-
31-03-2010, 01:55
#1
Jakie miasto wypuszcza najlepszych żużlowców?
Oto jakie składy można byłoby zmontować z samych wychowanków... (z zawodników aktualnie startujących)
EKSTRALIGA:
Polonia Bydgoszcz:
1. T.Gollob
2. M.Łopaczewski/P.Braun
3. K.Słaboń
4. D.Adamczak
5. M.Jędrzejewski
6. Sz.Woźniak
7. M.Curyło
Apator Toruń:
1. W.Jaguś
2. T.Chrzanowski/M.Puszakowski
3. A.Miedziński
4. R.Kościecha
5. K.Ząbik
6. E.Pulczyński/D.Celmer
7. M.Lampkowski
Falubaz Zielona Góra
1. P.Protasiewicz
2. A.Marcinkowski
3. G.Zengota
4. D.Pytel/K.Stojanowski
5. G.Walasek
6. P.Dudek
7. J.Baniak
Stal Gorzów:
1. P.Hlib
2. P.Świst/M.Rajkowski
3. P.Rembas/M.Kozdraś
4. Z.Suchecki/A.Czechowicz
5. K.Brzozowski/M.Staszewski
6. P.Zmarzlik/M.Mikorski
7. A.Szewczykowski/Ł.Cyran
Włókniarz Częstochowa:
1. C.Romańczuk
2. K.Mistygacz
3. S.Drabik
4. M.Kowalczyk
5. S.Ułamek
6. B.Miturski
7. M.Piekarski
Unia Tarnów:
1. S.Burza
2. K.Zieliński
3. J.Kołodziej
4. J.Rempała
5. T.Rempała
6. Sz.Kiełbasa
7. T.Kostro
Unia Leszno:
1. K.Kasprzak/R.Mikołajczak
2. Ł.Jankowski/M.Jąder/P.Dziatkowiak
3. D.Baliński/P.Dym
4. N.Kościuch/T.Łukaszewicz
5. A.Skórnicki/A.Kajoch
6. P.Pawlicki/M.Łukaszewski
7. S.Musielak/T.Musielak
Sparta Wrocław
1. P.Świderski
2. R.Jamroży
3. M.Czerwiński
4. M.Janowski
5. M.Łozowicki
I LIGA:
Stal Rzeszów
1. M.Kuciapa
2. M.Rempała/K.Baran
3. R.Trojanowski
4. P.Miesiąc
5. D.Stachyra
6. D.Lampard
7. Ł.Kret/M.Szostek
RKM ROW Rybnik
1. R.Szombierski
2. Z.Czerwiński/M.Mitko
3. R.Chromik
4. A.Pawliczek/P.Pawlaszczyk
5. M.Węgrzyk
6. R.Fleger/K.Cieślar
7. S.Pyszny
GTŻ Grudziądz
1. K.Buczkowski
2. G.Knapp
3. W.Żurawski
4. A.Mroczka
5. P.Kaczorowski
Start Gniezno
1. K.Jabłoński
2. M.Jabłoński
3. A.Gomólski
4. D.Cieślewicz
5. K.Gomólski
6. M.Fajfer
Wybrzeże Gdańsk
1. M.Szymko
2. D.Sperz
3. C.Szymko
PSŻ Poznań
1. P.Głowania
2. R.Dąbrowski
3. A.Dyczko
4. A.Kozłowski
II LIGA
Polonia Piła
1. J.Hampel
2. R.Miśkowiak/Mt.Szczepaniak
3. R.Dobrucki/M.Franków
4. R.Okoniewski/K.Pecyna
5. T.Gapiński/K.Klecha
6. A.Pakiet
Ostrovia Ostrów
1. T.Jędrzejak
2. E.Idziorek
3. S.Brucheiser
4. P.Świdziński
5. M.Szczepaniak
6. K.Sroka/P.Kociemba
7. Ł.Sówka
Motor Lublin
1. D.Jeleniewski
2. P.Staszek
3. M.Michaluk
4. T.Piszcz
5. R.Klimek
Kolejarz Opole
1. M.Sekula
2. P.Chudy
Kolejarz Rawicz
1. M.Nowaczyk
2. M.Kajzer
KSM Krosno
1. P.Machnik
Wanda Kraków
1.
Śląsk Świętochłowice
1. G.Stróżyk
WERSJA POPRAWIONA dla nadgorliwych:))
Jakby ktoś miał jeszcze jakieś zastrzeżenia to proszę pisać, lub jeśli kogoś pominąłem.
(Czerwiński też poprawiony:))
-
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum