Witajcie!
Niestety forum RKM-u przezywa "defekt", albo to celowe działanie zarządu RKM-u ? nie wnikam. W każdym bądź razie forum nie przyjmuje nowych wpisów - a tu KOLEJNY skandal z panem Kolorzem!!!!!!!!!!!!!!
Dziejsze wydanie TEMPA. Oto wywiad z panem prezesem :
"(...) Tymczasem opozycja [także polityczna - przyp. Anethos77] nie ustaje w atakach na obecny zarząd. Obrywa się prezesowi Dominimowi Kolorzowi, a także niżej podpisanemu [Ostafińskiemu - przyp. Anethos77](...)
- Czytam głosy "MRÓWKI", "SIERŻANTA" i innych DELIKWENTÓW [podkreślenia Anethos77], którym mógłbym już teraz wytoczyć procesy sądowe. Wtedy klub nie miałby finansowych kłopotów (...) Bardziej jednak marzę o tym, by porozmawiać z tymi panami w cztery oczy [sic!!!!!!!!- podkreslenie Anethos77]
- A moim [Ostafińskiego- przyp. Anethos77] zdaniem mamy do czynienia z inteligentną propagandą. Pod internautów mogą przeciez podszywać się ludzie z opozycji [sic!!!!!!!!!!!!!!!- przyp. Anethos77]
- I mnnie się tak zdaje. (...) jak czytam to całe ble- ble w internecie, to widzę jak ktoś szykuje grunt pod swoje działania (...)"

Panie Kolorz ! Nikt z nas nie robi roboty na korzyść opzycji, wszyscy mamy GDZIEŚ z jakiej pan jest opcji politycznej. Jesteśmy kibicami i to, na czym nam zależy, to dobro RKM-u!!!!!!!!!!!! I nic poza tym. Pańskie i pana kolegów działania na przestrzeni dekady nie dały pożądanych rezultatów - CZAS WIĘC ODEJŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! A tu proszę -jakieś lamenty, chęć odwetu...To świetnie brzmi , to krzykliwe - PREZES KOLORZ NĘKANY PRZEZ POLITYCZNĄ OPOZYCJĘ!!!!!!!!! Nie ma jednak NIC wspólnego z prawdą. Najpierw oczernił pan Grabowskiego, teraz kibiców. A można było to zrobić z godnością. Można było odejść z godnością. Tylko, że godność trzeba mieć.
Nie kryjemy się pod nickami. Takie sa wymogi uczestnictwa w forach - jest np. tysiące Dominików - trzeba jednak się odróżniać.
Ja nie wiem, czy kibiców nie można zprosić na spotkanie????? Włodarze RKM-u czytają forum i dziesiątki razy pojawiła się ze strony kibiców taka sugestia - wystarczyło odpowiedzieć, a nie od razu lecieć do prasy jak do mamy z przysłowiowym płaczem....

P.S. Jak forum RKM-u naprawi się (?) proszę kogoś z rybniczan o przeniesienie mej wypowiedzi, jeżeli ja tego nie zrobię. Z góry dziękuję.