Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Strajk w Pile

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strajk w Pile

    Słyszałem, że prawdopodobny jest strajk zawodników w Pile.
    Powodem są podobno pieniądze, a raczej ich brak.
    Zawodnicy wyczepali swoje możliwości finansowe, natomiast klub nie wywiazuje się ze swoich obowiązków.
    Jeśli ktoś coś wie to zapraszam do dyskusji.

    Pozdr...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie potrzebnie otworzyłeś ten temat bo teraz Lepper się do nich wybiera.
    :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda mi Piły ale staram sie takze zrozumiec zawodników Polonii.Oni też mają rodziny na utrzymaniu i naprawdę zachowanie klubu jest nie fair wobec nich..Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    polski żużel idzie w przepaść

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strajk nie rozwiąże problemów, które nawarstwiały się od bardzo dawna. Ale nie dziwi mnie postawa zawodników z Piły. Każdy jeździć po to by za swoją pracę otrzymać jakąśtam gratyfikację, a gdy kasy brak to i z motywacją nie najlepiej.
    Mimo tych wszystkich trudności pozostaję mięc nadzieję i wierzyć, że uda sie włodarzom z Piły oderwać od finansowego dna.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnikow rzeczywiscie zal,ale rodziny zaden z nich na utrzymaniu na szczescie nie ma:).Jestem z Pily i coz moge powiedziec...sytuacja rzeczywiscie jest nieciekawa,a pieniedzy wciaz brakuje i chyba szybko to sie nie zmieni.Wczoraj odbylo sie w klubie zebranie ale upadlosci klubu jednak nie ogloszono.Czyzby pilscy dzialacze znalezli jakies rozsadne rozwiazanie?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piła doświadcza tego , co w Gdańsku mamy od początku sezonu.
    Może przyda im się lekcja pokory.Mam nadzieję,że na następnym meczu czyli w Gdańsku też będą strajkować.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co MANHATAN boisz sie ze sa lepsi i tylko strajk was uratuje??

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mysle ze pila jakos wyjdzie z tego kryzysu...nie jest to klub z wieloletnimi tradycjami ale powinna sie jakos odbic od dna...w koncu pila tez nie jest pierwszy rok w ekstralidze i tez wie ile mozna a w ktorym momencie troche przystopowac...jesli wszyscy wezma sie do roboty bedzie wszystko ok...moim zdaniem na razie jeden przyswieca nam cel...utrzymac sie w lidze i zaczac nowy sezon

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pieniędzy nie ma, ale ambicja sportowa zawodników jest do końca. Jak wyjeżdżają na tor to chcą wygrać i walczą, a nie myślą o kasie. Dlatego więcej mam sympati dla Piły niż dla Gorzowa, który ma wszystko i wszystkich gdziś (myślę tu oczywiście o zawodnikach). Dla nich się liczy tylko kasa, zapomnieli, że są jeszcze wartości wyższe od pieniędzy.
    Życzę zawodnikom z Piły wszystkiego najlepszego, trzeba wierzyć, że takowe nadejdzie.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nowe wieści

    Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków TS Polonia Piła
    Zarząd Towarzystwa Sportowego Polonia Piła informuje, że w dniu 29 lipca 2002 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków TS Polonia Piła. Tematem Spotkania było omówienie aktualnej sytuacji ekonomicznej i organizacyjnej klubu. Po wnikliwej analizie i dyskusji Walne Zebranie podjęło uchwałę o przedsięwzięciu kroków w celu poprawy sytuacji finansowej klubu.
    Zarząd Towarzystwa Sportowego zwraca się z uprzejmą prośbą do osób oraz firm - sympatyków sportu żużlowego o pomoc finansową oraz rzeczową, która pomogłaby naszym zawodnikom w kontynuowaniu tego sportu.
    Serdecznie dziękujemy.
    Prezes TS POLONIA PIŁA Leszek Tillinger

    może jednak się uda.
    Polonia,Polonia Piła !


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co sie uda?! zaczynacie tluc biede, tak jak my i gks. nic z tego nie bedzie. zostaniecie w e-lidze (dzieki nam), ale bez wiekszych pomyslow na przyszlosc (bo tak chyba nalezy rozumiec nabieranie wody w usta przez prezesa) mozecie tylko powspominac swoje sukcesy, a szkoda...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •