Dziś przed południem ogłoszono wybór nowego dyrektora BKS Polonii Bydgoszcz. Został nim Sławomir Gliński. Wcześniej razem z Piotrem Olszewskim wyłoniony z grona 7 kandydatów, dziś zastąpił Andrzeja Walkowiaka. Nowy dyrektor Polonii to bydgoski ekonomista, którego kandydaturę najprawdopodobniej zgłosił Antoni Tokarczuk, prezes bydgoskiego klubu.
Konkurs już był i zarząd ma doskonałe rozeznanie w potencjalnych kandydatach. Przedstawię swoją propozycję i mam nadzieję, że zarząd ją poprze - stwierdził wczoraj Tokarczuk. Rzeczywiście decyzję już podjęto, jednak o nowym dyrektorze Polonii na razie wiemy niewiele. Szczegóły już wkrótce.


www.sportowefakty.pl



SŁawomir Gliński,40 letni bydgoszczanin został nowym dyrektorem Polonii Bydgoszcz:jak na razie na 3 miesiące na okres próbny. Jest on ekonomistą i ma doświadczenie w kierowaniu kilkuset osobową grupą ludzi.Te informacje podała "Gazeta Wyborcza" bydgoskie wydanie. Co sądzicie o tej decyzji..bo ja na razie nie mam zdania,czas pokaże.

Sławomir Gliński był kandydatem podczas poprzednich wyborów gdy przegrał rywalizację z Andrzejem Walkowiakiem[b]