Witam, chciałbym założyć nowy temat o sponsorach w Bydzi. Mimo że to sam koniec sezonu, dopiero niedawno zauważyłem, że w Bydzi przynajmniej z kombinezonów części zawodników zniknęły nazwy sponsorów. jeżeli dobrze kojarzę to Protas rozstał się z naszą bydgoską gazetą "Expressem Bydgoskim" i oprócz tego z "Oktanem Bydgoszcz" - czyli dystrybutorem paliw. Oktan z tego co wiem splajtował (dobrze kojarzę - koledzy z Bydgoszczy?). Poza tym PePe był kiedyś sponsorowany przez "Viessmana" technika grzewcza. Ale Viessman to już w ogóle od kilku lat nie współpracuje z Protasiewiczem. Głównym sponsorem indywidualnym pepe jest Pentel i ta współpraca trwa już od kilku lat. A z kombinezonów Gollobów też wiele reklam zniknęło. Robal już w tej chwili chyba nie współpracuje z "Clematisem", który kiedyś razem z "Oktanem" byli na Inwalidów 1 w Bydzi. Clematis jeśli dobrze kojarzę wyniósł się gdzieś pod Piłę.
No a jeśli chodzi o całą drużynę to przecież chyba trzy lata temu straciliśmy "Jutrzenkę". Wprowadziliśmy za to w tym sezonie sponsorowanie biegów - każdy bieg ma swojego sponsora.

1. Na czym polegają dokładnie te sponsorowane biegi na ligowych meczach?
2. Jakie Wy znacie firmy (których ja nie wymieniłem) sponsorujące kiedyś bydgoską Polonię bądź indywidualnie zawodników, ale po jakimś czasie się wycofały z tego?
3. Czy może wiecie o jakiś plany pozyskania sponsora na rok przyszły w celu poprawienia sytuacji finansowej Polonii?


Sorki za przydugi post, pozdrówka.