Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: Dług gnieźnian

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dług gnieźnian

    Działacze Startu Gniezno są winni Sawinie.. 250 tyś złotych !! Niby takie dobre zaplecze finansowe, a tu jednak długi... Robert jakiś czas temu dostał zezwolenie na to żeby mógł zacząć działać komornik ( zajął m.in. polewaczkę i... bandę toru );) Jednak jak sie okazało komornik ten wszystko zwrócił klubowi bo był dobrym znajomym działączy Startu...
    Sawina wynajął firmę odzyskującą długi, ale sprawa cały czas pozostaje niewyjaśniona...

    Więcej w toruńskich Nowościach- www.nowosci.com.pl
    Chcą Crumpa, Kowalika, a tu starych zawodników jeszcze nie spłacili ??

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    poznańska oszczędność .ale to im sie tylko tak wydaje

    W każdej plotce jest odrobina prawdy.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto list mojego autorstwa na PZLD w zwiazku z tym artykulem. Zapraszam do dyskusji wlasnie tam lub tez tutaj na forum.
    -----------
    Witam!

    Marcin Orlowski w liscie z 29 lipca 2002 napisal:

    MO> On 29 Jul 2002 at 11:19, Radek Majewski wrote:
    >> nic takiego nie jest zabezpieczone... polewaczka nie jest wlasnoscia
    >> klubu wiec to co piszesz mija sie zupelnie z prawda... Banda
    >> wlasnoscia klubu jest, ale o zadnym zabezpieczeniu jej przez Sawine
    >> nie ma mowy...

    MO> Ponizej przytaczam artykul.

    Fajnie, wlasnie mialem ciebie o to prosic ;))))

    >> Tak a propos... to Pan Sawina w Gnieznie byl na meczu w niedziele i
    >> czesc swojej kasy dostal...

    MO> 6.000 z 250.000?

    Nie wiem ile bo az takich chodow nie mam... mysle ze kwoty nie dowie
    sie nikt (ani my, ani zaden z dziennikarzy) takze nie ma co tutaj za
    wiele dywagowac.. wiesz.. jak dostajesz kase i mozesz wyciagnac wiecej
    to zawsze bedzie Ci malo...

    >> Nastepnym razem zanim taki mail puscisz Marcinie na liste zastanow sie
    >> trzy razy... czyzby zwykla zazdrosc ze Gniezno zaczela wreszcie cos
    >> znaczyc na ligowym podworku (jak na razie to tylko I liga, ale za
    >> rok...)

    MO> Jaka zazdrosc? Bardzo chcialbym, zeby klubowi z Gniezna
    MO> dobrze sie wiodlo - blisko tam mam - tylko 100 km :-)

    Zapraszam serdecznie ;) Mysle ze w rundzie play-off u nas bedzie
    bardzo ciekawie...

    MO> Ponizej artykul, ktory ukazal sie dzis na 1 stronie torunskich
    MO> Nowosci:

    Wlasnie... sprawa wyszla na jaw w niedziele tydzien temu a caly
    artykul jest dopiero dzisiaj - w momencie kiedy w starcie jest
    wszystko okej, wygralismy runde zasadnicza...

    Teraz zabieram sie do komentowania calego artykulu... Jesli kogos
    temat juz nudzi to delete z gory ;)

    MO> Znany torunski zuzlowiec Robert Sawina wynajal firme windykacyjna. Chce odzyskac nalezne
    MO> pieniadze od klubu Start Gniezno Tor za dlugi Mimo wyrokow sadu i dokumentow
    MO> zabezpieczajacych sprzet nalezacy do Klubu Sportowego Start Gniezno, Robert Sawina nie jest
    MO> w stanie odzyskac swoich pieniedzy. Chodzi o kwote prawie 250 tysiecy zlotych, ktore
    MO> powinien otrzymac juz ponad dwa lata temu.

