Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Brawo Adas !!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Adas !!

    To co wczoraj dla Nas uczyniles bylo przepekne :)

    Niefrasobliwy poczatek sezonu, Malysz nie mogl wygrac zadnego konkurs ale apogeum jego umiejetnosci wybychlo wlasnie w najlepszym dla tego momencie !! Mamy zloto - i mozemy miec drugie !!

    Szkoda ze forum nie dzialalo w tak pieknych dla nas chwilach ....


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ze forum nie dzialalo w tak pieknych dla nas chwilach ....
    Noooo ja tego bardzo żałuję :(. Chyba mielibyśmy rekord jeśli idzie o typowania itd.
    A co do Adasia (nie ZKŻ :):):)) to pokazał że jest WIELKI!!!
    Drugie złoto i Kryształowa Kula jest w jego zasięgu!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    ADAM ZNOWU DEMOLUJE !!! Taka jest jakże radosna prawda, czekaliśmy na to od ... Predazzo w 2001 roku, teraz wydaje się, że Kryształowa Kula będzie Adama - Hannawald skacze na 6,7 miejsca, Widhoelzl i reszta Austriaków gdzieś się zagubił, Ahonen był dziś w drrużynie najsłabszy, a zagrożenia nie widać. Jeśli Bóg da i wszystkie konkursy się odbędą, to w Planicy Małysz wpisze się do historii, czyniąc to czego nie zrobił, ani Schmitt, ani Goldi, ani Nykaenen ! AVANTI ADAM !
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Brawo Adaś 1 miejsce na MŚ na dużej skoczni k120 jest olbrzymim sukcesem w co sam szczerze mówiąc nie wierzyłem.Dziś w drużynie znowu skakał najlepiej ze wszystkich.Poczekamy do piątku może Adaś obroni tytuł z przed 2 lat.....

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    I co tu pisać ...

    Za tydzień następne złoto na średniej i tak do znudzenia, Adi, po drodze PŚ oczywiście, najbardziej podobała mi się mina ciasteczkowego potworka :):):):):), poza supremacją Adasia, oczywiście ... ;):):)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nigdy bym się nie spodziewał że Małysz zostanie mistrzem świata. Po cichu może na 3 miejsce liczyłem a on tu taką niespodziankę zrobił :)i to w pięknym stylu.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    1,422
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Adam!!! Jesteś po prostu the beściak. Liczę w piątek na kolejny rekord skoczni i kolejny medal, rzecz jasna złoty :).

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to był za konkurs Adaś (Mąlysz oczywiście nie żadne tam ZKŻ) skakał pięknie. Takie skoki można ogląda godzinami Adaś skacze od wszystkich o kilka metrów dalej. Nareszcie wrucił Adas i zacznie skakać baaaardzo daleko.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!!
    Chylę nisko głowę przed NASZYM MISTRZEM ŚWIATA! Powiem szczerze, że niespodziewałam się zwycięstwa Małysza, sądziłam, że może powalczyć o brązowy ewentualnie srebrny medal. Ale to co wyczyniał wczoraj jest po prostu nie do opisania, zresztą i tak z pewnością to widzieliście.
    :)MAŁYSZ MISTRZEM ŚWIATA:):)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    To był cudowny konkurs...
    Wielki powrót Małysza, który pokazał wszystkim kto jest najlepszym skoczkiem na swiecie, jego drugi skok... marzenie. Teraz czekam na drugi konkurs, a z taką formą Małysz jest poprostu nie do pokonania.
    CKM&AZS

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie wszyscy czepiaja tego ZKZ :P

    Nawet nie wiecie ze ZKZ tez jest wielkim klubem :P

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konkurs w wielkim stylu jak przed rokiem czy dwoma wygrał nasz rodak:) Forma przyszła na MS :) Oddał 2 świetne skoki i pobił rekord skoczni... Cóż więcej wymagać..? :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Błogosławieni, którzy nigdy nie zwątpili...

