Judyta KSŻ Krosno 2002 czyli krótkie podsumowanie

Jacek Woźniak – 4 sezon w barwach ,,Wilków,, i chyba najgorszy z nich wszystkich. Z 12 spotkań ligowych wystartował w 10. Na torze w Krośnie poza spotkaniem z WKM Warszawa silny punkt drużyny, gorzej z wyjazdami tam poza spotkaniami z Wandą Kraków i WKM Warszawa zawodził. Jeśli działacze chcą się liczyć w walce o wyższą ligę powinni sobie z Jackiem podziękować za współpracę, natomiast jeśli mają walczyć o środek tabeli może pozostać.

Moja końcowa ocena: 4

Marek Mróz – sezon na pewno gorszy od poprzedniego, zawiódł w dwóch pierwszych meczach w których jechał w Krakowie i w Lublinie, później szło mu w miarę poprawnie. Jednak z nim postąpił bym podobnie jak z Jackiem Woźniakiem.

Moja końcowa ocena: 4

Janusz Ślączka – najlepszy krajowy zawodnik w drużynie, przez cały sezon dobra równa forma, ten zawodnik powinien pozostać w przyszłym sezonie w Krośnie.

Moja końcowa ocena: 5

Mirosław Cierniak – wielki pech dopadł go już zaraz na początku sezon kiedy skradziono jego busa z motorami, potem kiedy wydawało się że już go nie zobaczymy w składzie, zdołał skompletować sprzęt i jeździł osiągając całkiem przyzwoite wyniki. Tego zawodnika również widziałbym w przyszłym sezonie w Krośnie.

Moja końcowa ocena: 4

Remigiusz Wronkowski – wielki niewypał, zawodnik który nie posiadł sprzętu na którym mógłby skutecznie walczyć w lidze. Z tym zawodnikiem nie ma sensu przedłużać kontraktu.

Moja końcowa ocena: 1

Tomasz Budzik – gdy sprowadzano tego zawodnika spodziewano się że będzie zdobywał punkty głównie na wyjeździe, niestety poza może 3 spotkaniami w których pojechał na dobrym poziomie, zwykle zawodził. Również i dla tego zawodnika nie widzę miejsca w składzie na przyszły sezon.

Moja końcowa ocena: 2

Mirosław Szczurek – dobrze jeździł na torze w Krośnie gdzie chyba mógł być zadowolony ze wszystkich swoich występów, gorzej z wyjazdami bo tam mu chyba żaden mecz nie wyszedł. Zawodnik ten jest jedynym wychowankiem krośnieńskiego klubu który jeździ jeszcze na żużlu z dość dobrym skutkiem, chciałbym go widzieć w kadrze zespołu na następny sezon.

Moja końcowa ocena: 3

Piotr Kubit – zdawał licencję razem z Marcinem Rempałą, teraz wystarczy popatrzeć jak jeździ jeden a jak drugi. Zawodnik który się wogóle nie rozwija. I dopóki w Krośnie nie będzie w miarę dobrego szkoleniowca oraz sprzętu nie liczyłbym na jego postępy, powinien pozostać w zespole ponieważ w tym nie ma za wielu młodzieżowców

Moja końca ocena: brak

Siergiej Eroshin – wspaniały poprzedni sezon kiedy był liderem drużyny, w tym wystąpił w
3 spotkaniach i tak o ile można mówić o w miarę dobrym meczu w Krakowie tak następne dwa z Warszawą i Lubliną były kompletnym nieporozumieniem. Zawodnik ten nie sprawdził się dlatego nie przedłużałbym z nim kontraktu.

Moja końcowa ocena: 1

Laszlo Szatmari – słaby początek, dość dobry środek i bardzo dobra końcówka sezonu, zawodnik nie jest drogi a za to skuteczny powinien pozostać w drużynie.

Moja końcowa ocena: 4

Josef Franc – wspaniały sezon, we wszystkich spotkaniach w których wystąpił zdobywał duże ilości punktów, nie było dla niego straconych pozycji, mam nadzieję że pozostanie na przyszły sezon.

Moja końcowa ocena: 5

Mam nadzieję że w tym wątku będą się wypowiadali formuowicze nie tylko z Krosna i okolic.

Pozdrawiam :)
[b]