    Hmm... sprzet? na stanie klubu jest dosc wiekowy traktor, autokar
    ktory wymaga czestych remontow - przez zuzlowcow nie jest jednak
    uzywany, korzystaja hokeisci tylko i wylacznie. Nie wierze ze komornik
    zabezpieczyl silniki i inne rzeczy...

    MO> Wladze gnieźnienskiego klubu wyrokami sadu sie
    MO> nie przejmuja. Nie martwi ich tez wizyta komornika, ktory na poczet dlugu zabezpieczyl nawet
    MO> bande toru i polewaczke.

    Banda toru...? nie... to nie jest prawda.. gdyby ona faktycznie byla
    zabezpieczona to juz by ja demontowali. O polewaczce juz pisalem ja i
    kolega z Gniezna - uzycza jej MPGKiM w zamian za reklame na stadionie
    i programie...

    MO> Niewygodni goscie usuwani sa przez ochroniarzy. Tymczasem
    MO> zuzlowi dzialacze z Gniezna jezdza limuzynami i spotykaja sie w luksusowym hotelu nalezacym
    MO> do klubu Start.

    Luksusowe limuzyny? Pan Czerwinski dorobil sie swojej "fury" na firmie
    Lers ktora dziala bardzo preznie. Co do Pana Grajewskiego - jego
    browar jak i firma JAG Sport Marketing takze na brak srodkow nie
    narzeka... Fakt, Maseratti p.Grajewskiego robi wrazenie, ale...

    Hotel nie jest wlasnoscia Klubu Sportowego Start - wlascicielem jest
    wlasnie p. Czerwinski. A czy jest on luksusowy? nie mi to oceniac, bo
    nie nocuje w nim...

    MO> Robert Sawina w gnieźnienskiej druzynie wystepowal przez dwa sezony - w
    MO> latach 1998 i 1999. Byl niekwestionowanym liderem druzyny. Wladze klubu nie wywiazaly sie
    MO> jednak ze wszystkich umow zawartych w kontrakcie z zuzlowcem.

    Sawina tez nie bardzo sie wywiazal, poza tym w artykule jest kolejna
    niescislosc - Saba jezdzil w Gnieznie w latach 1996-99...

    MO> - Na poczatku wspolpraca z dzialaczami z Gniezna ukladala sie wzorowo. Dopoki prezesem
    MO> klubu byl Edmund Pokladecki, nie bylo z pieniedzmi zadnych problemow - wspomina Robert
    MO> Sawina. - Kiedy on odszedl, natychmiast zaczely sie problemy. Klub byl coraz bardziej u mnie
    MO> zadluzony. Kiedy stamtad odszedlem i przez wiele miesiecy nie moglem doczekac sie swoich
    MO> pieniedzy, postanowilem skierowac sprawe do sadu. Oczywiscie ja wygralem. Ale, jak sie
    MO> poźniej okazalo, nie mialo to znaczenia...

    Faktycznie, problemu nie bylo.. Ale to wlasnie po p.Pokladeckim i
    Klacie zostaly najwieksze dlugi, ktore obecni dzialacze mozolnie
    splacaja - sa to slowa potwierdzone przez obecnych dzialaczy...
    w tym fragmencie podoba mi sie jedno zdanie - odszedl p.Pokladecki i
    zaczely sie problemy... no sie zaczely. klub brnal w dlugi, ale sprawy
    zaszle zostaly uregulowane ( w chwili obecnej pozostaje niewielki dlug
    wobec Roberta Mikolajczaka)

    MO> Polewaczka zajeta
    MO> W 2000 roku zapadly wyroki sadowe, na podstawie ktorych Robert Sawina mial prawo
    MO> domagac sie odzyskania dlugu przy pomocy komornika. Od maja do pazdziernika 2000 roku w
    MO> Klubie Sportowym Start Gniezno komornik goscil wielokrotnie. Zajal dziesiatki sprzetow na
    MO> poczet dlugu, ktory wobec Sawiny wynosi niecale 250 tysiecy zlotych. Zabezpieczone zostaly
    MO> silniki motocyklowe, konto bankowe, polewaczka, a nawet banda toru.

    co jeszcze zajal? deski z lawek takze? kwestia polewaczki juz
    wyjasniona - klub od 1990 roku czyli jak ja chodze na zuzel nie mial
    swojej polewaczki (bo beczke przyczepiana do traktora trudno nazwac
    polewaczka)

    ...ciach...

