Witam!!!! Programy z Gdańska na wymianę kontakt 4789244 lub twisrer@o2.pl
27.03.11 INDYWIDUALNY TRENING PUNKTOWANY TURNIEJ GDAŃSKC
03.04.11 GKS - GNIEZNO DMP GDAŃSK C
10.05.11 POMORSKA LIGA JUNIORÓW MŁODZ GDAŃSK C
08.05.11 GKS - POZNAŃ DMP GDAŃSK C
22.05.11 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK C
01.07.11 MMPPK - FINAŁ MMPPK GDAŃSK C
14.08.11 GKS - GRUDZIĄDZ DMP GDAŃSK C
21.08.11GKS - GNIEZNO DMP GDAŃSK C
18.09.11 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK C
20.09.11 TURNIEJ PAR TURNIEJ GDAŃSK C
04.10.11 TURNIEJ PAR TURNIEJ GDAŃSK C
Programy na wymianę kontakt 4789244
DATA
SPOTKANIE
RANGA
MIASTO
25.03.84
KRYTERIUM ASÓW
TURNIEJ
BYDGOSZCZ
W
23.09.84
GNIEZNO - GKS
DMP
GNIEZNO
W
26.05.85
TURNIEJ O PUCHAR RZEMIOSŁA
TURNIEJ
GNIEZNO
W
17.09.85
MŁODZIEŻOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU POZNAŃSKIEGO
MŁODZ
OSTRÓW
C
10.10.85
MEMORIAŁ NAZIMKA
MEMORIAŁ
RZESZÓW
W
07.09.86
MMPPK FINAŁ
MMPPK
OSTRÓW
C
20.09.86
TURNIEJ O PUCHAR KLUBU KIBICA
TURNIEJ
RZESZÓW
C
23.10.88
MŁODZIEŻOWY TURNIEJ INDYWIDUALNY
TURNIEJ
LESZNO
C
27.03.89
GKS - RYBNIK
DMP
GDAŃSK
W
09.04.89
GKS - BYDGOSZCZ
DMP
GDAŃSK
W
29.04.89
BYDGOSZCZ - RYBNIK
DMP
BYDGOSZCZ
c
21.07.89
RYBNIK - GKS
DMP
RYBNIK
C
30.07.89
MIĘDZYNARODOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY
TURNIEJ
BYDGOSZCZ
C
17.08.89
LESZNO - RYBNIK
DMP
LESZNO
w
20.08.89
LESZNO - OSTRÓW
DMP
LESZNO
C
10.09.89
GKS - TARNÓW
DMP
GDAŃSK
W
01.10.89
BYDGOSZCZ - ZKZ
DMP
BYDGOSZCZ
C
08.10.89
RZESZÓW - RYBNIK
DMP
RZESZÓW
C
14.10.89
INDYWIDUALNY TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY PUCHAR SZEFA WUSW
TURNIEJ
BYDGOSZCZ
C
22.10.89
INDYWIDUALNY TURNIEJ O PUCHAR TEMPA
TURNIEJ
KROSNO
C
25.10.87
ŁAŃCUCH HERBOWY
TURNIEJ
OSTRÓW
C
22.04.90
GKS - GNIEZNO
DMP
GDAŃSK
W
03.05.90
TURNIEJ o PUCHAR WOJEWODY BYDGOSKIEGO
TURNIEJ
BYDGOSZCZ
C
13.05.90
GKS - OSTRÓW
DMP
GDAŃSK
W
13.05.90
RZESZÓW - GORZÓW
DMP
RZESZÓW
C
17.05.90
TOW. BYDGOSZCZ - GRUDZIĄDZ
TOW
BYDGOSZCZ
C
07.06.90
RZESZÓW - ZKZ
DMP
RZESZÓW
C
07.07.90
4-MECZ
TURNIEJ
BYDGOSZCZ
C
07.07.90
TOW RZESZÓW - IPSWICH
TOW
RZESZÓW
C
29.07.90
