo jedzie wszędzie gdzie sie pojawi od początku sezonu, zarówno w lidze jak i w różnej maści turniejach jak eliminacje IME. Te ostatnie są tylko i wyłącznie potwierdzeniem Jego kiepskiej formy, którą w lidze widać jak na dłoni. A jedna jaskółka - tymbardziej z tak nędznym rywalem jak Miskolc absolutnie wiosny nie czyni.

    A w Pile nikt pieniędzmi nie szasta. Latosi myśl logicznie, żeby czymś szastać to najpierw trzeba to mieć :D

    Powołanie Trojana na mecz w Rzeszowie nie ma żadnych plusów, no może poza jednym - tym że ma blisko na mecz. :D Ale to zdecydowanie za mało. Jest w kiepskiej formie, nie ma sprzętu na takie przyczepne tory, dlatego w Rzeszowie Go nie widze i mam nadzieje, że pojedzie King. Wierze, że trener myśli podobnie. Bo wystawianie Trojana na tak ciężki mecz byłoby wywieszaniem białej flagi już przed jego rozpoczęciem :D



  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx-Prosze cie nie wyjeżdżaj mi z tym sprzętem:D ze Trojanowski nie ma sprzętu.Bo juz raz pisałeś po meczu sparingowym w Bydgoszczy ze Proctor sie nie nadaje na lige polska bo jest bez sprzetu:P po czym tak samo go określiłeś po meczu w Daugavpils gdzie tam kazdemu nie idzie:P a Rzeszow ledwie uratował bonusa.Musisz brać poprawkę ze Procotrowi nie wiedzie sie na takich długich i kopnych torach.

    A jezeli nie wiesz ze Trojan zainwestował w sprzet i nowy kevlar to radze chociaż raz przejechać sie w tym sezonie na Golecin:P a nie oceniać go na sucho.

    I jeszcze jedno... piszesz ze Trojanowski z robił 12 pkt ze słabym Miszkolcem? po czym Szczepaniak ujechał 7 pkt.Wiec zawodnicy musieli sie troche napocić:P:P:P a gdyby Trojan nie miał sprzetu i był totalnym dnem:P to by zrobił wynik ala Pecyna (O,O,O) :P

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie przemawia do mnie żadna z tych opcji zdecydowanie. Tzn nie chodzi o to, by jechał rezerwowy za ¦widzińskiego, ale ani King, ani Proctor czy Trojan w tym ciężkim zapewne boju niczego nie gwarantuj±.
    Obojętnie jak± decyzję trenera, uznam w tym wypadku za słuszn±. Chyba się zgodzicie ze mn±, że on wie lepiiej niż my- co zrobić?
    Kiedy¶ matrix pisał, że woli Trojana na osiołkach niż obco do Grudzi±dza, po meczu sytuacja odwróciła się, ale tylko do momentu w Dauga, gdzie skre¶liłe¶ Tyrona, a po meczu w Gdańsku znów go przywołujesz. Niech Ci będzie, bo argumenty s± jako tako zrozumiałe.
    Tylko, że ten sport jest strasznie nieprzewidywalny. Czy ktokolwiek s±dził, że możemy co¶ w Gdańsku ugrać? Czy ktokolwiek postawiłby złamanego grosza, że Skórnicki nie awansuje do 1/2IMP, że Chrzanowski zrobi w Gnie¼nie wielkie ZERO, a Wolbert będzie niemal bohaterem meczu?

    Czy argumenty, które przedstawiacie przemawiaj± zdecydowanie za którym¶? Moim zdaniem nie, a "je¶li nie widać różnicy, to po co przepłacać"?
    Tak więc moje zdanie już znacie. Trojanowski. Ale jak napisałem, każd± decyzję trenera uznam za słuszn±.

