Niestety w Toruniu jak i w niektórych drużynach młodzież niema się kiedy rozwijać :(. W Toruniu młodzierz się nierozwija, ponieważ niema trenera za to odpowiedzialnego. Pamiętam jak naszym trenerem był Kniaź, on pracował nad młodzieżą to on wytrenował Chrzanowskiego, Kościechę, ale miał też słabszych zawodników tj Marcin Kowalik, Mariusz Puszakowski (chociaż on radzi sobie coraz lepiej);).AAA no i byłbym zapomniał oczywiście wyszkolił Wieśka Jagusia, Tomka Bajerskiego i Świątkiewicza niestety niemoże jeździć z tego co pamiętam petarda urwała mu palce(Dokładnie niepamiętam, ponieważ jak on jeździł miałem 5-7 lat). Teraz niema kto ich szkolić!!!:(, ponieważ Jancio Ząbik nawet seniorów niepotrafi szkolić, powinni go wywalić już w '99 jak zajeliśmy 7 miejsce :p. Reasumując teraz toruńska młodziż w ekstralidze to jest dno!!!!, a Ząbik nienadaje się na trenera... słynna jego wypowiedź "no nasi chłopcy troszeczkę źle pojechali", albo "no to jest sport i wszystko się może zdarzyć", najbardziej zdenerwowała mnie jego wypowiedź po meczu Apator-Cze-wa (TORUŃ) "No tor nienadawał się do wyprzedzania" kiedy Sullivan robił z nimi co chciał... z trzeciej pozycji wychodził na pierwszą po jednym ataku(wjeżdżał w parę i wyprzedzał obydwóch) No te pare ostatnich zdań niedotyczy naszych juniorów, ale wartobyło o tym wspomnieć!!Martwi mnie ta postawa trenera w stosunku do juniorów:(!!!!!!!