RZESZÓW - LESZNO
DMP
RZESZÓW
C
16.09.90
RZESZÓW - LUBLIN
DMP
RZESZÓW
C
02.10.90
TOW. BYDGOSZCZ - AUTOAGREGATCZIK POŁTAWA
TOW
BYDGOSZCZ
W
01.04.91
RZESZÓW - CZĘSTOCHOWA
DMP
RZESZÓW
C
09.05.91
IMP 1/4
IMP
RZESZÓW
C
19.05.91
10 LECIE STARTÓW JANUSZA STACHYRY
TURNIEJ
RZESZÓW
C
23.05.91
INDYWIDUALNY TURNIEJ MŁODZIEŻOWY
MŁODZ
RZESZÓW
C
04.07.91
OSTRÓW - RZESZÓW
DMP
OSTRÓW
C
11.08.91
OPOLE - KROSO
DMP
OPOLE
w/C
21.03.92
TOW. PIŁA - GORZÓW
TOW
PIŁA
C
12.04.92
4-MECZ
MŁODZ
OSTRÓW
C
20.04.92
RZESZÓW - GKS
DMP
RZESZÓW
C
23.04.92
DPP
DPP
RZESZÓW
C
23.04.92
DPP
DPP
OSTRÓW
C
29.04.92
GKS - LESZNO
DPP
GDAŃSK
W
01.05.92
GKS - TORUŃ
DMP
GDAŃSK
W
01.05.92
OSTRÓW - VICTORIA ROLNICKI MACHOWA
DMP
OSTRÓW
C
07.05.92
MDMP
MDMP
OSTRÓW
C
14.05.92
GKS - CZĘSTOCHOWA
DMP
GDAŃSK
W
31.05.92
TOW. OSTRÓW - WROCŁAW
TOW
OSTRÓW
C
11.06.92
GKS - TARNÓW
DMP
GDAŃSK
W
11.06.92
GNIEZNO - OSTRÓW
DMP
RZESZÓW
C
11.06.92
RZESZÓW - ZKZ
DMP
RZESZÓW
C
19.07.92
OSTRÓW - KROSNO
DMP
OSTRÓW
C
09.08.92
RZESZÓW - CZĘSTOCHOWA
DMP
RZESZÓW
C
19.08.92
IMP 1/2
IMP
RZESZÓW
C
01.09.92
MMPPK 1/2
MMPPK
OSTRÓW
C
13.09.92
GKS - WROCŁAW
DMP
GDAŃSK
W
13.09.92
RZESZÓW - TORUŃ
DMP
RZESZÓW
C
25.10.92
MEMORIAŁ NAZIMKA
MEMORIAŁ
RZESZÓW
C
Programy na wymianę kontakt 4789244
DATA
SPOTKANIE
MIASTO
28.03.93
GKS - OSTRÓW
GDAŃSK
12.04.93
GKS - GRUDZIĄDZ
GDAŃSK
15.04.93
MPPK EL.
OPOLE
18.04.93
RZESZÓW - TARNÓW
RZESZÓW
03.05.93
GKS - KROSNO
GDAŃSK
03.05.93
RZESZÓW - GORZÓW
RZESZÓW
30.05.93
OPOLE - GKS
OPOLE
03.05.93
GKS - GORZÓW
GDAŃSK
10.06.93
GKS - ŚWIĘTOCHŁOWICE
GDAŃSK
27.06.93
MEMORIAŁ NAZIMKA
RZESZÓW
27.06.93
DMŚ GR.B
TORUŃ
18.07.93
GKS - PIŁA
GDAŃSK
18.07.93
ZKZ - WROCŁAW
ZKZ
29.07.93
RZESZÓW - RYBNIK
RZESZÓW
03.08.93
IMP 1/4
RZESZÓW
17.08.93
SK 1/2
RZESZÓW
26.08.93
MDMP
RZESZÓW
29.08.93
RZESZÓW - WROCŁAW
RZESZÓW
12.09.93
GKS - CZĘSTOCHOWA
GDAŃSK
26.09.93
RZESZÓW - LUBLIN
RZESZÓW
03.10.93
GKS - GNIEZNO
GDAŃSK
27.03.94
TOW. CZĘSTOCHOWA - GNIEZNO
CZĘSTOCHOWA
17.04.94
GKS - LESZNO
GDAŃSK
15.05.94
MEMORIAŁ NAZIMKA
RZESZÓW
29.05.94
GKS - TORUŃ
GDAŃSK
29.05.94
ŚWIĘTOCHŁOWICE - OPOLE
ŚWIĘTOCHŁOWICE
02.06.94
GKS - ZKZ
GDAŃSK
02.06.94
RZWSZÓW - RYBMIK
RZESZÓW
19.06.94
GKS - LUBLIN
GDAŃSK
19.06.94
RZESZÓW - GRUDZIĄDZ
RZESZÓW
03.07.94
RZESZÓW - OSTRÓW
RZESZÓW
19.07.94
DPP
RZESZÓW
24.07.94
GKS - TARNÓW
GDAŃSK
26.07.94
MDMP
RZESZÓW
31.07.94
MM MAŁOPOLSKI
RZESZÓW
14.08.94
INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY "DOMINIK CAMEL CUP 94"
GDAŃSK
21.08.94
GKS - GORZÓW
GDAŃSK
28.08.94
RZESZÓW - PIŁA
RZESZÓW
08.09.94
MDMP
OSTRÓW
11.09.94
RZESZÓW - GNIEZNO
RZESZÓW
20.09.94
MIM OKRĘGU POZNAŃSKIEGO
POZNAŃ
09.10.94
DPP FINAŁ
CZĘSTOCHOWA
14.10.94
TURNIEJ KWALFIKACYJNY DO KADRY NARODOWEJ JUNIORÓW
CZĘSTOCHOWA
29.10.94
GKS - OLIMP PRAGA
GDAŃSK
09.04.95
GKS - GORZÓW
GDAŃSK
23.04.95
TURNIEJ PAR
OSTRÓW
30.04.95
GKS - LUBLIN
GDAŃSK
06.05.95
CAMEL CUP
GDAŃSK
21.05.95
GKS - CZĘSTOCHOWA
GDAŃSK
28.05.95
GKS - TORUŃ
GDAŃSK
06.06.95
MDMP
OSTRÓW
15.06.95
TURNIEJ I OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY FESTIWALOWY
OPOLE
02.07.95
GKS - TARNÓW
GDAŃSK
27.08.95
GKS - BYDGOSZCZ
GDAŃSK
17.09.95
GKS - WROCŁAW
GDAŃSK
14.09.95
MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU POZNAŃSKIEGO
OSTRÓW
21.10.95
POŁUDNIE - PÓŁNOC
LESZNO
28.10.95
4-MECZ
GORZÓW
14.04.96
GKS - OSTRÓW
GDAŃSK
14.04.96
RAWICZ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
RAWICZ
21.04.96
GKS - RYBNIK
GDAŃSK
21.04.96
ŚWIĘTOCHŁOWICE - OPOLE
ŚWIĘTOCHŁOWICE
24.04.96
RAWICZ - OPOLE
RAWICZ
01.05.96
GKS - RAWICZ
GDAŃSK
19.05.96
RAWICZ - KROSNO
RAWICZ
04.06.96
MDMP
GNIEZNO
20.06.96
MMPPK FINAŁ
LESZNO
23.06.96
CZĘSTOCHOWA - GRUDZIĄDZ
CZĘSTOCHOWA
23.06.96
RAWICZ - ZKZ
RAWICZ
30.06.96
CZĘSTOCHOWA - RZESZÓW
CZĘSTOCHOWA
14.07.96
IMŚJ 1/2
LESZNO
21.07.96
CZĘSTOCHOWA - GORZÓW
CZĘSTOCHOWA
04.08.96
KROSNO - RAWICZ
KROSNO
11.08.96
RAWICZ - GKS
RAWICZ
01.09.96
RAWICZ - KRAKÓW
RAWICZ
22.09.96
RAWICZ - LESZNO
RAWICZ
15.10.96
TURNIEJ KWALFIKACYJNY DO KADRY NARODOWEJ JUNIORÓW
LESZNO
31.03.97
PIŁA - BYDGOSZCZ
PIŁA
31.03.97
CZĘSTOCHOWA - RZESZÓW
CZĘSTOCHOWA
31.03.97
TOW. OPOLE - PSK OLYMP PRAGA
OPOLE
13.04.97
CZĘSTOCHOWA - BYDGOSZCZ
CZĘSTOCHOWA
27.04.97
CZĘSTOCHOWA - PIŁA
CZĘSTOCHOWA
04.05.97
RAWICZ - RZESZÓW II
RAWICZ
14.05.97
4-MECZ MŁODZIEŻOWY
LESZNO
06.06.97
TOW. OPOLE - CZĘSTOCHOWA
OPOLE
06.06.97
MIP OKRĘGU POZNAŃSKIEGO
LESZNO
08.06.97
TURNIEJ PAR
RAWICZ
19.06.97
TOW. OPOLE - CZĘSTOCHOWA
OPOLE
06.07.97
CZĘSTOCHOWA - ZKZ
CZĘSTOCHOWA
06.07.97
RAWICZ - GRUDZIĄDZ
RAWICZ
31.07.97
MIĘDZYNARODOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY
OSTRÓW
31.08.97
CZĘSTOCHOWA - WROCŁAW
CZĘSTOCHOWA
31.08.97
LESZNO - GNIEZNO
LESZNO
01.09.97
RAWICZ - KRAKÓW
RAWICZ
07.09.97
GNIEZNO - TORUŃ
GNIEZNO
11.09.97
SK FINAŁ
LESZNO
09.04.98
IMŚJ 1/2 EL. KRAJ.
LESZNO
09.05.98
MŁODZIEŻOWY INDYWIDUALNY PUCHAR OKRĘGU POZNAŃSKIEGO
LESZNO
14.06.98
INDYWIDUALNY TURNIEJ PUCHAR PRODUCENTÓW POLSKIEJ ŻYWNOŚCI
LESZNO
28.06.98
ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS
ŚWIĘTOCHŁOWICE
14.08.98
TOW. GORZÓW - GKS
GORZÓW
08.09.98
4-MECZ MŁODZIEŻOWY
RAWICZ
20.09.98
RYBNIK - GKS
RYBNIK
04.10.98
RAWICZ - GKS
RAWICZ
28.07.99
MDMP
CZĘSTOCHOWA
15.08.99
LESZNO - GKS
LESZNO
12.09.99
GKS - PIŁA
GDAŃSK
16.04.00
GORZÓW - GKS
GORZÓW
20.04.00
RYBNIK - LUKOIL BASZKORTOSTAN
RYBNIK
30.05.00
MDMP
RYBNIK
03.06.00
4-MECZ SZKOLENIOWY
CZĘSTOCHOWA
18.06.00
CZĘSTOCHOWA - GKS
CZĘSTOCHOWA
27.06.00
MIMP 1/2
ŁÓDŹ
26.08.00
INDYWIDUALNY TURNIEJ MŁODZIEŻOWY
RYBNIK
31.08.00
4-MECZ MŁODZIEŻOWY
LESZNO
09.09.00
SPEEDWAY GALA
LESZNO
24.09.00
LESZNO - GKS
LESZNO
Programy na wymianę kontakt 4789244
DATA
SPOTKANIE
MIASTO
16.04.00
gorzÓw - gks
gorzÓw
20.04.00
rybnik - lukoil baszkortostan
rybnik
30.05.00
mdmp
rybnik
03.06.00
4-mecz szkoleniowy
czĘstochowa
18.06.00
czĘstochowa - gks
czĘstochowa
27.06.00
mimp 1/2
ŁÓdŹ
26.08.00
indywidualny turniej mŁodzieŻowy
rybnik
31.08.00
4-mecz mŁodzieŻowy
leszno
09.09.00
speedway gala
leszno
24.09.00
leszno - gks
leszno
08.04.01
indywidualny turniej miĘdzynarodowy puchar wiosny
ostrÓw
15.05.01
mdmp
leszno
15.05.01
mdmp
czĘstochowa
16.06.01
4 - mecz mŁodzieŻowy
czĘstochowa
12.08.01
ŻuŻlowy piknik z iskrĄ
ostrÓw
18.08.01
gp
czechy
16.09.01
leszno - zkŻ
leszno
30.09.01
memoriaŁ saitgariejewa
ostrÓw
14.10.01
ostrÓw - opole
ostrÓw
01.04.02
gks - bydgoszcz
gdaŃsk
01.04.02
turniej par
ostrÓw
11.04.02
ime 1/2 el. Kraj.
opole
01.05.02
gks - gorzÓw
gdaŃsk
30.06.02
gks - czĘstochowa
gdaŃsk
21.07.02
gks - leszno
gdaŃsk
12.09.02
mim pomorza
grudziĄdz
14.09.02
gp
gorzÓw
29.09.02
gks - gorzÓw
gdaŃsk
16.10.02
zakoŃczenie sezonu
ostrÓw
04.04.03
turnirj indywidualny wiosna 2003
ostrÓw
06.04.03
rybnik - tarnÓw
rybnik
06.04.03
gks - piŁa
gdaŃsk
15.06.03
memoriaŁ saitgariejewa
ostrÓw
10.08.03
rybnik - gorzÓw
rybnik
10.08.03
orteÓw - opole
ostrÓw
13.09.03
mdm wielkopolski
gniezno
21.09.03
rybnik - tarnÓw
rybnik
21.03.04
gks - brovst
gdaŃsk
28.03.04
turniej par
gniezno
30.03.04
turniej indywidualny
ostrÓw
04.04.04
gks - gniezno
gdaŃsk
18.04.04
gks - ostrÓw
gdaŃsk
21.04.04
ime 1/2 el. Kraj.
grudziĄdz
03.05.04
gks - gorzÓw
gdaŃsk
11.05.04
mmppk 1/2
piŁa
11.05.04
mmppk 1/2
lublin
13.05.04
memoriaŁ biaŁka i maraszka
gdaŃsk
16.05.04
gks - lublin
gdaŃsk
25.05.04
mim pomorza
gniezno
27.05.04
mdmp
zkz
03.06.04
imp 1/4
ŁÓdŹ
08.06.04
mmpk pomorza
gdaŃsk
10.06.04
memoriaŁ saitgariejewa
ostrÓw
15.06.04
mdmp
ŁÓdŹ
01.07.04
mppk 1/4
ŁÓdŹ
01.07.04
mppk 1/4
rawicz
09.07.04
gks - rzeszÓw
gdaŃsk
13.07.04
indywidualny turniej zaplecza kadry juniorÓw
gniezno
14.07.04
indywidualny turniej zaplecza kadry juniorÓw
gniezno
27.07.04
sk 1/2
ostrÓw
29.07.04
wieczur z lotosem dominik speedway night
gdaŃsk
03.08.04
mmp pomorza
gniezno
08.08.04
gks - lublin
gdaŃsk
14.08.04
turniej poŻegnalny adama jaziewicza
ostrÓw
28.03.05
kryterium asÓw
bydgoszcz
12.04.05
ime 1/2 el. Kraj.
krakÓw
12.05.05
mdmp
gdaŃsk
12.05.05
mdmp
opole
18.05.05
mdm wielkopolski
rawicz
28.05.05
zachodnia liga mŁodzieŻowa
gorzÓw
02.06.05
imp 1/4
rawicz
19.06.05
gks - toruŃ
gdaŃsk
19.07.05
indywidualny turniej zaplecza kadry juniorÓw
zkz
20.07.05
druŻynowy turniej zaplecza kadry juniorÓw
zkz
30.07.05
mim pomorza
ostrÓw
16.08.05
mdm wielkopolski
ostrÓw
06.09.05
zachodnia liga mŁodzieŻowa
leszno
12.10.05
ostrÓw - gks
ostrÓw
30.03.06
tow. GorzÓw - bydgoszcz
gorzÓw
02.04.06
tow. GorzÓw - tarnÓw
gorzÓw
02.04.06
kryterium asÓw
bydgoszcz
05.04.06
tow. GorzÓw - vms elit vetlanda
gorzÓw
09.04.06
gks - piŁa
gdaŃsk
17.04.06
daugavpilis - gks
daugavpils
20.04.06
imŚj finaŁ el. Kraj.
