kodi
Nie chce Ci nic mowic ale wydaje mi sie ze marzyciel z Ciebie niesamowity. Skoro juz tak marzymy to moze i ja podam swoje.

* XVII kolejka jezdzicie z Pila. Niestety na wasze nieszczescie mlodziezowcy pilscu robia z wami co chca i przegrywacie 40-50. W tym samy czasie Torun wygrywa u siebie mecz z GKS-em (Juz po waszych marzeniach)
* XVIII kolejka jedziecie w Pile gdzie przegrywacie 55-35 potrafiac tylko 3 razy wygrac indywidualnie. W tym samym czasie GKS u siebie z Toruniem. Apator chcac zaoszczedzic pieniadze wysyla do bojku krajowy sklad ktory niestety nie jest w stanie sprostac Gdaanszczanow (W tym momencie widzicie tylko tyl statku ktory wam coraz bardziej odplywa)
* XIX kolejka jedziecie u siebie z Toruniem i znowu przegrywacie, Gdansk jedzie w Pile gdzie przegrywa:( - ale GKS i tak sie nie lamie;)
* XX kolejka kolejka Jedziecie do Gdanska gdzie prowadzac po pierwszym biegu 4-2 ostatecznie przegrywacie 61-29. W tym momencie na horyzoncie widzicie tylko dymek od stateczku ktory wam juz odplynal i nigdy nie powroci;)

No i moje koncowe marzenie GKS jezdzi w barazach z Falubazem. Wynik i tak nie jest sprawa wazna gdyz przez 1 meczem GKSZ oznajmia ze bedzie 10 zespolow w e-lidze;) Ale niestety dla Staleczki miejsca braklo, gdyz po barazu przegrywa z RKM-em :P

No to takie sa moje marzenia;)