Założyłem ten temat, ponieważ pomyślałem, że warto o tym podyskutować, a raczej powymieniać poglądy.
Jeszcze przed tym sezonem, podobnie jak w poprzednim nie było do końca wiadomo, czy w Rzeszowie będzie istniał żużel, na szczęście dzięki licznym i hojnym sponsorom, które dołożyły trochę grosza dziś możemy podziwiać czarny sport w Naszym mieście.
Jak kibice Jasolu dobrze wiedzą, sytuacja finansowa w klubie nie jest najlepsza, ale i nie jest najgorsza w chwili obecnej. Inne kluby zostały dotknięte w bardziej widoczny sposób niż rzeszowski.
Piotr Winiarz powiedział dla Przeglądu Żużlowego:

Napewno jest to dobry układ na dzień dzisiejszy. Działacze prowadzą rozmowy z nowymi sponsorami właśnie dzięki temu, że znaleźliśmy się w pierwszej czwórce - efekty tego już są widoczne. Awans był dobrym posunięciem.

Oby była to dobra prognoza na przyszły sezon.
Ja osobiście mam nadzieję, że żużlem w Rzeszowie zainteresuje się więcej, poważnych firm, które zaczną inwestować w ten piękny sport, którym interesują się kilku a może kilkunastu tysięczne tłumy w mieście. Oby nie zabrakło pieniędzy przede wszystkim na sprzęt dla zawodników i oby wreszcie jakiś poważniejszy transfer stał się faktem, chociaż z tym trzeba rozważnie, pamiętajmy przypadek; kosmiczną cenę za Piotra Śwista, który jednak często zawodził za tak ogromną cenę. Oby takie błędy się nie powtórzyły nad Wisłokiem, bo Stal jeździ dla Nas a my przychodzimy na stadion dla Stali !

Czekam na Wasze spostrzeżenia.