gorzÓw
07.05.06
gks - poznaŃ
gdaŃsk
11.05.06
mim pomorza
bydgoszcz
30.05.06
mdmp
gorzÓw
01.06.06
mdmp
poznaŃ
11.06.06
imŚj 1/2
leszno
11.06.06
polska - dania
poznaŃ
16.06.06
mppk 1/2
gorzÓw
20.06.06
indywidualny turniej mŁodzieŻowy o puchar firmy ruszkiewicz
gniezno
22.06.06
mdmp
rawicz
28.06.06
indywidualny turniej zaplecza kadry juniorÓw
toruŃ
06.07.06
mimp 1/2
piŁa
20.07.06
mdmp
toruŃ
23.07.06
gks - miskolc
gdaŃsk
27.07.06
mmppk 1/2
gniezno
27.07.06
mmppk 1/2
ostrÓw
10.08.06
bk 1/2
piŁa
27.08.06
gorzÓw - zkz
zkz
03.09.06
gks - ŁÓdŹ
gdaŃsk
24.09.06
gks - daugavpils
gdaŃsk
03.10.06
zachodnia liga mŁodzieŻowa
gorzÓw
21.10.06
turniej o puchar firmy hn nowak
gdaŃsk
Programy na wymianę kontakt 4789244
DATA
SPOTKANIE
MIASTO
25.03.07
TOW. GORZÓW - ZKZ
GORZÓW
28.03.07
TOW. GORZÓW - LESZNO
GORZÓW
09.04.07
GKS - GORZÓW
GDAŃSK
15.04.07
GORZÓW - GRUDZIĄDZ
GORZÓW
20.05.07
GORZÓW - OSTRÓW
GORZÓW
24.05.07
MDMP
GDAŃSK
27.05.07
KROSNO - PRAGA
KROSNO
29.05.07
ML POŁUDNIOWA
RZESZÓW
05.06.07
MIMP 1/2
TORUŃ
10.06.07
GORZÓW - POZNAŃ
GORZÓW
16.06.07
MEMORIAŁ JANCARZA
GORZÓW
15.07.07
PUCHAR MACEC
KROSNO
18.07.07
MDMP
TORUŃ
05.08.07
GORZÓW - GKS
GORZÓW
09.08.07
MDMP
GORZÓW
19.08.07
GORZÓW - RKM
GORZÓW
26.08.07
GORZÓW - RKM
GORZÓW
28.08.07
ZACHODNIA LIGA MŁODZIEŻOWA
GORZÓW
04.09.07
SK 1/2
GDAŃSK
16.09.07
GORZÓW - OSTRÓW
GORZÓW
20.09.07
MEMORIAŁ BIAŁKA I MARASZKA
GDAŃSK
21.09.07
MEMORIAŁ ROŻAKA I SMOLIŃSKIEGO
GNIEZNO
28.03.08
TOW. POZNAŃ - GNIEZNO
GNIEZNO
06.04.08
KROSNO - MISZKOLC
KROSNO
23.04.08
IMŚJ 1/2 EL. KRAJ.
OSTRÓW
29.04.08
MDM WIELKOPOLSKI
OSTRÓW
01.05.08
KROSNO - OPOLE
KROSNO
04.05.08
POZNAŃ - BYDGOSZCZ
POZNAŃ
04.05.08
TURNIEJ INDYWIDUALNY POLSKA 21 - CZECHY 21
OPOLE
29.05.08
MMPPK EL.
