Temat ten miałem zamiar napisać dużo wcześniej.Chodzi o nasze dwie gwiazdy...Temat postawy był już przerabiany...Crump OK Tony no comment.Chciałbym jednak zwrócić uwage na dziwną postawe naszego Prezesa Karwana.Przed sezonem mówił że obaj cudzoziemcy nie mają w kontraktach zapewnionej liczby startów oraz muszą zdobyć 10 lub więcej pkt aby otrzymać kasę...bla bla bla.Od początku wydawało mi się to co najmniej śmieszne...niewiem jak Crump ale Tony na 100% nie przystałby na takie warunki(wiadomo dlaczego!).Poznałem się na tym zawodniku przez te 3 lata.Wracając do sprawy tych nie zapewnionych występów to Karwan powiedział po trzecim(albo 4)meczu że będą jeździć w każym meczu z dwójką obcokrajowców..."bo ExtraL się bardzo wyrównała".Rozśmieszył mnie tą wypowiedzią.Potwierdził tylko to że przed sezonem nie było nic w kontraktach o tych punktach i liczbach startów.Dlaczego?Bo rickardsson po jednym meczu w którym zdobyłby poniżej 10 pkt więcej by takich występów nie miał(wiadomo many many many).A ta jego wypowiedz(Karwana)to była już planowana przed sezonem.Była to jakby wymówka na to że w kontrakcie jest inny zapis...A mówie o tym nie dlatego że troszcze się o nasze finanse(vide 10<)tylko dlatego że jeden z tych obcokrajowców(wskazane tony) mógłby z taką Piła(bez urazy)posiedzieć sobie w swoim kraju by dać szanse naszym młodym orłom.W razie gdyby coś nie szło w tych meczach Sawina jest w obwodzie.


Ciekaw jestem co o tym sądzą Torunianie,bo pan prezes chyba nas troche oszukał...


13 LIPIEC-MOBILIZACJA PANOWIE!!!