    ...dla całej reszty BANY!!!!!Coz to byl za konkurs, niemal mityczny. To byla 3 Czesc Trylogii Wladca Pierscieni: Powrot Krola. Juz nie musze isc do kina. Jak tymi dwoma skokami zbesztal wszystkich, ktorzy kiedykolwiek go obrazili lub poddawali w watpliwosc jego mistrzostwo. Jak was moi maluczcy delikatnie wysmagal pejczem dajac do myslenia...choc w niektorych przypadkach i tak beda z tym klopoty. To musialo bolec...Bog jest Polakiem i ma na imie Adam! Jesli ktos nie wierzy montuje Wyprawe Krzyzowa na owych niewiernych Saracenow. Wasz koniec jest bliski... Dziekujemy Adam to bylo cos niesamowitego. To byl szok, wielka niespodzianka i radosc porownywalna tylko z orgazmem. Zyc nie umierac...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoim występem Adam pozamykał usta wszystkim niedowiarkom,którzy mają nikłe pojęcie o skokach a zabierają w temacie najwięcej głosu.Pokazał,że na najważniejszą impreze w sezonie potrafi się przygotować i to jest prawdziwa sportowa klasa.Bo czym są np. zwycięstwa w PŚ S.Hannavalda przy złotym medalu MŚ Małysza?????
    Swoją drogą można wierzyć,że zwycięstwo w PŚ wcale nie jest jeszcze stracone przez Polaka.
    Pomnik dla Małysza!

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To co zrobił Adam... jest poprostu... MIODZIO!!!! :)
    Gdy widzi sie takiego Adama to oglądanie skoków znowu zaczyna być ogromna przyjemnośćią :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marsza marsz Dąbrowki z ziemi Włoskiej do Polski za Twoim przewodem złączył się z narodem... Brawo Adam, chyba teraz mnie samemu jest wstyd za to co pisałem jakiś czas temu, nie wierzyłem, że opuszczenie konkursów w Willingen coś da, a o medalu to tylko mogłem pomarzyć, a tu taka niespodzianka. Teraz moge powiedzieć, że Adam wywiezie jeszcze jeden medal z MŚ i raczej powinien być w stanie powalczyć o trzecią z rzedu kryształową kule...

    Piękny tydzień - w środe Wisła Kraków, w sobote człowiek z Wisły Adam Małysze :)
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ave Małysz!

    Naprawdę są momenty kiedy człowiek jest bardzo dumny, ze jest Polakiem... taki moment był w sobote... dziękuje Ci Adamie...
    Ares

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZIEX Adas za to wszystko po cichu liczyle ze zdobedziesz srebro ale Ty nie dales za wygrana i wygrales :D jestes po prostu "the best". PŚ caly czas jest w Twoim zasiegu przy takiej dyspozycji Twojej i dyspozycji Hannavalda PŚ masz prawie w kieszeni. Ludzie w Gdansku 3maja ze Ciebie kciuki Adas <ten z Wisly a nie z Falubazu ;P>
    A tak przy okazji moze Peter Jackson wyrezyserowal by nowa lekko zmodyfikowana trylogie Tolkien'a? :D moglo by byc smiesznie :D Adasia postawic w role Froda ;) Apoloniusza Tajnera w role Gandalfa ;) Jako Saruman wystapic moglby Reinhard Hess jko jakis Uruk-Hai Sven Hannavald <w sumie duze podobienstwo ;)> itp ;) prosze o kolejne propozycje co do obsady ;)
    a tak pozatym trzeba bylo by zmienic tytuly ;)
    na:
    1. "Drużyna Adama" albo "Wyprawa <do Predazzo>"
    2. "Dwie skocznie <K 120; K 95>"
    3. "Powrot Krola"
    czekam na wasze propozycje

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Adama!!!!!!
    Małysz jest wielki, w takim stylu zostać mistrzem świata, po prostu zmiażdżył rywali, trzeba powiedzieć, że nikt mu nie mógł zagrozić w tym dniu. Wszyscy się wkurzali, że nie wygrywał, a tu nie dość, że wygrał, to jeszcze został mistrzem świata, aż łezka się w oku kręci;).

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    383
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MAŁYSZ JEST NAJLEPSZY !!!!!!

    Brawo dla naszego mistrza !!!!!!!
    Adaś pokazał , że jest najlepszy i udowodnił , że przerwa w konkursach pucharu świata w Willingen była przemyślana.I przerwa ta wyszła mu na dobre.Wierze że w piątek będziemy cieszyc sie z drugiego złota !!!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas to debesciak!!! udowodnil ze jest najlepszy i pokazal sie jak trzeba byc wielkim aby przez rok nie wygrac konkursu i wrocic na szczyt w tak waznym konkursie!!AVE ADAM
    Piękny tydzień - w środe Wisła Kraków, w sobote człowiek z Wisły Adam Małysze
    Naprawde pikny tydzien Zloto Adama!piekny mecz Wiselki !!oraz awans siatkarskiego Mistrza Polski -Mostostalu Azoty Kedzierzyn Kozle do finalu Ligi Mistrzow!!!!!
    Forza ADAM! WISLA! MOSTOSTAL!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasz skoczek w konkursach indywidualnych zdobył dwa złote medale (duża i średnia skocznia) i jeden srebrny na dużej skoczni. Do najlepszego w historii Norwega Ruuda brakuje Małyszowi jednego złotego medalu, jednak Polak wystąpi jeszcze w piątkowym konkursie na skoczni K-95.

