Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Janusz Stachyra trenerem roku

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Janusz Stachyra trenerem roku

    Czy nie uważacie że Janusz Stachyra przydał by sie w każdym zespole Ekstraligi jako trener, w koncu ma duże szanse awansu do pierwszej ligi.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    janusz stachyra to przeszlosc!

    Uwazam, ze jasiek juz nic nie zdziala na torach zuzlowych, ale jako trener jak najbardziej moze sie sprawdzic, trzeba dac mu tylko szanse. Czas pokaze gdzie zawita pan janusz, zycze mu jak najlepiej przeciez to byly zawodnik rzeszowskiej stali, moze znow zobaczymy go w roli trenera nad wislokiem.....

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do żadnej extraligi :) On bedzie trenerem w Lublinie.
    Januszowi zależy, żeby jego syn miał możliwość startów. W Lublinie są ku temu możliwości a i z tego co wiem to Rzeszów go zbytnio nie chce :)


  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym się nie obraził gdyby pan Stachyra został trenerem Włókniarza, wkońcu spędził tu kilka ładnych lat i wielce przysłużył się dla klubu.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ja wiem pan Janusz trenerem roku rownie dobrze mozna by bylo napisac to samo o kazdym trenerze ktory wprowadzi druzyne o szczebel wyzej lub zdobedzie medal

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zostawce jaska w spokoju!!! mieszka bardzo blisko mnie, zawsze widze jak po meczach robi z motorami pod chaulpa! a wiecie ze kiedys nawet grzal swoje maszyny tak w ogródku? pomyslcie co sobie ludzie mysleli którzy siedzieli obok w parku! spoko facet, troche wysłuzony juz, ale w lublinie swoje zrobil! uwazam jednak ze do ekstraligi jako trener to on sie nie nadaje! troche nie ma opracowanej koncepcji! takie jest moje zdanie! pozdrowienia dla jaska i kibiców! tomek z rzeszowa!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie trenerem roku jak narazie jest Andrzej Koselski.Na pewno ma bardzo dobrą drużynę ale widac ,ze jego zawodnicy jak : Michał Robacki czy Czechowski są coraz lepsi.Tak wiec mój głos dla sympatycznego pana Andrzeja :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fruwak
    Z całym moim szacunkiem do Ciebie i do Stachyry, ale może sobie on być trenerem roku ziemi lubelskiej, bo odnoszę nieodosobnione wrażenie, że jest jeszcze kilku lepszych w skali kraju.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jednym z najgroźniejszych rywali Jausza (i nie tylko) będzie z pewnością Marek Cieślak. Ale chyba zawcześnie jeszcze na nominacje.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę się upierał czy Janusz powinien dostać to wyróżnienie czy też nie, bo jest mi to zupełnie obojętne. Myśle, że Stachyra również gwiżdże na tego typu plebiscyty bo jak od dwóch lat udowadnia, nie obchodzi go opinia kibiców, dziennikarzy i innych, podczas gdy realizuje swoje plany.
    Czy ja wiem pan Janusz trenerem roku rownie dobrze mozna by bylo napisac to samo o kazdym trenerze ktory wprowadzi druzyne o szczebel wyzej lub zdobedzie medal
    Zatem uważasz, że trenerem roku może zostać delikwent, który ma na swoim koncie kilka spadków do niższych lig? Każdy dobry trener bez wzglęgu na ligę powinien potrafić dostosować się do obowiązujących realiów. Zarówno jeśli chodzi o ekstralige jak i drugą lige. To, że ktoś prowadzi klub w e-lidze, nie oznacza, że sam należy do e-ligi trenerskiej.

    A propos tego wątku. Zamiast w jednym zdaniu pisać: "ja myśle, ze tamtem trener powinien dostać nagrodę" koniec, kropka, proponuje udowodnić dla czego mu się to należy. I jeszcze jedno: nie piszcie tutaj o trenerach ze swoich miast bo to nonsens.

    Jako, że niewielka licza z was interesuje się drugą ligą to przedstawie funkcje Stachyry w Lublinie.
    jako trener:
    - ustala skład na każdy mecz, na podstawie bierzącej formy zawodników. Zazwyczaj selekcja odbywa się na przedmeczowym treningu w czwartek.
    - na decydujący wpływ na to jacy zawodnicy krajowi i obcokrajowcy będą reprezentować TŻ Lublin w danym sezonie.
    - "król treningu". On ustala co i jak ma się dziać na treningu czyli: zestawia zawodników, którzy będą ze sobą rywalizować oraz jaką formę ta rywalizacja przyjmie.
    - prowadzi szkółkę. Tym zajmuje się w Lublinie dopiero drugi sezon, dla tego na efekty pracy z młodzieżą trzeba jeszcze poczekać. Prawdą jest, że to za jego "kadencji" Jeleniewski znacznie poprawił technike jazdy. No i jest równiez jego syn - Dawid Stachyra, który jeżdzi z treningu na trening coraz lepiej. Zaletą jeżdzącego trenera jest to, że jak trzeba to wsiądzie na motor i pokaże jak co ma być zrobione.
    - Janusz jako doświadczony zawodnik pomaga całemu zespołowi przy drobnych remontach sprzętu. Nie zawsze wychodzi to zespołowi na dobre, ale generalnie to zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli :)

    Jak coś sobie przypomne to dopisze.


  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JANEK TRENEREM STULECIA HEHEHEHEHE OCZYWISCIE ZARTUJE ALE ODWALIL KUPE DOBREJ ROBOTY!!

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO PEWNIE JASIO ZOSTANIE W LUBLINIE NA 100 PROCENT

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry nie bardzo interesuje się II ligą, ale dlaczego J. Stachyra miałby został trenerem roku? Czy wychował jakiegoś zawodnika na rynku krajowym nie wspomnę już o światowym? Czy jego zawodnicy coś osiągnęli, poza prawie pewnym awansem do I ligi (to chyba troche mało)?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •