Nie mogę już na to patrzeć obojętnie. Portal ten co jakiś czas podaje informacje niesprawdzone, a często jak się później okazuje są one nieprawdziwe, wprowadzając mnie, jak i wielu kibiców w błąd. Apeluje do czytelników tego Forum, którzy mają związek jakikolwiek z portalem przegladzuzlowy o rozwagę, w przeciwnym razie wielu czytelników tego portalu odwróci się od was i znajdzie sobie inny portal o tematyce żużlowej. Chodzi o sprawę podawania do publicznej informacji o rzekomym podpisaniu kontraktów przez kilku zawodników z KM Ostrów, otóż według portalu z klubem z Ostrowa ontrakty podpisywali następujący zawodnicy: Zagar(pisano, że na 100% jest w KM, a jest?), Karger(pisano, że obok Zagara będzie drugim stranieri...), Ferjan, Gunnestadt, Ondrasik(około tydzień temu podano, że jest trzecim obcokrajowcem po Ferjanie i Gunnestadzie), Ljung(kilka dni temu podano, że jest trzecim straneri, sami więc zaprzeczyli temu co napisali kilka dni wcześniej), D.Cieślewicz, Stojanowski(wczoraj podano że podpisał kontrakt, a jak się okazuje, NIE!). Jak się okazuje kontrakty podpisane mają tylko Ferjan i Gunnestadt. Najgorsze jest to, że portal za każdym razem upierał się, że dany zawodnik już jest "własnością" klubu, choć tak jak w przypadku Dawida Cieślewicza, sam zawodnik nie wiedział, że ma niby podpisany kontrakt z KM!!! Wydaje mi się, że niektórzy dziennikarze(jeśli tak można ich nazwać) wykorzystują każdą plotkę związaną z klubem z ostrowa do zamieszczenia na swoim portalu taniej sensacji. Stając się sponsorem KM-u portal stał się nieobiektywny i traci wiarygodność.