    Mistrzostwa świata – medale w konkursach indywidualnych:

    1. Birger Ruud (Norwegia) 3-1-0
    2. Weissflog (Niemcy) 2-1-2
    3. Harada (Japonia) 2-1-0
    Schmitt (Niemcy) 2-1-0
    Małysz (Polska) 2-1-0
    6. Wirkola (Norwegia) 2-0-0
    Aschenbach (NRD) 2-0-0
    Napałkow (ZSRR) 2-0-0
    9. Nykaenen (Finlandia) 1-1-2
    10. Puikkonen (Finlandia) 1-2-0
    11. Recknagel (NRD) 1-0-2
    źródło : www.onet.pl

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I ja dokładam sie do podziękowan i gratulacji Adamowi za to co zrobił w sobotę dla Polski.
    Czekamy na kolejne złoto......
    pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No cóż, muszę uderzyć się w pierś !Byłem jednym z pierwszych, którzy na Małyszu stawiali krzyżyk.Przyznaję się, zwątpiłem w niego.Poniekąd czuję sie usprawiedliwiony , w końcu nie na darmo nadano mi imię Tomasz.Tak czy inaczej z sukcesu Adama niezmiernie się cieszę.Gorąco życzyłbym sobie, aby Adam poszedł za ciosem i zafundował nam w piątek replay'a.
    Póki co, pozostanę konsekwentny i nie będę gloryfikować Tajnera.Na miano sprawcy wszelkich zasług w polskich skokach narciarskich jeszcze nie zasłużył.Ale kto wie, może za jakiś czas, po raz kolejny przyjdzie mi wycierać te wszystkie pomyje wylane na imć Apoloniusza.Niech no tylko , doprowadzi do składu i ładu następnego zawodnika! A jest ku temu szansa, bowiem M.Bachleda skacze coraz równiej.

    MŚ w Predazzo w trakcie i nie sposób nie zauważyć nagłego załamania formy najpoważniejszych rywali.Hanni w wywiadzie dla rodzimej stacji RTL stwierdził, ze wydaje mu się, że wszystko co najlepsze w tym sezonie juz poza nim.To ciekawe, ale skoro sam w ten sposób się wypowiada to znaczy , że zdaje sobie sprawę ze swojej gorszej dyspozycji.Żal patrzeć także ;) na skoczków austriackich, którzy powtórzyli chyba błąd popełniony w poprzednim sezonie, nadmiernie eksploatując swoje organizmy.Zastanawiający może byc fakt, że tacy fachowcy jak Hess czy Lepistoe nie potrafili utrafić z czasem i przygotować swoich podopiecznych do najważniejszej imprezy.
    Z drugiej strony, cudowne odrodzenie Mattiego H.i skoczków japońskich utwierdza w przekonaniu, że inni również nie próżnowali, szykując szczyt formy na MŚ.
    Rywalizacja w bieżącym sezonie pokazuje dobitnie, że przy wyrównanej klasie sportowców nie da się utrzymać równej dyspozycji przez cały sezon.Trzeba umiejętnie gospodarować siłami, aby kulminacja przyszła w najbardziej odpowiednim momencie.U Hoelwartha, Ahonena,Hanniego czy Liegla dobre wyniki przyszły za wcześnie.Teraz z kolei nadszedł czas Adama !
    Może i trochę pospieszyłem się z pewnymi wnioskami, ale coś mi się wydaje , że w/w (poza Małyszem oczywiście) nie odegrają już na tych mistrzostwach znaczącej roli.Na 95-tce podium powinno być zaklepane dla niskich wzrostem zawodników.Z tego wynika , że należy stawiać na tych samych, co zdobyli 120-metrówkę (+ewentualnie Funaki,Miyahira,Lappi).Chyba nikt z nas nie miałby nic przeciwko temu ,żeby skład i kolejność na pudle w piątkowym konkursie, była identyczna jak podczas minionej soboty.Trzymajmy kciuki za naszego króla przestworzy !

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Adas...taki sukces cieszy kazdego....teraz tylko trzeba drugi zloty medal w piatek zdobyc a bedzie swietnie :)
    Zaskoczyla mnie znizka formy u Svena...hoho.Jesli tak dalej mialaby ksztaltowac sie jego forma to nie ma co gadac....Adas mialby bardzo duze szanse by zdobyc prowadzenie w klasyfikacji generalnej PS a potem to juz tylko siegac trzeci raz po krysztalowa kule....nic dodac :) oby tak dalej

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oh, bez przesady, Nie traktujmy Malysza jak przywodce narodowego. to tylko sportowiec, ktory skacze. a ze przy okazji zbiera nagrody - ok. Ale dajcie mu spokoj. adas dobry jak wygrywa, a co bedzie jak przestanie skakac?