    P.S. Sorry za te błędy. Mam bardzo ograniczony dostęp do netu, a tej klawiszologii nie umiem rozgryzc.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx-Prosze cie nie wyjeżdżaj mi z tym sprzętem:D ze Trojanowski nie ma sprzętu.Musisz brać poprawkę ze Procotrowi nie wiedzie sie na takich długich i kopnych torach.
    Ale z tym sprzętem Trojana to prawda, sam o tym mówi, że nie ma silników na kope. Więc niestety musisz sie z tym pogodzić :D I już mówiłem, że skoro nie Proctor to może jechać King, ale napewno nie Trojan. Nie ta forma i nie ten sprzęt, nie ma o czym gadać.

    a "je¶li nie widać różnicy, to po co przepłacać"?
    Tak więc moje zdanie już znacie. Trojanowski. Ale jak napisałem, każd± decyzję trenera uznam za słuszn±.
    Jak dla mnie to różnica jest aż nadto widoczna. Dlatego widze w tym meczu jednego z naszych obco.

    I jeszcze jedno... piszesz ze Trojanowski z robił 12 pkt ze słabym Miszkolcem? po czym Szczepaniak ujechał 7 pkt.Wiec zawodnicy musieli sie troche napocić:P:P:P
    Szczepaniak pojechał z Miskolcem przeciętnie w 2-ej części zawodów, bo tor zaczął robić sie twardy tak jak sam mówił. A On był tego dnia spasowany i gotowy na tor taki jak to zawsze jest na Golaju. A że Trojan ma silniki na tor twardy, to pojechał lepiej. Proste jak konstrukcja cepa. Ale tak jak mówie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Trzeba by być naprawde w gorącej wodzie kąpanym, by podniecać sie udanym występem Trojana z takim słabeuszem jak Miskolc :D

    Kiedy¶ matrix pisał, że woli Trojana na osiołkach niż obco do Grudzi±dza, po meczu sytuacja odwróciła się, ale tylko do momentu w Dauga, gdzie skre¶liłe¶ Tyrona, a po meczu w Gdańsku znów go przywołujesz. Niech Ci będzie, bo argumenty s± jako tako zrozumiałe.
    Dokładnie. Bo ja uważam, że troche nie fair jest odsuwanie zawodnika, który zrobił świetny wynik w ostatnim meczu od kolejnego w imie jakichś tam kalkulacji. Dla mnie zasady powinny być jasne i przejrzyste - wyszedł Ci mecz, to jedziesz w następnym. Zawiodłeś? - odpoczywasz. Zwłaszcza jeśli chodzi o 2 linie, bo wiadomo że liderzy miejsce w składzie mają pewne. I Latosi uprzedzając to, że zaraz wyjedziesz mi tu pewnie z Trojanem - uwierz, że gdyby On zrobił te dyche z wartościowym rywalem to byłbym pierwszym, który widziałby Go w meczu w Rzeszowie. Ale Miskolc ma skład 2-ligowy, więc nie ma o czym gadać. W takim wypadku ten dobry wynik w meczu z Miskolcem, wobec przeciętnych wyników w meczach wcześniejszych nie daje Mu przepustki na mecze wyjazdowe.




  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Szczepaniak pojechał z Miskolcem przeciętnie w 2-ej czę¶ci zawodów, bo tor zacz±ł robić sie twardy tak jak sam mówił. A On był tego dnia spasowany i gotowy na tor taki jak to zawsze jest na Golaju. A że Trojan ma silniki na tor twardy, to pojechał lepiej. Proste jak konstrukcja cepa. Ale tak jak mówie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Trzeba by być naprawde w gor±cej wodzie k±panym, by podniecać sie udanym występem Trojana z takim słabeuszem jak Miskolc
    No ale Trojan pojechał od pocz±tku dobrze? To jak to jest? A w ost swoim biegu gdzie tor był twardy zrobił 1, pomimo że był perfekcyjnie przygotowany na twardy?
    A co przemawia do Ciebie za Kingiem? Czym w jego wypadku się sugerujesz?

    Szczepaniak, Ko¶ciuch, Magosi, Conda
    Trojanowski, Skórnicki, Wright, Szatmari
    Skórnicki, Trojanowski, Magosi, Conda
    Ko¶ciuch, Szczepaniak, Tabaka, Lorincz
    Wright, Ko¶ciuch, Szczepaniak, Szatmari
    Trojanowski, Skórnicki, Tabaka, Szatmari
    Trojanowski, Wright, Szczepaniak, Szatmari
    Magosi, Wright, Trojanowski, Szewczykowski

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak czym sie sugeruje w przypadku Kinga. Zadajesz retoryczne pytania daj spokój :D To jest chyba jasne jak słońce. Dobry występ w Grudziądzu - po którym odsunięcie Go i brak szans przez tyle meczy jak dla mnie jest troche nie fair - i do tego dobra forma w Anglii w ostatnim czasie.

    No ale Trojan pojechał od pocz±tku dobrze? To jak to jest? A w ost swoim biegu gdzie tor był twardy zrobił 1, pomimo że był perfekcyjnie przygotowany na twardy?
    No jest tak, że rywal nędzny i tyle. I Mu na to pozwalał, na dobrą jazde. I nie można na podstawie meczu z takim rywalem wyciągać wniosków co do formy zawodników, zwłaszcza w przypadku Trojana, który wcześniej jechał bardzo przeciętnie.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Czyli sprawdziłby się w Rzeszowie gdyby ile zrobił? Bo Proctora nie chciałeś już oglądać po meczu na Lotwie.


    TROJANOWSKI

    Poznan-Miskolc
    12+1 (3,2*,3,3,1)

    Poznan-Gniezno
    6 (1,1,3,1,0)

    Poznan-Gdansk
    5 (1,0,3,1)

    Czy on naprawde zawalil? Jesli w tej chwili musimy traktowac go jaka druga linie to wyniki zadowalajace moim zdaniem.

    I jaka Twoim zdaniem jest roznica, miedzy NIE ZACHWYCIL a NIE ZAWALIL?

    I jeszcze jedna rzecz. Jutro w Rzeszowie pogoda bardzo niepewna. Spodziewany deszcz. Zaprosić Kinga, zapłacić mu 5-10tys, pożegnać, po czym za jakiś czas zaprosić ponownie do Rzeszowa i jeszcze raz zapłacić- BEZCENNE.


  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli sprawdziłby się w Rzeszowie gdyby ile zrobił? Bo Proctora nie chciałeś już oglądać po meczu na Lotwie.
    Ale kto, bo nie rozumiem? O kogokolwiek Ci chodzi, to mówimy o 2-ej linii w tym wypadku. A 2 linia powinna robić w meczu wyjazdowym te 6-7 oczek.

    Co do Trojana daj spokój, jeśli On w meczach u siebie z wartościowym rywalem robi po wielkich bólach na trasie 5-6 oczek to na wyjazdach nie ma narazie czego szukać. Tymbardziej, że liczą sie nie tylko punkty, ale również to jak zawodnik je zdobywa. A Trojan strasznie męczył sie u siebie na trasie robiąc przy tym szkolne proste błędy. Wiem bo oglądałem 2 mecze na stronie WTK.


  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Ale kto, bo nie rozumiem? O kogokolwiek Ci chodzi, to mówimy o 2-ej linii w tym wypadku. A 2 linia powinna robić w meczu wyjazdowym te 6-7 oczek.
    Czyli u siebie 2.linia po 10-12? Pierwsza komplety, do tego juniorka też wypadałoby te 5-6 i mamy każdy mecz u siebie po 70-20. Skoro na wujazd 2.linia 6-7, to pierwsza minimum dyche, do tego juniorka załóżmy 4 i każdy mecz wygrywamy.
    Każdy kto zrobi mniej- NIE ZACHWYCA?
    I w Rzeszowie takie same masz wymagania? Czy tam druga linia- 4pkt. nie będzie sukcesem? Moim zdaniem tak. Trzech naszych gdy zrobi 10 w sześciu + dwóch po cztery oraz juniorzy (oni bez Lamparta) kilka to zbliżamy się do 40, a to uważałbym za ogromny sukces.

    Chodziło mi wcześniej o Kinga.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Ooooo co ja widze:D?.Zaszła zmiana u Matrixa:D teraz widzisz juz Kinga nie Proctora w Rzeszowie?:D.

