Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: czy zwolnić ząbika?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy zwolnić ząbika?

    uwaam że tak,poniewaz błedy popełniane w sezonie spowodowały że apator nie wszedł do grury medalowej;1 bład:
    uwazam ze 3 zawodników powinno byc "stałych" w druzynie
    to jest t.bajerski,w.jagus,t.ricardsson i do nich dopiero powinno dostawiać zawodników
    2 bład:kupienie s.dannoe;o wiele lepszy jest h.gustafsson czy l.richardson,z gustaffsonem apator wygrywałby mecz za mecze, a lee richardsson takze spisywałby się o wiele lepiej niz szwed;3 błąd:dlaczego trener zabik przez 3/4 sezonu stawiał na p.kłosa choć o wiele lepszy i bardziej zawziety jest a.miedziński czy m.jaguś,ale trener tego nie zauważył, 4 bład:konflikty z zawodnikami:bezsens totalny;
    uważam ze popełiono bład sprowadzając zabika do torunia,udowodnił ze mistrz polski(wrocław) na drugi sezon spada z ligi;to samo jest teraz z apatorem;jezeli macie jakieś uwagi piszcie!!




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jan Ząbik moim zdaniem powinien podać się do dymisji bo dysponując swietnym składem i dużymi pieniędzmi niepotrafił spełnic oczekiwań działaczy i kibiców.
    Dodatkowo popadł w konflikt z najbardziej doswiadczonym i zasłużonym dla klubu Mirkiem Kowalikiem .Niestety w dzisiejszej rzeczywoistosci trenera ocenia sie tylko za wyniki a tych nie było.Trener nie wykonał więc zadania.A to powinno skłonic go do podania się do dymisji...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno Ząbik popełnił błędy z ustaleniem składu. Co spowodowało takie a nie inne miejsce w ligowej tabeli. Dziwię sie jednak włodarzom klubowym, którzy obiecywali obronę tytułu a teraz gdy to się nie udało nie wyciągają jak na razie przynajmniej konsekwencji.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jęsli Ząbik ma chociaż trochę honoru to już dawno powinien podać się do dymisji po tym co prowadzony przez niego zespół pokazał w tym sezonie. Miał stworzone idealne warunki do pracy, dostał wszystko czego chciał przed sezonem,a on odwalił taką fuszerkę, że szkoda słów.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HE.

    Jeśli nie odejdzie J.Ząbik to odejdzie połowa zawodników!
    Jak ma chonor odejdzie sam jak nie to zarząd waszego klubu
    musi go wyrzucić!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrzu Ty chyba nie masz HONORU!Bo nie umiesz nawet tego wyrazu napisać...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    WON!!!

    ZĄBIK K**** WON Z TORUNIA!!!
    GIALLOAZZURROBIANCHO

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Zabik nie odejdzie to polowa zawodnikow, a jak oni odejda (i do tego zostanie zabik) to IMHO apator spadnie z ligi ...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nieee! ja wogole nie wiem kto to wymyslil ze jesli druzyna sobie nie radzi to od razu zwalnia sie trenera! ludzie! to samo bylo z engelem! ja polacy wygrywali to go nosili na rekach a teraz? przeciez trener na motorze nie jezdzi tylko zawodnicy! co on tam ma łumaczyc takim starym bykom jak oni go nawet nie słuchaja!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ja to widzialbym tak.

    Miedzinski Stanislaw - trener pierwszego zespolu
    oraz zawodnikow mlodziezowych powyzej 17 roku zycia,

    Zabik Jan - trener mlodzikow, odpowiedzialny za
    doprowadzenie do licencji, oraz pierwsze powazniejsze
    kroki na torze zawodnikow do 17 roku zycia.

    Z zespolu moim zdaniem powinien odpasc Sawina.

    Winien zostac Rickardsson, Bajerski, Miedzinski,
    mlody Jagus.

    Zastanawialbym sie nad Kowalikiem, Jagusiem,
    Chrzanowskim i Kosciecha.

    Dojsc powinni: Crump i Cegielski :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ząbik

    Ja mam mu najbardziej za złe znaną szeroko sprawę rezerwy taktycznej ( której nie było ;) podczas meczu z Gdańskiem ( prawdopodobnie przez to nie zalapalismy sie do walki o medale) oraz to, że caly czas stawial na Sawine a na lawie siedzial lepszy od niego Kowalik ( wystarczy porownac ich wyniki w lidze szwedzkiej w czasie kiedy w skladzie Apatora byl Sawina) z tego powstal konflikt ( jestem po stronie Mirka !! )i wszystko jest jak jest...
    Takze uwazam, za Zabik powinien podac sie do dymisji, ale nie wierzcie ze on to zrobi... ma zamocną pozycje w tym klubie. Chyba wie jak nastawieni są do niego kibice z Torunia ( gwizdy na prezentacji) i powinien to zrozumiec, ze swoje juz zrobil. Teraz dac szanse innym (innemu)...
    Zabik moglby szkolic mlodziez i doprowadzac ja do licencji... a pierwszym trenerem hmm.. ( "z torunskiego srodowiska wolni sa"- miedzinski, zabialowicz, spoza torunia pewnie beda wolni- chomski, czarnecki)... ale to wszystko na nic, poniewaz Zabik i Rickardsson nigdy nie odejda, bo są to dobrzy przyjaciele Karwana.
    Można sie natomiast spodziewac ze Torun opuszcza Kowalik, mozliwe ze CHrzanowski, Sawina lub Jagus...
    Mam nadzieje, ze nasz zespol zachowa jeszcze tozsamosc i bedzie jezdzil swoimi zawodnikami, bo nie chce w Toruniu w barwach Apatora ogladac Ulamka, Cegielskiego, Protasiewicza, czy innych gwiazdorkow polskiego speedwaya.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian- nie !!
    Zabik nie zostanie wyrzucony, bo ma za mocna pozycje w tym klubie ( bardzo dobry znajomy prezesa) - to walsnie Zabik "sciagnal" Karwana do Torunia...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Ząbik

    Ząbik nie jest, nie był i nigdy nie będzie dobrym trenerem. Podczas swego krótkiego pobytu w mieście Bydgoszczy rozstawiał najgorsze pary w historii klubu, ale szybko się na nim poznano.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zabik z pewnością nie jest zbyt dobrym trenerem dla starszych zawodników, po prostu czasem nie potrafi ostrzej ich opieprzyc itd. ale on zawsze najlepiej czuł sie gdy pracował z młodzieżą to przeciez w wie4kszości jego wychowankowie jezdzą na przestrzeni ostatnich lat w apatorze. moim zdaniem powin9ien zostać ale jako trener zajmujacy sie tylko młodzieżą. mie4dziński czy młody zabik za pewno bedą dobrymi zawodnikami jesli poświęci im sie wiecej czasu. w tym momencie ząbik musi się koncentrowac na pierwszej drużynie co ani tej, ani juniorom nie wychodzi na dobre. a tak w ogóle to dziwie się tym którzy tak bluzgaja na ząbika, też się z n9im w weilu kwestiach nie zgadzam ale za to co zrobił dla torunia należy mu sie wielki szacunek

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ząbik

    Ja bym zwolnił Ząbika na miejscu kierownictwa Apatora.Z błedów opisywanych na łamach prasy wynika ,że jednak powinien zostać pozbawiony swojego stanowiska.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krótka pamięć

    A jak w zeszłym roku zdobiliście Mistrza to był cacy ?!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •