Zakładam luźny temacik, by poznać ulubione europejskie kluby forumowiczów. Wpisujcie podobnie jak ja to zaraz uczynię ulubione zespoły z danego państwa. Oczywiście nie trzeba mieć faworyta z każdej znanej ligi europejskiej. Mile widziane będą zdania mówiące dlaczego właśnie ten a nie inny zespół.

Zacznę więc od siebie.

Polska

- Korona Kielce - do niedawna prym wiodła u mnie Wisełka, jednak wszystko co się tam dzieje ostatnio bardzo mocno mnie odrzuciło od tego klubu. W Koronie natomiast wszystko idzie ku dobremu, fantastyczny przemarsz z bodajże 4 ligi do ekstraklasy, piękny stadionik, spoko trener :)

Anglia

- Newcastle United - zespół, którego jestem fanem od krótkiego czasu, może 2-3 lata, trenera mają teraz trochę do d... ;) ale mimo słabego początku na pewno będzie dobrze :) The Toon !!

- Manchester United - klub instytucja. Wielu nie trawi tego zespołu, kiedyś moja fascynacja była o wiele większa, za czasów Beckhama, Cola, Yorka itp. Teraz nieco zespół odszedł od grania wychowankami, jednak Czerwone Diabły to jest to :)

Włochy

- FC Fiorentina - drżałem gdy przy pierwszym werdykcie sądu włoskiego Viola została zdegradowana, jednak na szczęście wszystko co złe już za nami i jeden z dwóch moich ukochanych włoskich klubów jakoś sobie radzi mimo minusowego początku.

- AS Roma - to drugi klub włoski któremu kibicuję od nawet czasów dawniejszych niż Violi. Bardzo dobra praca z wychowankami, nie można nie być fanem Giallorossich ;)