    Matrixx- juz ci tlumaczyłem ze Trojanowski sie wywiązał jako 2 linia z Gnieznem i Gdanskiem.I zgadzam sie z kolegą wyżej(Trojan to zawodnik 2liniowy i jak zrobi w Rzeszowie 4-6pkt to bede zadowolony.)

    A co do WTK ogladałeś mecze z Rybnikiem albo z Miszkolcem? czy zabrakło transmisjii? gdybyś był to byś widział jak Trojan jechał z Miszkolcem i Rekinami

    A co do zdobyczy punktowych to kolega nie wymienił jeszcze meczu z Rybnikiem 6 pkt.Wiec Trojan stoi na poziomie:P jako 2 linia.Widać ze to zarządowi odpowiada jak na Rafała stawiają na Golecinie:P:P:P/.Mozna by było Rzeszowianina rozliczyć gdyby walił taka sieke jak Pecyna (0,0,0)jako druga linia:P ale jak widać Rafał u sibie robi te od 5 do 6 oczek(i szacuneczek)

    Mecz z Rybnikiem

    R. Trojanowski, R. Miśkowiak, D. Nermark, N. Klindt 5:1 (13:5)
    R. Trojanowski, R. Miśkowiak, S. Pyszny, A. Karpov (D) 5:1 (39:21)
    Gdyby nie defekt i taśma to Trojan spokojnie by sie zakręcił kolo 9pkt.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli u siebie 2.linia po 10-12? Pierwsza komplety, do tego juniorka też wypadałoby te 5-6 i mamy każdy mecz u siebie po 70-20. Skoro na wujazd 2.linia 6-7, to pierwsza minimum dyche, do tego juniorka załóżmy 4 i każdy mecz wygrywamy.
    Kiepska ironia, zupełnie bezprzedmiotowa i nie na miejscu. Nie chodzi o to, że druga linia ma robić u siebie dyche. Nonsens. Chodzi o to, że wartościowy zawodnik 2-ej linii miewa u siebie czasem jakieś wyskoki, tak jak to robi Misiek. Raz zrobi 6, raz 8 a raz walnął 13. Nie jest regularny, ale ma wyskoki w góre. I to jest wartościowa 2 linia - Robert Miśkowiak. A nie Trojan co ledwo ledwo po ogromnych bólach z wielkimi trudami robi u siebie góra 5-6 oczek i nic ponadto z nikim wartościowym sie nie wychylił.

    I tak jak mówiłem - Trojan robiąc tak karygodne szkolne błędy jakie na własne oczy miałem okazje obserwować nie ma czego szukać na rzeszowskim torze, bo znakomicie znający tam ścieżki gospodarze będą Go niemiłosiernie punktować.

    Ooooo co ja widze:D?.Zaszła zmiana u Matrixa:D teraz widzisz juz Kinga nie Proctora w Rzeszowie?:D.
    Latosi, radze udać sie do okulisty, albo zacząć czytać uważnie. Ja już od paru postów pisze, że jak nie Proctor to chociaż King. A Ty teraz żeś Ameryke odkrył :D

    Gdyby nie defekt i taśma to Trojan spokojnie by sie zakręcił kolo 9pkt.
    Wykluczenia defekty też składają sie na wynik i obraz jazdy zawodnika. Jak ktoś zrobi 2 defekty na 1 pozycji zawalając tym mecz drużynie to będziesz Go bronił? Nie tędy droga, przygotowanie sprzętowe również składa sie na wynik, taki to już jest sport. I zawodnik po części też za to odpowiada. Nie można tu zwalać całej winy na pech.

    Matrixx- juz ci tlumaczyłem ze Trojanowski sie wywiązał jako 2 linia z Gnieznem i Gdanskiem.
    A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak atut własnego toru? :D Mecze wyjazdowe to zupełnie inna para kaloszy. Taki kibic jak Ty powinien wiedzieć, że na wyjeździe zawodnikom 2 linii jedzie sie dwa razy ciężej niż u siebie! Skoro Trojan u siebie w wielkich bólach ciuła ledwo 5-6 oczek i nie potrafi w żadnym z meczy z dobrym rywalem wybić sie ponad przeciętność, to na wyjeździe co może zrobić. Lepiej sobie tego nawet nie wyobrażać. Z taką formą i sprzętem nie ma w Rzeszowie czego szukać.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Dla mnie Matrixx jest to karygodne ze sobie wybierasz zdania na ktore potrafisz odpowiedzieć:P:P:P.Więc w taki razie dlaczego Trojanowski nie został odsuniety od skladu na Golecinie jezeli twoim zdanie walił takie nieporozumienie co do pkt.Dlaczego zarząd go caly czas usielnie wstawiał na mecze u siebie????hmmmm a nie zapraszał Kinga??????

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dla mnie Matrixx jest to karygodne ze sobie wybierasz zdania na ktore potrafisz odpowiedzieć:P:P:P.Więc w taki razie dlaczego Trojanowski nie został odsuniety od skladu na Golecinie jezeli twoim zdanie walił takie nieporozumienie co do pkt.Dlaczego zarząd go caly czas usielnie wstawiał na mecze u siebie????hmmmm a nie zapraszał Kinga??????
    Latosi,aleś dowalił teraz.
    Wiadomo,że Trojan jechał u nas dlatego,że na mecze u siebie stawiamy tylko i wyłącznie na naszych,krajowych zawodników.
    Podkreśla to zawsze sam Z.J. iż nie ma takiej potrzeby by ściągać na Golęcin obco.
    Dlatego Trojan,ma szansę sobie w tym sezonie trochę pojeździć.

    A jutro widzimy się na czacie ;)

    http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=PSZ+Poznan

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Dla mnie Matrixx jest to karygodne ze sobie wybierasz zdania na ktore potrafisz odpowiedzieć:P:P:P.Więc w taki razie dlaczego Trojanowski nie został odsuniety od skladu na Golecinie jezeli twoim zdanie walił takie nieporozumienie co do pkt.Dlaczego zarząd go caly czas usielnie wstawiał na mecze u siebie????hmmmm a nie zapraszał Kinga??????
    Latosi,aleś dowalił teraz.
    Wiadomo,że Trojan jechał u nas dlatego,że na mecze u siebie stawiamy tylko i wyłącznie na naszych,krajowych zawodników.
    Podkreśla to zawsze sam Z.J. iż nie ma takiej potrzeby by ściągać na Golęcin obco.
    Dlatego Trojan,ma szansę sobie w tym sezonie trochę pojeździć.

    A jutro widzimy się na czacie ;)

    http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=PSZ+Poznan
    Dziewczyno gdyby walił same zera tez bys go wystawiała???dlatego jezdzi bo wywiązuje się jako zawodnik 2 liniowy.Tobie tez to trzeba tłumaczyć??

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A Tobie chłopcze,trzeba tłumaczyć,że na Golęcinie zer nie walił i dlatego u siebie Zbigniew go wystawia?Zresztą,gdyby nawet i walił,to myślę,że poszliby raczej na wariant oszczędnościowy,bo u nas zawsze by ktoś za niego te punkty nadrobił.Na wyjazdach już tej pewności nie ma.
    Trojan,nie był na tyle mocny i pewny, aby zabierać go na wyjazdy?!Zresztą pamiętamy,jak długo ciągnęły się jego problemy ze sprzętem.
    Lepiej dać Proctora,który zrobi ok 10oczek,niż Trojana,który ukula 5-6.Która wersja Tobie bardziej odpowiada?