    MO> - Najbardziej zaskoczylo nas zachowanie pana komornika, ktory z dzialaczami z Gniezna byl w
    MO> znakomitej komitywie - dodaje Waldemar Zieminski. - Panowie wzajemnie poklepywali sie po
    MO> ramionach, ogladali luksusowe limuzyny gnieźnienskich dzialaczy. Zaczelismy miec watpliwosci,
    MO> czy pan komornik wystepuje w imieniu Roberta Sawiny, czy KS Start. A kiedy probowalismy
    MO> rozmawiac z ekipa telewizji Puls, ktora relacjonowala zawody, zostalismy wyprowadzeni przez
    MO> ochroniarzy poza stadion.

    Robert Mikolajczak jak postraszyl ze skieruje sprawe do komornika
    uslyszal jedno zdanie od dzialacza z Gniezna - szkoda zdrowia... niech
    to wystarczy za komentarz.

    MO> Wkrotce okazalo sie tez, ze nie mozna zajac pieniedzy ze sprzedazy biletow, poniewaz
    MO> organizatorem zawodow nie jest KS Start, a firma JAG Sport Marketing, ktora za dlugi Startu
    MO> nie odpowiada.

    Ja sie dowiedzialem co innego, ale to juz moja sprawa...

    MO> Czy nasze kontakty z komornikiem sa nadzwyczajne? Lepiej rozmawiac z kims sympatycznym
    MO> sympatycznie lub z niesympatycznym niesympatycznie - odpowiada Zdzislaw Noska, prezes KS
    MO> Start Gniezno zapytany o zazyle stosunki z komornikiem Maciejem Jesionkiem. - Rzeczywiscie
    MO> zalegamy z pieniedzmi panu Robertowi Sawinie, ale on zalega nam z pieniedzmi za
    MO> nierozliczone zaliczki. Gdyby pan Sawina sie do nas pofatygowal, to na pewno znaleźlibysmy
    MO> jakies wyjscie.

    I takie rozwiazanie wydaje mi sie za stosowne. Niestety Sawiny nie
    bylo stac na taki gest, a jeszcze przed rozpoczeciem sezonu pojawial
    sie w Gnieznie na treningach i odbywal przyjecielski rozmowy...
    Najprosciej przyjechac z napakowanymi kolesiami w dniu meczu i
    wyciagnac ile sie da... nie tedy droga.

    MO> - Jest mi bardzo przykro, bo choc jeździlem w Gnieźnie naprawde dobrze, to dzialacze klubu
    MO> tylko mi nie wyplacili zaleglosci - dodaje Robert Sawina. - Inni zawodnicy zostali splaceni. Na
    MO> wlasnej skorze doswiadczylem, ze prawo znaczy u nas niewiele...

    Faktycznie... zwlaszcza ostatni rok w wykonaniu Saby byl
    rewelacyjny... dziekujemy ci robercie... wiecej w Gnieznie wielu
    kibicow nie chce ciebie ogladac...

    MO> Radoslaw Rzeszotek

    Cos chyba temu panu nie wyszedl ten artykul....

    Teraz jeszcze moj komentarz..Robert Sawina mial szanse jezdzic w
    Gnieznie w tym roku, niestety z niej nie skorzystal... powod? Real, a
    wlasciwie kasa z niego dzialala jak magnes... a tu prosze. W Gnieznie
    w tym roku WSZYSCY zawodnicy sa rozliczani terminowo... Cegla jeszcze
    ani razu nie mial tutaj markotnej miny... wrecz przeciwnie. Miasto,
    klub, kibice - wszystko mu odpowiada.... W niejeden sobotni badz tez
    niedzielny wieczor mozna go spotkac z Aneta razem na wieczornych
    spacerach po miescie....