BYDGOSZCZ
05.06.08
IMP 1/4
GDAŃSK
08.06.08
GKS - POZNAŃ
GDAŃSK
17.06.08
MIM POMORZA
BYDGOSZCZ
21.06.08
MEMORIAŁ JANCARZA
GORZÓW
08.07.08
MDMP
OSTRÓW
27.07.08
GKS - GRUDZIĄDZ
GDAŃSK
03.08.08
GKS - BYDGOSZCZ
GDAŃSK
03.08.08
OSTRÓW - POZNAŃ
OSTRÓW
17.08.08
TURNIEJ O PUCHAR GDAŃSKA
GDAŃSK
03.08.08
KROSNO - GNIEZNO
KROSNO
24.08.08
ODTRÓW - GKS
OSTRÓW
31.08.08
GKS - BYDGOSZCZ
GDAŃSK
07.09.08
TURNIEJ PAR
KROSNO
09.09.08
BK 1/2
OSTRÓW
21.09.08
GKS - POZNAŃ
GDAŃSK
28.09.08
GKS - OSTRÓW
GDAŃSK
12.10.08
GKS - RZESZÓW
GDAŃSK
19.10.08
MEMORIAŁ SAITGARIEJEWA
OSTRÓW
29.03.09
GKS - POZNAŃ
GDAŃSK
05.04.09
GKS - TORUŃ
GDAŃSK
05.04.09
RZESZÓW - OSTRÓW
RZESZÓW
19.04.09
GKS - GORZÓW
GDAŃSK
19.04.09
KROSNO - OPOLE
KROSNO
19.04.09
RZESZÓW - GRUDZIĄDZ
RZESZÓW
03.05.09
OPOLE - RÓWNE
OPOLE
03.05.09
OSTRÓW - RYBNIK
OSTRÓW
10.05.09
GKS - LESZNO
GDAŃSK
10.05.09
KROSNO - MISZKOLC
KROSNO
17.05.09
TURNIEJ PAR
RZESZÓW
24.05.09
GKS - BYDGOSZCZ
GDAŃSK
28.05.09
MEMORIAŁ BIAŁKA I MARASZKA
GDAŃSK
14.06.09
GKS - CZĘSTOCHOWA
GDAŃSK
18.06.09
IMP 1/4
GNIEZNO
21.06.09
BYDGOSZCZ - GKS
BYDGOSZCZ
05.07.09
GKS - ZKZ
GDAŃSK
05.07.09
GNIEZNO - TARNÓW
GNIEZNO
26.07.09
GKS - WROCŁAW
GDAŃSK
26.07.09
KROSNO - RAWICZ
KROSNO
23.08.09
PUCHAR GDAŃSKA
GDAŃSK
30.08.09
KROSNO - ŁÓDŹ
KROSNO
13.09.09
KROSNO - LUBLIN
KROSNO
13.09.09
GKS - WROCŁAW
GDAŃSK
19.09.09
MISTRZ ŚWIATA JERZY SZCZAKIEL ZAPRASZA
OPOLE
18.10.09
TURNIEJ PAR
GDAŃSK
28.03.10
TOW. GKS - GRUDZIĄDZ
GDAŃSK
07.04.10
IMŚJ FIN. EL. KRAJ
GDAŃSK
09.04.10
TOW. GKS - ZKZ
GDAŃSK
20.04.10
ZK 1/2
GDAŃSK
27.04.10
POMORSKA LIGA JUNIORÓW
GDAŃSK
02.05.10
GKS - RZESZÓW
GDAŃSK
02.05.10
OSTROWIA - RAWICZ
OSTROWIA
15.05.10
IMŚJ RUNDA WSTĘPNA
GDAŃSK
18.05.10
POMORSKA LIGA JUNIORÓW
GDAŃSK
23.05.10
GKS - DAUGAVPILS
GDAŃSK
20.06.10
GKS - POZNAŃ
GDAŃSK
02.07.10
SK 1/2
GDAŃSK
09.07.10
TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW
GDAŃSK
11.07.10
GKS - MISKOLC
GDAŃSK
17.07.10
IMŚJ FINSŁ
GDAŃSK
01.08.10
GKS - GNIEZNO
GDAŃSK
11.08.10
MDMP
GDAŃSK
01.08.10
POZNAŃ - GRUDZIĄDZ
POZNAŃ
15.08.10
GKS - DAUGAVPILS
GDAŃSK
05.09.10
GKS - RZESZÓW
GDAŃSK
26.09.10
GKS - GNIEZNO
GDAŃSK