Wlasnie sobie czytam nowe przedsezonowe newsy i ciesze sie ze sklad ZKZ jest juz skompletowany. Niepokoi mnie natomiast postawa nowych wlodarzy klubu. Otoz dowiedzialem z post'a ponizej, ze w piatek ma sie odbyc kolejny 'pokaz' Pana Prezesa R.S, ktory to niby w pocie czola zalatwial sprawe wystepow B. Janniro w Zielonej Gorze. Ja niestety wiem ze nad podpisaniem kontraktu z w/w zawodnikiem pracowali przede wszystkim 'starzy' dzialacze, a opinie na temat tego mlodego dobrze zapowiadajacego sie zawodnika wystawil B.Hamill.
Patrzac na poczynania nowych Wlodarzy (zakup Sucheckiego z 'dwoma kompletnymi motocyklami' - w jednym uszkodzona rama, a w drugim silnik do gruntownego remontu), chcialbym aby dla dobra klubu na lamach prasy przedstawiali sukcesywanie postepy prac w okresie przedsezonowym.
Powiem Wam szczerze ze jako wierny kibic ZKZ obawiam sie przyszlosci w sezonie 2003, zyczac jednoczesnie jak najlepiej.
Proponuje Panu Prezesowi nieco wiecej pokory oraz wdziecznosci osobom ktore na prawde wkladaja wiele wysilku i serca w ZKZ, pozostawiajac wielkie gale i przemowienia na koniec sezonu, kiedy to ZKZ zgodnie z przedsezonowymi obetnicami bedzie walczyc o najwieksze laury (ja osobiscie marze marze o play-off w 1-4).
Zapatrujac sie na finanse klubu, chcialbym przypomniec o pewnej zasadzie: 'Nie ma siana nie ma dobrej jazdy' - patrz zachowanie R.Okoniweskiego w Lesznie. Ale to chyba normalne, bo kto by chcial jezdzic za darmo. W koncu zawodnik podpisuje jakas umowe z klubem, ktory sporzadzajac przedsezonowe kalkulacje wie na kogo mozna sobie pozwolic, a na kogo nie.

Przepraszam ze tak duzo i nudno. Przepraszam rowniez za brak polskich liter.
Pozdrawiam wszystkich kibicow ZKZ i nietylko.
'ZKZ mistrzem jest!!!'

Osobiste uwagi prosze na priv'a
abaryka