No i przed Nami kolejny mecz Mostostalu z beniaminkiem z Radlina, który zdołał ugrać tylko jednego seta z Sosnowcem przegrywając wszytskie emcze w PLS. Faworytem tego meczu jest oczywiście Mostostal, i jak na faworyta przystało powinien ten mecz zakończyć się 3:0 dla gospodarzy. Trudno będzie grać się Mosto bez Kmeta na środku, który w tym sezonie jak narazie jest najlepszy w ekipie z Kędzierzyna. W składzie na pewno zobaczymy już Gromadowskiego, który wszedł na kilka piłek w jakże pechowym meczu z Politechniką. Ten mecz już przeszedł do historii i trzeba przyznać, że tydzień temu ekipa Chudika było nie co przestraszona. Mamy młody zespół i trzeba patrzeć realnie na szanse jakie się stwarzają i wygrywać z teoretycznie słabszymi drużynami. Politechnika pokazała wielki chcarakter. No ale wracam do meczu z Radlinem. Mecz ten myślę, że zakończy się w 3 setach dla Mosto, chcąc zrehabilitować się za porażkę w Stolicy. Do gry może już wróci Kubica, który ponoć jak mówią lekarze przeszaedł dwutygodniową rehabilitację i lada moment powinien zagrać. Stancelewski ma się wyleczyć na Puchar Polski co będzie na pewno dużym wzmocnieniem, gdyż gramy ze Skrą. Szkoda, że Kmet wróci dopiero na mecz z Olsztynem, bo na parwdę on pokazuje, że został kupiony słusznie. Co do Lipińskiego to faktycznie czasami ma zły dzień ake chłopak ma przecież potencjał. Myślę, że na środku zagra Januszkiewicz z Augustynem i oni wreszcie coś pokażą. Co do przyjęcia to ja wolę jednak Serafina i Vartovnika, którzy na tej pozycji grają dobrze. Olejniczak widać, że jeszcze musi trochę popracować. Na ataku powinien zagrać już Marcel, chociaż Sramek jak widać pokazał, że pod jego nieobecność również gar dobrze. Musielak niestety znowu na Libero, no cóż Kubica byłby lepszy ale niech chłopak zdrowieje jak najszybciej, bo Rafał właśnie przydałby się w polu. Tak więc mój typ to 3:0 dla Mosto i jeśli Mostostal wygra, to można śmiało powiedzieć, że jest to klub własnej hali, gdyż jak wiemy we własnej hali jeszcze nie pzregrał. Obym się nie mylił. Pozdrawiam!!!