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Robert S. należy do tego grona zawodników, którzy gonią a właściwie jeżdżą za kasą. Ich usługi kosztują nie mało. Kto chce mieć takiego "gwiazdora" w swoim składzie musi słono mu zapłacić przed sezonem a potem w trakcie sezonu płacić mu za punktówkę, dojazdy i inne tego typu rzeczy. Nie wiem ile Pan Sawina dostawał w Gnieźnie ale po tym co widziałem i słyszałem we Wrocławiu były to niemałe kwoty. Także klub gnieźnieński decydując się na tego zawodnika sezon po sezonie wiedział na jakie musi być przygotowany wydatki. powinien już przed sezonem i podpisaniem z nim ponownego kontraktu mieć przygotowane na to pieniążki. jednak znając polskie realia klubowi działacze dużo pewnie obiecali ale nie miało to pokrycia w finansach. Wina leży po obu stronach. Winny jest Pan Sawina, że był tak... nie znalazłem innego słowa aby to określić, niech mi ten Pan wybaczy, głupi i myślał, że jakoś to będzie i pieniądze bedą mu płacone na bieżąco choć powinien się orientować jaka jest sytuacja w klubie i analizować co się w nim działo i dzieje aby uniknąć właśnie takich sytuacji, że nie otrzymuje pieniędzy za swoje usługi. Nie podpisuje się kontraktu z klubem, który coś tylko obiecuje na piękne oczy nie mając pokrycia na te obietnice. Zamiast teraz wydawać pieniądze na firmę windykacyjną mógł wtedy wydać je na firmę, która by zbadała możliwości finansowe klubu, wiarygodność finansową i już by wiedział jakie niespodzianki mogą go czekac w trakcie sezonu czy też po jego zakończeniu. Nie podpisuje się umowy z niewiarygodną firmą lub tą, która za miesiąc dwa może okazać się bankrutem. Winny jest też klub, który nie miał sumienia i pewnie wiedząc o tym, że nie zdobędzie odpowiedniej kwoty na pokrycie kosztów korzystania z usług R. Sawiny podpisywał z nim kontrakt myśląc podobnie jak R. S. -"jakoś to będzie". Chciał mieć "gwiazdę" w swojej drużynie więc robił dużo, żeby ją zdobyć co równa się podbijaniu ceny, którą jest w stanie żużlowiec zarobić. Tym samym kręcąc na siebie bicz ponieważ nie płacenie za czyjeś usługi= starjk, skierowanie sprawy do sądu, odzyskiwanie długów. Jednak klub był "mądrzejszy" i zabezpieczył sie przed tym co ma miejsce dziś a mianowicie w myśl zasady dobrych ma..ów wszystko przepisał. Ma..si na żony a klub na inne podmioty gospodarcze. Niestety na to pozwala polskie prawo, a jak korzystac z przeróżnych furtek w prawie to my Polacy wiemy najlepiej. i mamy teraz tak. Polewaczka nie klubu tylko miasta, autokar nie naszej sekcji tylko hokejowej, hotel sponsora, motocykle zawodników, banda jeszcze kogoś innego, wpływy za bilety jeszcze innego. I jak tu komornik ma coś wyciągnąć od klubuskoro klub niczego nie ma ? I bądż tu mądry i pisz wiersze. Jednak jako poważni ludzie klub i zawodnik powinni się jakoś dogadać a nie uciekac się do różnych sztuczek by zachować bądż wyciągnąć kasę dla/z klubu. Tu jednak każdy chce być mądrzejszy i sprytniejszy od drugiego zamiast siąść przy stole i po męsku powiedzieć co i jak się ma. Prędzej tak się dojdzie do konsensusu niż poprzes nasyłanie na siebie prawników, komorników, włóczenia się po sądach i szkalowania nawzajem swoich opinii.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego Pan Sawina nie pamięta jak zgarnął kasę (500.000 zł słownie pięćset tysięcy złotych) na przygotowanie do sezonu i za podpisanie kontraktu a później na początku złamał nogę i cały sezon nie jeździł????????

