Muszę się wyżalic ! Poprostu kocham zuzel chodze na wszystkie , dosłownie wszystkie imprezy w Gorzowie Młodzierzowe : MDMP , Zachodnia liga młodzierzowa . Zawody Seniorów : m.in. IMP , Liga , Turnieje Towarzyskie . Niestety jestem jeszcze za młody zeby sam jezdzic na mecze wyjazdowe , moja mama nie interesuje sie czarnym sportem (niech zaluje) , natomiast mój tata w latach swojej młodosci był wielkim fanem zuzla , teraz ma bardzo mało czasu na serfowanie po internecie i wyszukiwanie stron z newsami , Oczywiscie na bierzaco sledzi poczynania Stali Gorzów . Razem z moim tatą chodzimy na WSZYSTKIE mecze ligowe w Gorzowie i z ogromna przyjemnoscia dopingujemy naszych pupili . Duzo słyszałem o pod gorzowskiej szkółce zuzlowej prowadzonej przez Bogusława Nowaka . Bardzo chciałym spróbowac swoich sił na torze lecz niestety moi rodzice bardzo boja sie najgorszego... smierci , obawiaja sie róznych rodzajów kontuzji . Niechce przecierz jezdzic na wózku inwalidzkim ale nie moge pogodzic sie z mysla ze nie bede jezdził w Szkółce zuzlowej . Cytuje "...Bartek , niechce zebys jezdził na zuzlu nie chce cie stracic.." . Prosze doradzcie mi cos jak moge ich przekonac . Przepraszam za długi watek !