Ciekawy jestem ilu kibiców Tytana Częstochowa - świeżo upieczonego pierwszoligowca - odwiedza te strony. Jaka jest Wasza opinia o składzie i szansach drużyny przed sezonem.

Skład na dzień 23.07 2003 (cytuję za e-basket.pl):
Michał Saran (23 lata, 196 cm), Piotr Trepka (23 lata, 180 cm), Marcin Miękus (24 lata, 199 cm), Tomasz Nogalski (24 lata, 192 cm), Janusz Sośniak (32 lata, 195 cm), Rafał Motyl (27 lat, 198 cm), Dariusz Szynkiel (34 lata, 192 cm) oraz Przemysław Migała (27 lat, 205 cm) (Polpharma Starogard Gd.), Tomasz Koczwara (26 lat, 184 cm) (Mickiewicz Katowice) i Sławomir Woldan (powrót do Częstochowy z Lafarge Nida Gips Kielce). Skład uzupełnią wychowankowie zespołu.

Jak widac brak Skały, Pluty, Pińskiego i Rajkowskiego. Mnie troszkę dziwi brak tego pierwszego chociaż wiem, że ma wielu przeciwników. Ale czasem jego "gorąca głowa i szalone trójki" troszkę rozruszały zaspół. Wiem że to wyższy poziom i w ogóle ale nawet za zasługi mógłby dołączyć do kadry. Może mieści się w kategorii wychowanków. O Plucie nic nie wiem, Piński na pewno odchodzi, natomiast Rajkowski podobno bardzo chciałby zostać ale mam nadzieję że już go nie zobaczę. Jest jeszcze Cieśla, Zacharski i trochę młodzieży którzy będą stanowić zaplecze i się ogrywać.

Odnośnie szans tego towarzystwa to z dużym przekonaniem sądzę że pod okiem nowego trenera (bardzo istotna zmiana) maja realne szanse na pierwszą ósemkę. A potem się zobaczy...

Fani piłki nożnej z Czewy się dogadują może Fani basketu też?