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOLO zastanów sie człowieku co piszesz , czy ty myślisz że Sawina specjalnie sobie tą noge złamał ?????
    Miał pecha i tyle , takie rzeczy w tym sporcie sie zdarzają . :(

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla uosobienie prawdziwego zawodnika Robert Sawina, zawsze skromny, inteligentny i takie brednie wygaduje...no cóż słońce każdemu szkodzi, i pomyśleć że go często w wypowiedziach broniłem i chciałem go widzieć jeszcze w składzie Gniezna. Ale cóż przypomnę może jak to było.
    Panie Robercie, niech Pan się pochwali jak ładnie sprzedawał Pan mecze Startu począwszy od meczu START-ATLAS, gdy w lidze byliśmy na wysokim miejscu, bo uprzednio pokonaliśmy na WYJEŹDZIE APATOR 46-44. Sawina razem z Hancockiem, Nichollsem zaniżali sobie specjalnie KSM, jeżdżąc jak szmatławce przez co Start, który myślami był Play-offach nagle spadł. Wszystko zaplanował Rusko.
    A po sezonie bezczelnie gremialnie połowa gnieźnieńskich zawodników (czyt. Sawina, Hancock, Nicholls) zasili Atlas Wrocław ( ile pieniędzy za to dostał SABA, on sam wie).
    A jak miał kontuzję to dziękował działaczom z Gniezna za sfinalizowanie operacji, chyba to była obłuda.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Susel nie chodzi mi o to że sam sobie nogę złamał a o to że wziął dużą kasę, a nie jeździł w tym sezonie. Też bym chciał dostac taką kasę i przez rok siedzieć w domu. Zauważ że od połowy sezonu był już zdolny do jazdy a nie jechał bo się bał wsiadać na motocykl. Wiem co piszę!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem po co gniezno go kontraktowało jak miał takie wymagania. Najlepiej zrobił wrocek. Ułamek miał za duże żądania to go nie zakontraktowali i kazali mu szukać innego klubu.

    Aha o sawinie dzisiej jest cały artykuł w dzisiejszym "Expressie bydgoskim" :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a autorem tego był właśnie Radosław Rzeszotek

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujon. Wszystko sie zgadza ale jesli mnie pamiec nie myli to w tym czasie w Gnieznie nie jezdzil Hancock tylko J. Nilsen i to on wraz z Saba poszedl do Wrocka. Co zas do Nicholsa to poszedl najpierw do Leszna a pozniej dopiero do Wrocka.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam... czegoś tu nie rozumiem!

    LOLO: wyobraź sobie, pracujesz i nie dostajesz wynagrodzenia, co robisz? Darujesz dług? Fajnie jeżeli na to Cię stać to gratuluję.

    Robert Sawina zarobił pieniądze na torze, pieniądze miał zagwarantowane w podpisanym przez obie strony kontrakcie! Więc o co chodzi? Start jest wienien pieniądze które powinien oddać!

    Swoją drogą za takie pieniądze... hmmm pożyłoby się trochę:):):)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOLO - może nie o to ci chodziło , ale w takim wypadku źle to ująłeś ;)

    Czubel przyjedziesz krzyżaku do 3miasta na kolejne zlanie tyłka Apatorowi przez GKS ??? ;););)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sawka

    Coraz mniej Robert zarabia w Toruniu to sobie przypomniał o starym długu !

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle osób z Gniezna broni swojego klubu a w innym temacie gani GKS za konflikt z Cegłą.Postarajcie się być obiektywni i równymi kryteriami wszystko oceniać.
    Myślę, że sprawa z Sawką będzie dobrym przetarciem przed jesienno-zimowym konfliktem z Cegłą.:)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Susel Ty to masz "glupie" pomysly;););) Odpowiam tak, NIE WIEM, wiem za to, że jestem w hali Olivii bodajże 27 września;););) Tam się będzie działo:p

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    rombi :) cos taki tajemniczy. wiem ale nie powiem ? :)
    gks ma cos na Krzysia ? no powiedz, powiedz prosze :)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę opacznie mnie zrozumiałeś.
    To "Krzysiu"(tfu) napędzi Gnieznu trochę adrenaliny jak to zrobił w Gdańsku

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Witam. Teraz na poważnie. Jeżeli Start jest winien Sawinie pieniążki, to należą mu się one jak psu buda. Pytanie, dlaczego dopiero teraz zawodnik dopomina się o swoje, skoro zaległości są sprzed 2 lat ? Moim zdaniem Sawina widząc biedę panującą w klubie wiedział, że nie ma co szukać w kasie Startu pieniędzy. Mógł złożyć w sądzie wniosek o upadłość klubu, jak zrobił to jego kolega z żużlowych torów Krzysztof Cegielski, który nie mógł doprosić się o swoje zarobione na torze pieniądze od gdańskiego klubu. Mógł, ale nie zrobił tego. Ale widząc ,że w klubie jest coraz lepiej tj. sprowadzono klasowgo zawodnika krajowego, dobra pozycja w tabeli ligowej, dobra frekwencja na spotkaniach ligowych, pan Robert stwierdził, że już można iść do kasy po zaległe pieniądze, bo te już tam teoretycznie są. No i nie pogrąża swojego byłego pracodawcy. I za to gnieźnianie powinniście być wdzięczni Sawinie, bo teraz być może nie oglądalibyście w swoim ukochanym mieście speedwaya. A wszystkim zwloennikom niepłacenia zawodnikom kwot wynikających z kotraktów życzę 2 lat pracy za darmo :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rombi nie wiem czy Krzysiek napedzi Gnieznu adrenaliny ale moim zdaniem straciliscie jednego z najlepszych polskich zuzlowcow - przciez jak sie oglada Cegle w akcji to rece same skldaja sie do braw.
    Osobiscie zazdroszcze Gnieznu tak swietnego krajowego zawodnika.
    I nie zapominaj ,ze to glownie dzieki niemu dzisiaj jezdzicie w extra.
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok jasne że doceniamy co dla nas zrobił a kto powiedział, że go straciliśmy...? Życie jest przewrotne...

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój drogi Czubelq , 27 września to TKH dostanie baty od 100czni :):)
    Ale chętnie sie spotkam z tobą przy kilkunastu "małych jasnych" ;);)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie polskie kluby i to nie ważne w jakiej klasie rozgrywek występują powinny uregulować wszystkie długi z zawodnikami. Mówicie, że klub z Gniezna ma długi, a kto ich nie ma. Wątpie aby by taki klub w Polsce sie znalazł. Czas najwyższy spłacić wszystko a przed nowym sezonem zdecydowanie obniżyć stawki zawodnikom, tak by móc bez przeszkód regulować zobowiazania w trakcie sezonu. I jeszcze jedno skończe z praktyką płacenia zawodnikom przed sezonem. Jeżeli ktoś jest dobrm zawodnikiem to moze zarobić za zdobywanie punktów na torze, a jeżeli ktoś jest słaby to niech da sobie spokój z uprawianiem żużla.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ManiuKa, sorry że niektórych wprowadziłem w błąd masz rację że to był Nilsen, cóż jestem człowiekiem pomyłki się zdarzają, a to wszystko, że nie chce mi się patrzeć wstecz tylko piszę z głowy. A to wszystko przez obcokrajowców, bo Start miał/ma do nich pecha :
    Nilsen- pił, pił i pił i to odzwierciadlało jego wyniki na torze, przypominam sobie jego jeden turniej GP, gdzie nie wystartował, choć był bo miał kłopoty zdrowotne? Wszyscy wiemy jakie to były kłopoty, a jego wywiad dla TV pozbawił nas złudzeń, co za przechlany głosik.
    Hancock- za to że przyjechał na mecz z Gorzowem bez licencji, powinien w zadośćuczynieniu dla kibiców 4 okrążenia na kolanach przejść gnieźnieński stadion :P