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    A Tobie chłopcze,trzeba tłumaczyć,że na Golęcinie zer nie walił i dlatego u siebie Zbigniew go wystawia?Zresztą,gdyby nawet i walił,to myślę,że poszliby raczej na wariant oszczędnościowy,bo u nas zawsze by ktoś za niego te punkty nadrobił.Na wyjazdach już tej pewności nie ma.
    Trojan,nie był na tyle mocny i pewny, aby zabierać go na wyjazdy?!Zresztą pamiętamy,jak długo ciągnęły się jego problemy ze sprzętem.
    Lepiej dać Proctora,który zrobi ok 10oczek,niż Trojana,który ukula 5-6.Która wersja Tobie bardziej odpowiada?
    Zapłacić Trojanowskiemu za 6 pkt a nie Procotrowi czy Kingowi za przyjazd 15 tys plus punktówka pasuje????.I czytaj uważnie o co mi chodziło z Trojanowskim:P:P:P. Myślisz ze Proctor jest az tak pewny na 10pkt???w Rzeszowie???.Normalnie bujasz w obłokach.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Niestety w środę nie będę mógł wystąpić w barwach
    PSŻ-u, ale jak będzie później? To już nie do mnie pytanie - zakończył Proctor w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.


    Chyba nie macie o co się kłócić :) Proctor nie pojedzie ze Stalą więc myślę, że Trojan wskoczy do składu.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Latosi,ale Ty czytaj uważnie bo ja nie napisała,że Proctor ma jechać w Rzeszowie,tylko,że jest lepszy na wyjazdy.Ja obcuję za Kingiem,ale pewnie pojedzie w tym meczu Trojan,tak z sentymentu Jąder,da mu szansę.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .Więc w taki razie dlaczego Trojanowski nie został odsuniety od skladu na Golecinie jezeli twoim zdanie walił takie nieporozumienie co do pkt.
    Nie nie. U siebie jedzie przyzwoicie, ale co wystarcza na mecz u siebie na wyjazd już nie wystarczy. Po raz wtóry zapominasz, że w meczach wyjazdowych zawodnikom 2 linii jest o niebo ciężej niż u siebie, Twój błąd.

    Latosi,aleś dowalił teraz.
    Wiadomo,że Trojan jechał u nas dlatego,że na mecze u siebie stawiamy tylko i wyłącznie na naszych,krajowych zawodników.
    Podkreśla to zawsze sam Z.J. iż nie ma takiej potrzeby by ściągać na Golęcin obco.
    Dlatego Trojan,ma szansę sobie w tym sezonie trochę pojeździć.
    Otóż to, nic dodać nic ująć! U siebie ten zespół jest na tyle mocny, że moze zaryzykować wstawianie Trojana do składu mimo że jest w przeciętnej formie w tym roku. Na wyjazdach to co innego, tam jeśli klub chce walczyć o dobry wynik musi wystawiać wszystko co ma najlepszego, a nie zawodników którzy męczą sie na torze nawet u siebie.


  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Latosi,ale Ty czytaj uważnie bo ja nie napisała,że Proctor ma jechać w Rzeszowie,tylko,że jest lepszy na wyjazdy.Ja obcuję za Kingiem,ale pewnie pojedzie w tym meczu Trojan,tak z sentymentu Jąder,da mu szansę.
    A ja patrze na wariant oszczędnościowy i na dobro kasy klubowej.Wiec gdyby nawet mial zrobić 3 pkt to bym go zaprosił na mecz.Ale do was to nie dociera ze to sa koszta sprowadzić takiego zawodnika(teraz zobacz jak jutro spadnie deszcz w Rzeszowie za damski h.... trzeba by bylo zaplacic Kingowi albo Proctorowi za przyjazd nie male pieniadze).A Trojanowksiego mamy jak za darmo w Rzeszowie.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Latosi,ale jeśli zapowiedzi przed-sezonowe mają się sprawdzić,że walczymy o coś więcej,to musimy walczyć wszędzie najsilniejszym składem.Tutaj chodzi też o punkt bonusowy,a w pamięci mamy dwa przegrane mecze u siebie w sezonie 2009,właśnie ze Stalą.Tak czy inaczej,Twój wariant zapewne się sprawdzić i zobaczymy,Trojana w Rzeszowie.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej dać Proctora,który zrobi ok 10oczek,niż Trojana,który ukula 5-6.Która wersja Tobie bardziej odpowiada?
    Zgadzam sie w całej rozciągłości. Ale jak pisze Hunter Proctor jechać nie może, więc w Rzeszowie powinien pojawić sie King. To by było najlepsze rozwiązanie.

    A ja patrze na wariant oszczędnościowy i na dobro kasy klubowej.Wiec gdyby nawet mial zrobić 3 pkt to bym go zaprosił na mecz.Ale do was to nie dociera ze to sa koszta sprowadzić takiego zawodnika
    Wiesz, jeśli uważasz że mecz w Rzeszowie należy z góry odpuścić z powodów finansowych, to powiedz to jasno i wyraźnie. Wówczas można by od biedy Twój pomysł zrozumieć - choć i tak sie z nim nie zgadzam. Ale można by to wówczas zrozumieć, bo jazda z Trojanem do Rzeszowa - jeśli z góry chcesz odpuścić ten mecz - ma jakiś sens. Natomiast jeśli chcesz walczyć w Rzeszowie o jak najlepszy wynik zamieniając obco na Trojana to jest to pomysł chybiony i niezrozumiały.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Matrixx-a gdzie ja napisałem ze chce odpuścić mecz?.Dla mnie Trojanowski jest nr 1 zeby zająć nr 4 w Rzeszowie.Co ty chcesz tam walczyć o zwyciestwo? nawet bez Lampart;)jesteśmy wstanie ujechać do 38 pkt a dla mnie to wynik wystarczający.Myśle tez ze King czy Proctor za wiele by nam nie pomogli w tym meczu.A po co pakować kase w błoto na nich???? jestes taki pewny ze King czy Procotr zrobi kolo 10pkt???.

    Pamietasz bezsensowne posuniecie dzialaczy z Piły?zaprosiliście Steada do Krakowa po czym w Pile strzeliliscie sobie gola do własnej bramki ( nie mając srodnków juz na sprowadzenie anglika na niedzielny mecz)

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrixx-a gdzie ja napisałem ze chce odpuścić mecz?.Dla mnie Trojanowski jest nr 1 zeby zająć nr 4 w Rzeszowie.Co ty chcesz tam walczyć o zwyciestwo? nawet bez Lampart;)jesteśmy wstanie ujechać do 38 pkt a dla mnie to wynik wystarczający.Myśle tez ze King czy Proctor za wiele by nam nie pomogli w tym meczu.A po co pakować kase w błoto na nich???? jestes taki pewny ze King czy Procotr zrobi kolo 10pkt???.
    W Rzeszowie o zwycięstwo będzie napewno arcyciężko, ale z drugiej strony przypadek z Gdańska pokazał, że nie można sie poddawać już przed meczem. Można chociaż spróbować powalczyć o jak najlepszy wynik. Taki który otworzyłby droge do bonusa. Jak sie nie uda to nie, ale nie warto rezygnować już przed meczem i jechać tam ze spuszczoną głową i z Trojanem. Oj nie... Trojanowski jest na te chwile numerem 3 do miejsca pod 4 zaraz po Kingu i Proctorze :D Jest na te chwile za słaby na wyjazdy.

    A jeśli w Rzeszowie mamy zrobić choćby te 38 oczek o których mówisz, to przydałby sie King. Z Trojanem ciężko będzie nawet z 35 wyjść. Pewnie, że nigdy nie ma pewności jak sie taki obcokrajowiec spisze. Ale napewno King daje dużo większe szanse na dobry wynik w Rzeszowie niż będący w przeciętnej formie i nie posiadający silników na kopne tory Trojan.

    Pamietasz bezsensowne posuniecie dzialaczy z Piły?zaprosiliście Steada do Krakowa po czym w Pile strzeliliscie sobie gola do własnej bramki ( nie mając srodnków juz na sprowadzenie anglika na niedzielny mecz)
    Tak, ale my nie mamy żadnego sponsora. PSŻ jednak sponsora strategicznego posiada, do tego miasto sporo dokłada, więc porównywanie sytuacji finansowej tych dwóch klubów to strzał kulą w płot. To jak porównywać mercedesa z syrenką :D


  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Nie nie. U siebie jedzie przyzwoicie
    Nie kłam. Pisałe¶ że nie zachwyca kilka postów wyżej.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •