Jak informuje dzisiejsze wydanie expresu Bydgoskiego-junior Plusssz Poloni Łukasz Stanisławski nie jest już zawodnikiem Bydgoskiego klubu!!!W piątek odbyło się spodkanie klubu z juniorami.

Podczas zebrania zostało przedstawione stanowisko Poloni w sprawie postawiy juniorów w obecnym sezonie.Zdenerwowany Stanisławski nie wyraził dalszej chęci startów w Bydgoskim klubie.Działacze słysząc decyzje Łukasza postanowili nie zatrzymywać go w klubie i zdecydowali się na wydelegowanie juniora!!!

Jak sam przyznaje zaczoł więcej pracować przy sprzęcie oraz nad swoją formą.Jednacz czy nie zapózno???Wcześniej bardzo często lubił przebywać w dyskotekach niz pracować przy sprzęcie i starać się o lepsze wyniki.

Co dalej ze "Stachem"???W najbliższym czasie (tzn. do końca miesiąca) musi oddać swój sprzęt do klubu oraz opóścić pokój hotelowy , który zajmował.

Jeśli nie dojdzie do polepszenia formy to Bydgoszcz mogą opuścić tagże: Umiński,Musiał i Czechowski.

"Jeśli do końca sezonu nie poczynią postępów to niestety będziemy musieli się rozstać.Oni muszą wziąść się do roboty bo sprzęt mają dobry.-powiedział expresowi przewodniczący sekcji-Bogdan Sawarski

No to ładne kwiatki!!!Jak tak dale będzie to w Bydzi zostanie tylko Paweł Wielewski!!!
Pytanko.
CZY MAM SIĘ DZIWIĆ POSTAWĄ "STACHA" CZY NIE???
Sam nie wiem.
Nie wiem jak w Bydzi jest z tymi juniorami ale wyniki widać......[b]


INFO www.speedway.info.pl/index.php?mode=czytaj&newsid=1562