    Ludzie to TYLKO sportowiec

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Liczyłem maksymalnie na brąz a tu Adaś tak
    wyskoczył że pobił rekord o 3 metry (136. metrów).
    Również przyłączam się do gratulacji dla Małysza :)

    pozdro.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wielie gratulacje dla Adama. W sobotę (i w niedzielę też) był zdecydowanie najlepszy , wreszcie zaczął skakać tak jsak dawniej. Hannawald jest w słabszej dyspozycji , więc i Puchar Świata jest w zasięgu naszego mistrza. Oby tak dalej!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    no musze przyznac ze nei wierzylem ze adas wygra MS
    no ale coz wrocil do starej masakrycznej formy i znowu wszystkich nakautuje

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Birger Ruud (Norwegia) 3-1-0
    2. Weissflog (Niemcy) 2-1-2
    3. Harada (Japonia) 2-1-0
    Schmitt (Niemcy) 2-1-0
    Małysz (Polska) 2-1-0
    Czyli wynika z tego, że Małysz jest w stanie zrównać się z Birgerem :)ale najpierw trzeba by było zdobyć ten złoty medal w który mocno wierze :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zgadza się. Małysz w piątek może zrównać się z Birgerem Ruudem , a także pokonać min. swojego idola z dzieciństwa Jensa Weissfloga...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWO ADAM!!!! Jsteś po prostu najlepszy!!! Szczerze mówiąc nie wierzyłam za bardzo Adasia, oceniałam jego szansę najwyżej na brązowy medal i to wtedy gdy konkurs będzie stała na przeciętnym poziomie ale on wygrał w pięknym stylu. BRAWO!!!

    Ale najbardziej zaskoczył mnie Kasai, myślałam że to jego zwycięstwo w Willingen było jak najbardziej przypadkowe, a tu proszę 3 miejsce na MŚ.
    Ukłony dla tych którzy typowali takie podium, dla mnie to naprawdę niezłe zaskoczenie chociaż można było się tego spodziewać po treningach, ale wiadomo jak to jest z Hannawaldem na próbnych przeciętnie a w konkursie wspaniale. Fajnie że był dopiero 7.

    DZIĘKI ADAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja musze sie przyłączyć do koncika gratulacyjnego.
    Nie bede sie powtarzał pisząc,że Adam był wspaniały,cudowny,fantastyczny.Najważniejsze jest to - po za oczywiście bezdyskusyjnym zwycięstwem - że nasz Wielki Mistrz(tak możemy już mówić i nie jest to wcale na wyrost) wreszcie sie przełamał i zaczął skakać jak za dawnych lat.
    Trymam kciuki za jego kolejny start na średniej skoczni i kolejnych tych pucharowych.
    W zasadzie wszystko zmierza do tego,że ten sezon może się zakończyć dla A.Małysza jak najwspanialsza bajka.Oby tak było.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również wierzę, ze naśredniej skoczni, na której Adamowi zawsze lepiej się skakało będzie drugie złoto. Adam dziękujemy za to, że rozbudziłeś nasze apetytyi dałeś znowu nadzieję na wygrywanie w wielkim stylu. Gratulacje i powodzenia.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po 13 miesiącach bez zwycięstwa Adam nareszcie pokazał wielką klasę - zdobył złoty medal. Miejmy nadzieje że na mniejszej skoczni utrzyma to dynamiczne wybicie i jeszcze raz usłyszymy Mazurka Dąbrowskiego, którego mało co nie zagłuszył przy dekoracji non stop beblający Szaranowicz.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obysmy juz teraz nie musieli czekac nastepnych 13 miesiecy na zwyciestwo w konkursie :)

    Przed Adasiem jeszcze jeden konkurs o MS no i trzeba bedzie sie skupic w walce o Puchar Swiata.

    Strata do Hannavalda nie jest wcale taka duza, w dwoch konkursach Adam to powinien odrobic a jesli dobrze powieje to nawet w jednym konkursie :) Warunek - Adas wygrywa - Hannavald miejsce po za czolowa dziesiatka :)

    Oby sie udalo !!

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2002
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAVO ADAM!!!!;D:D:D:D Jezoo ten 2 skok był poprostu *****ist* :P Teraz koncentracja na 90, a potem pucharek świata :) 3maj sie...!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TAK ADAMO

    I to był nasz Adam ! Wiedziałam że bedzie pierwszy że znokałtuje wszystkich "innych" !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •