Witajcie!
Wiem że za ten wpis oberwie mi się na pewno ale chodząc już ponad 20 lat powinienem się podzielić swoimi spostrzeżeniami.Dokonania Stali w tym sezonie ligowym poza wygraniem z Unią Tarnów są mizerne bo trudno cieszyć się z wygrania w Warszawie jak tam nie było sprzętu i z wymęczonych zwycięstw u siebie z Rawiczem i Gorzowem.
Ustawienia par rzeszowskich wołają nieraz o pomstę z nieba, bo jak można zestawiać 2 silne pary i liczyć na 5:1. Przecież trzeba trochę matematyki aby widzieć że jak sie nie uda na 5:1 to wówczas ta para odbiera sobie pkt. i zdibywa np.3, a jakby jechali odzielnie nawet zajmując 2 miejsca przywożą 4 pkt. czyli w każdej kolejce tracimy na parze po 1 pkt czasem to jest decydujące, a gdy najsłabsza para przegrywa 1:5 to mamy na niej 12 pkt. w plecy i niech mi ktoś z bonusami nie wyjeżdza bo one się nie liczą - to są pierdoły.
Poza tym totalny bałagan w parkingu - spóźnienia na start iście rzeszowska specjalność.
Nie wiem na co liczono przed meczem z Lublinem, że Janusz Stachyra nie będzie wiedział jak maj przygotować sprzęt na rzeszowski tor, i następny rodzynek nasz nowy obcokrajowiec, czy ktoś patrzy jak on punktuje w Szwecji i co robił w tamtym sezonie - chyba jakiś geniusz.
Na koniec kamień dla działaczy i rzeszowskiej policji za mecz z Tarnowem, którzy na godzinę przed meczem postanowili nas kibiców z sektora 2 usunąć w ramach bezpieczeństwa, a czemu nie przed samym meczem, czy nie można było Kibiców z Tarnowa dać na drugą stronę stadionu i nie było by żadnych kłopotów.
Pamiętajcie drodzy działacze że ci kibice przychodzą zawsze i płacą od lat za bilety swoje i swoich rodzin, a tu takie podziękowanie, a w dodatku jakiś 4-gwiazdkowy policjant, który mówi że nie będzie nas zabezpieczał - czy on przypadkiem zapomniał że żyje z naszych podatków a jak chce mieć spokój do do domu spokojnej starości proszę.
Przemyślcie to sobie działacze bo mozecie stracić swoich prawdziwych kibiców. Kibice Rzeszowscy jak płacicie nauczcie się wymagać , bo zawodnicy nasi jad okey ale reszta to prawie farsa. Czekam na poprawę i pozdrawiam całą Polskę.