    No i zaś te transfery zapomniałem już gdzie, kto poszedł, bo rzucili się na nas jak hieny :(
    A co do długów to najważniejsze, że teraz ich nie ma. A jak SABA chce kasę, to niech się zgłosi, do tego zarządu co mu obiecał..., a oni przed nim wyciągną dywan i dadzą mu wszyściutko do do grosiczka ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czubel ja nie mówię że te pięniądze się mu nie należą i nie powinien ich dostać tylko podaję przykład z jednego roku startów w Gnieźnie gdzie dostał kasę a nie pracował. A może Ty masz taką pracę że ci płacą a Ty nie musił pracować?????? Jeżeli tak to daj mi adres tego zakładu pracy to też tam pójdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czubel ja nie mówię że te pięniądze się mu nie należą i nie powinien ich dostać tylko podaję przykład z jednego roku startów w Gnieźnie gdzie dostał kasę a nie pracował. A może Ty masz taką pracę że ci płacą a Ty nie musisz pracować?????? Jeżeli tak to daj mi adres tego zakładu pracy to ja też tam pójdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Markusmarkowski co Ty piszesz jakie teraz. Sawina już dużo wcześniej starał się o te pieniądze, a sprawa wyszła na światło dzienne dopiero teraz. Mogę Ci powiedzieć że już 2000 roku zapadły korzystne dla Sawiny wyroki sądowe. U góry jest link do toruńskich Nowości tam znajduje się cały artykuł, przeczytaj go sobie.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Sorry Markusmarkowski trochę Cię za ostro zatakowałem, przeczytałem Twój tekest spokojnie jeszcze raz. Za pierwszym razem trochę źle go zinterpretowałem.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOLO- a jak Ty jestes na zwolnieniu chorobowym to kasy nie dostajesz ??:)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Ryan, wyjasniłeś wiele za mnie:p


    Lolo jeżeli jestes kibicem Startu to mam do Ciebie pytanie, jak zachowywałeś się kiedy "Sawka" wygrywał dla Was biegi? Teraz za to, że to robił chce pieniądze, o które, jak już napisał Denis stara się od 2000 roku, wtedy to otrzymał sadowe nakazy zapłaty.

    Suselqu;) oj obys sie pomylil z tym 27 wrzesnia:p Oczywoście chodzi o wynik, o paru pifkach zgadzam się z Tobą w 100%:)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiadam:
    1. Ryan_torun - Zasiłek chorbowy to jedno a kasa za podpisanie i przygotowanie do sezonu to drugie. Jestem przekonany na 100% że i tak zasiłek chorobowy oprócz tego dostawał.
    2. Czubel - Jak jeździł Sawka u nas oczywiście go oklaskiwałem, chociaż zawsze mniej niż Adama Fajfera - w końcu Adam to nasz wychowanek. Poza tym ja nie mówie, że on nie powinien dostac tych pieniędzy, które zarobił na torze. Jemu należą sie te pieniądze, ale te które faktycznie zarobił!!!!!!!!
    Ja mówię cały czas że poprzednicy obecnego prezesa dawali duże pieniądze za podpisanie i przygotowanie do sezonu, a Robert jeden sezon, na początku którego nabawil sie kontuzji nie jechał. Czyli troche pokory ze strony Roberta tez powinno być. Bo w końcu na co poszła ta kasa????????? Tylko mi nie mówcie że całą kasę od razu wydał na przygotowanie. Jak wydał 1/10 z tego to dużo.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lolo masz rację !!!

    Masz rację LOLO !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •