Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: cz tz lublin awansuje

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cz tz lublin awansuje

    moj ulubiony klub zuzlowy ktoremu kibicuje jest o krok od awansu do 1 ligi jak myslicie czy tz lublin awansuje


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma innego wyjscia. teraz tylko kataklizm, czyli porazka u siebie z Wanda albo Slaskiem moze nas pozbawic tej szansy. mozemy nawet przegrac w krosnie i w ostrowie i tak wejdziemy...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I liga jest juz nasza.. extraliga za rok nasza :D(moj Boze co za hurraoptymizm..no ale co mi tam..ciesze sie) :)


    pozdrawiam wszystkich kibiców!:D

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pierwsza liga juz jest w Lublinie

    Tak jak napisał Jack_Daniels, jedynie tornado nad stadionem, które przywala drzewami naszych zuzlowców w meczu ze Slaskiem lub Wanda, odbiera nam awans.

    I-lige wywalczylismy wczoraj, w arcyciekawym meczu z Gwardia.

    Podziekowania dla kibicow z Warszawy, za wspanialy i kulturalny doping (zreszta innego sie nie spodziewalem, jako staly bywalec na stadionie przy Racławickiej)

    pozdrawiam
    lucki73

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedynym zespołem, który jeszcze może odebrać awans Lublinowi jest ISKRA. Jest jeszcze parę wariantów. Oczywiści muszą znależć się pieniążki w Ostroiw by ten cel ISKRY mógł się spełnić. Oto co może się wydarzyć

    1) Lublin przegrywa w Krośnie i Ostrowie min. 54-36. Iskra wygrywa w Łodzi i przegrywa wysoko w Warszawie. Decyduje mala tabelka i nic nie jest pewnego jeszcze.
    2) To co wyżej tylko ze ISKRA przegrywa w Wawie 48-42. Awans : ISKRA
    3) Sprawę moze przesadzić zwycieski mecz w Krosnie lub porazka Iskry w Łodzi lub tez zwycieswo Iskry nad Lublinem mala roznica punktów.

    Tak wiec jeszcze nic nie wiadomo. Także szanse na awans ma WKM. Emocje beda do konca

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mysle ze Lublin awansuje bo oprocz porazki z Wanda nic mu nie nie stanie na drodze do awansu:P hehe zart
    GRatuluje awansu

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wprawdzie Lublinianie największy krok do awansu wykonali wczoraj, ale boję się żeby wczorajszy szampan nie odbił się działaczom i zawodnikom czkawką, bo jeszcze wszystko możliwe. Zakładając, że nie wygramy ani w Krośnie, ani w Ostrowie (co jest bardzo prawdopodobne) zdobędziemy 4 pkt i łącznie 18, a Iskra jeszcze nie zgasła jak zauważa Franki, może wygrać wszystko do końca i awansować z pierwszego miejsca.
    Lublin aby być pewny awansu musi oprócz zwycięstw u siebie przywieźć 2 pkt z Krosna i wygrać w dwumeczu z Ostrowem.

    Jako Lublinianin zastanawiam się: awans i co dalej? Czy stać nas na I ligę - w obecnym składzie nie mamy tam co szukać.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    boję się żeby wczorajszy szampan nie odbił się działaczom i zawodnikom czkawką, bo jeszcze wszystko możliwe.
    o czkawkę się nię boję. Nasz skład to w większości doświadczeni zawodnicy, którzy nie takie sukcesy już osiągali. Natomiast zachodzi rzeczywiście obawa o Sebastiana Trumińskiego, bo z nim nigdy nic nie wiadomo. Na szczęście Janusz Stachyra wie jak sobie z różnymi wybrykami radzić.

    Zakładając, że nie wygramy ani w Krośnie, ani w Ostrowie (co jest bardzo prawdopodobne) zdobędziemy 4 pkt i łącznie 18, a Iskra jeszcze nie zgasła jak zauważa Franki, może wygrać wszystko do końca i awansować z pierwszego miejsca.
    I o to chodzi ! Wykonaliśmy wczoraj wielki ktok w strone 1 ligi, ale to nie oznacza, że już ją mamy zagwarantowaną. Ale przypominam, że w ostatniej kolejce jest mecz WKM - Iskra i tutaj Ostrów polegnie. Zakładam, że my wygramy tylko te dwa mecze u siebie. Zatem Iskra będzie miała na koniec sezonu tyle samo punktów co my. Dla tego wygrana któregokolwiek meczu wyjazdowego albo dodatni bilans w dwumeczu Lublin - Ostrów jest teraz najważniejszą sprawą.


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ISKRA, aby mieć pewny awans musi wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, lub też liczyć na porażkę Lublina w Krośnie i wtedy wygrać u siebe z Lublinem min. 54-36, wygrać w Łodzi oraz nie przegrać w Warszawie wiecej niz 49-41.
    Wszystko sie moze wydarzyc, gdy Iskra bedzie lepsza w dwu meczu z Lublinem, Lublin polegnie w Krosnie, a Iskra przegra wysoko w Warszawie. Wtedy największe szanse bedzie chyba miała Warszawa.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zespół z Lublina jest na najlepszej drodze do awansu. Jeżeli nie powinie im się noga to tej pozycji nie powinni już stracić.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale analizujac na sucho to co moze zdarzyc sie w przyszlosci to najwieksze szanse na awans i tak ma Lublin. zakladam ze dostaniemy w Krosnie i w OStrowie i wysoko wygramy z Wanda i Slaskiem i awansujemy.

    Co do meczow wyjazdowych wczoraj na meczu trener Stachyra powiedzial tak "Jezeli kierownictwo i sponsorzy dadza nam szanse pojechac takim samym skladem jak dzis na wyjazdy to zapewniam ze dziadostwa nie odstawimy i powalczymy o zwyciestwo"

    Szanse sa duze, awans jest o krok, a nawet jak podwinie nam sie noga mysle ze .....i tak awansujemy:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JO

    NIE WAWANSUJE TZ AWANSUJE MOTOR))))))))))

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TZ MUSI WEjsc

    FRANKY co ty gadasz iskra wszystkich meczy nie wygra przegra z gwardia napewno bo na gwardie ma za slabys klad.tagze twierdzisz ze iskra pokona tz lublin mozliwe ale jesli pojedziemy w skladzie z zorro i stefanim i wszyscy pojada jak najbardziej umieja ISKRA NIE MA SZANS i pomysl mozliwe wanda jest niobliczalna to fakt ale porownac sprzet jakim dysponuje tz do sprzetu wandy to wiadomo ze tz jest lepszy zawodnikow tesh mamy lepszych niz wanda.tagze jeden z uzytkownikow (nie pamietam nicka)napisal ze w tym skladzie nie mamy co walczyc w 1 lidze i tu sie myli jesli zostanie zorro i stefani i dera i truminski i jesli bedzie tak jak bylo na stronie motoru ze do lublina dojda joe screen i podobno piotr swist i mlodzi utalentowani zuzlowcy to nie niemowcie ze nie mamy szans moze jakas wielka druzyna nie bedziemy ale tanio skury nie odamy

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tagze jeden z uzytkownikow (nie pamietam nicka)napisal ze w tym skladzie nie mamy co walczyc w 1 lidze i tu sie myli jesli zostanie zorro i stefani i dera i truminski i jesli bedzie tak jak bylo na stronie motoru ze do lublina dojda joe screen i podobno piotr swist i mlodzi utalentowani zuzlowcy to nie niemowcie ze nie mamy szans moze jakas wielka druzyna nie bedziemy ale tanio skury nie odamy
    czlowieku nie ma co popadac w huraoptymizm.
    Mowisz ze truminski zapewni nam utrzymanie. a ja sie pytam kto to jest truminski?zawodnik swojego toru, jest nieobliczalny, moze przegrac z kazdym, brak mu walecznosci i troszke szalenstwa(w dobrym znaczeniu tego slowa)
    Spojrz na jego wyniki z meczow wyjazdowych....teraz chyba wszystko jasne.

    Mowisz ze Joe Screen to bedzie wzmocnienie. ja jednak bardzo w to watpie. Zobacz jego wyniki w innych ligach. mysle ze w tej chwili jezdzilby na poziomie boyca.(w konfrontacji z Magnusem to Szwed wypada lepiej)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw awansujmy, później się zastanowimy co dalej....

    Żeby nie było tak, że już ustalacie skład a pod koniec września pobódka z ręką w nocniku :)



  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FRANKY co ty gadasz iskra wszystkich meczy nie wygra przegra z gwardia napewno bo na gwardie ma za slabys klad.tagze twierdzisz ze iskra pokona tz lublin mozliwe ale jesli pojedziemy w skladzie z zorro i stefanim i wszyscy pojada jak najbardziej umieja ISKRA NIE MA SZANS i pomysl mozliwe wanda jest niobliczalna to fakt ale porownac sprzet jakim dysponuje tz do sprzetu wandy to wiadomo ze tz jest lepszy zawodnikow tesh mamy lepszych niz wanda.
    Ja nigdzie nie napisałem, że ISKRA wygra wszystkie mecze. Wypisałem tylko różne warianty jakie mogą się jeszcze zdarzyć. Oczywiście nie uwzględniałem tutaj takich sensacji jak porażki TŻ lub Iskry u siebie ze Śląskiem. To jest tylko sport, wszystko jest możliwe. Piszesz, że Iskra nie ma szans z Lublinem jak wszyscy pojadą jak umieją. Najpierw muszą tak jechać :P
    P.S. Czy ja coś o Wandzie pisałem?????? Wiadomo jesteście lepsi i wygracie spokojnie. Nie wiem dlaczego "wyjechałeś" ni z gruszki ni z pietruszki, że ja coś twierdziłem, że Wanda jest nieobliczalna i Was pokona.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jo

    iskra nas rozwali u siebie ostatnio bylo podajze 25-65 w tyl za piszcza i byl to pierwszy start zorro.trzeba walczyc zeby nie miec gorszego bilansu w dwumeczu,nasza szansa to taz chyba szybszy sprzet,u nas kasa jest w miare w isktrze sprzety i kasa na koniec sezonu koncza sie i to nasza szansa.krosno to osobny temat slaczka i franc jezdza jak natchnieni a na wlasnym torze i reszta na pewno pojedzie super.mysle ze gdy w krosnie bedzie mecz nie do wygrania trzeba bedzie odpuscic i nie marnowac sprzetu.w krosnie musimy jechac minimum po punkt inaczej wyprawa do krosna nie ma sensu

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wy fanatycy??

    fanatycy z nad bystrzycy buahahhahaha wy sie nazywacie kibicami TZ LUBLIN dobra to dlaczego kraczecie ze i z iskra i z ksz krosno przegramy no coz w krosnie macie racje bedzie strasznie trudno 1 pkt przywiezc to jest fakt ale nie gadajcie ze przegramy wysoko z iskra ja w to niewieze wystarczylo popatrzec na iskre w lublinie przeciez oni nie potrafia jezdzic wygrywaja z najgosszymi np slask ale z gwardia i tz lublin maja bardzo male szanse i blagam nie kraczcie i trzymajcie kciuki

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co jakbym od razu wiedział, że masz korzeń 14 lat, to ani bym nie zaczynał z Tobą dyskusji. I nie obrażaj innych klubów. Bardzo ciekawe, że Iskra z samymi wygranymi ze Śląskiem zajmuje 2-3 miejsce w tabeli.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    korzen

    Za bardzo uwierzylas w potege TZ Lublin. Ja mysle ze o punkty w Krosnie i OStrowie bedzie ciezko i mysle ze dostaniemy tam pare punktow do tylu(nie mow do mnie ze nie kibicuje Lublinowi)Te porazki zakladalem juz przed sezonem, ale mam nadzieje ze bedzie inaczej.

    I prosze Cie nie obrazaj innych klubow. Spojrz troche obiektywnie na zuzel. Lublin od 7 lat tula sie po drugiej lidze, a OStrow w tym czasie walczyl w elidze...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ludzie, Motor już awansował, popatrzcie!!!

    Taki jest stan na dzisiaj punktowy trzech drużyn pretendujących do awansu (w nawiasie ilość spotkań):
    ------------------------------------------------------
    Motor Gwardia Ostrovia
    (8) 14 (9) 12 (8) 12
    ------------------------------------------------------
    No i taki scenariusz do końca sezonu:
    ------------------------------------------------------
    18.08 wyjazd pauza dom
    Krosno Świętochłowice
    (9) 14-16 (9) 12 (9) 14
    ------------------------------------------------------
    01.09 dom dom wyjazd
    Kraków Krosno Łódź
    (10) 16-18 (10) 14 (10) 14-16
    ------------------------------------------------------
    15.09 wyjazd wyjazd dom
    Ostrów Kraków Lublin
    (11) 16-18-20 (11) 14-16 (11) 14-16-18
    ------------------------------------------------------
    23.09 dom dom wyjazd
    Świętochłowice Ostrów Warszawa
    (12) 18-20-22 (12) 16-18 (12) 14-16-18
    -------------------------------------------------------

    Z powyższego wynika, że Motor w najgorszym wypadku, przy przegranej zarówno w Krośnie jak i w Ostrowie, na koniec sezonu zgromadzi 18 punktów, a więc tyle ile w najbardziej optymistycznych wariantach może zgromadzić zarówno Warszawa jak i Ostrów. Ponieważ jednak bilans małych punktów z Warszawą Lublin ma lepszy, więc Warszawa zawsze będzie z tyłu za Motorem.
    By Ostrów awansował z pierwszego miejsca, musiałby: wygrać wyjazd w Łodzi i wygrać z Lublinem u siebie, w stosunku min. 54:36, przy jednoczesnym założeniu, że Lublin polega w Krośnie. Wygrana Ostrowa w Warszawie jest niemożliwa dlatego, że najprawdopodobniejszy scenariusz będzie taki, ze właśnie mecz w Warszawie w ostatniej kolejce, decydował będzie o uczestniczeniu w spotkaniu barażowym.
    Przypomnę, że w pierwszej kolejce, Gwardia uzyskała na torze w Ostrowie 42 punkty, przy słabej postawie Jankowskiego i Smitha. Trudno mi więc przypuścić, by Lublin nie zdobył w Ostrowie 37 oczek.

    Kolejność na koniec sezonu, będzie następująca:

    1. Motor 18-20 pkt z lepszym bilansem w stosunku do Warszawy i Ostrowa
    2. Gwardia 18 pkt z lepszym bilansem w stosunku do Ostrowa (gdyż wygra u siebie wyżej niż 48:42)
    3. Ostrów 18 pkt z gorszym bilansem zarówno w stosunku do Lubina jak i Warszawy.

    Innego scenariusza nie przewiduję, bowiem inny jest po prostu niemożliwy. W czarnym scenariuszu dla Warszawy, może być jedynie tak, że polegnie w Krakowie i wtedy w sezonie 2003 znowu pojeździ sobie w II lidze. Ale w to też nie wierze, bo potencjał Warszawy i Krakowa jest diametralnie różny. Tam pewnie rzucone zostaną wszystkie siły i pieniądze, bo to jedyna szansa dla Warszawy na baraże.

    pozdrawiam
    lucki73

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i tabelka stala sie nieczytelna :-(((

    Prezentuje tabelke w innym układzie:

    Motor......(8) 14
    Gwardia.. .(9) 12
    Ostrovia...(8) 12
    -----------------------
    No i taki scenariusz do końca sezonu:
    -----------------------
    18.08
    Motor.....wyjazd.....Krosno..............(9)14-16 pkt
    Gwardia...pauza..........................(9)12 pkt
    Ostrovia..dom........Świętochłowice......(9)14 pkt
    -----------------------
    01.09
    Motor.....dom........Kraków.............(10)16-18 pkt
    Gwardia...dom........Krosno.............(10)14 pkt
    Ostrovia..wyjazd.....Łódź...............(10)14-16 pkt
    -----------------------
    15.09
    Motor.....wyjazd.....Ostrów.............(11)16-18-20 pkt
    Gwardia...wyjazd.....Kraków.............(11)14-16 pkt
    Ostrovia..dom........Lublin.............(11)14-16-18 pkt
    -----------------------
    23.09
    Motor.....dom........Świętochłowice (12)18-20-22 pkt
    Gwardia...dom........Ostrów.............(12)16-18 pkt
    Ostrovia..wyjazd.....Warszawa...........(12)14-16-18 pkt
    -----------------------

    Mam nadzieję, że teraz nie zostanie zniekształcona.

    pozdrawiam
    lucki73

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak

    Powinniście awansować. To dobra drużyną i zapisaliście też parę stron historii Polskiego żużla !!!
    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ehh

    jack_daniels nie twierdze ze nie kibicujesz lublinowi ale nienawidze gdy wszyscy kracza fakt moze i za bardzo uwiezylem w nasz zespol ale jestesmy obecnie w 2 lidze najlepsi i mam co do tego prawo i jestem pewien ze awansujemy i wygramy z iskra w ostrowie (wybiore sie na ten mecz)w krosnie moze nie ale w ostrowie tak lecz krosno ma jeden minus dobrze jezdzi tylko u siebie a na wyjazdach lipa a nasz zespol wszedzie wygrywa (w warszawie przegrali na wlasne zyczenie)o wlasnie frank to ze jestem jeszcze mlody nie znaczy ze gorszy od ciebie

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Korzeń

    Nie chce mi się komentować tego co napisałeś, ale...

    Twoja ostatnia wypowiedź to 98 wyrazów upchniętych w jedno zdanie :) Cięźko się domyśleć o co biega, ale w sumie do naszego "mistrza" fanatycy_znad_bystrzycy naprawde ci daleko.....

    Jego już prosiłem, ale nie poskutowało. Teraz prosze ciebie: przestrzegaj zasad pisowni bo nikt nie będzie się domyślał co ty masz na myśli.


  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Korzen czy ja twierdzę, że jesteś gorszy ode mnie. Napewno w czymś jesteś lepszy, nie ma ludzi ideałów :P
    P.S. Chodziło mi tylko o to, że 90% forumowiczów w Twoim wieku, to szowiniści zapatrzeni tylko w swój zespół, z którymi nie idzie podyskutować obiektywnie.

    P.S. Jeśli nie wejdzie Iskra, to będę kibicował Lublinowi. Nie lubię zespołów, bez żadnych wychowanków, gdzie sporo kasy się "topi" by tylko osiągnąc sukces, tak jak WKM, czy w poprzednim roku Atlas

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jack_daniels nie twierdze ze nie kibicujesz lublinowi ale nienawidze gdy wszyscy kracza fakt moze i za bardzo uwiezylem w nasz zespol ale jestesmy obecnie w 2 lidze najlepsi i mam co do tego prawo i jestem pewien ze awansujemy i wygramy z iskra w ostrowie (wybiore sie na ten mecz)w krosnie moze nie ale w ostrowie tak lecz krosno ma jeden minus dobrze jezdzi tylko u siebie a na wyjazdach lipa a nasz zespol wszedzie wygrywa (w warszawie przegrali na wlasne zyczenie)o wlasnie frank to ze jestem jeszcze mlody nie znaczy ze gorszy od ciebie
    chodzi mi o to ze na wszystko powininen patrzec obiektywnie a nie przez pryzmat"Wspanialosci TZ Lublin"...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO PEWNIE ZE AWANSUJE MUSI BARDZO LUBLIN POTRZEBUJE TEGO

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no w koncu

    motorowiec jest prawdziwym i jedynym optymista

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale zrozum w koncu czlowieku jedna rzecz. myslisz ze my nie chcemy zeby Lublin awansowal???Myslisz ze wolimy nastepne 7 lat tulac sie po II lidze???

    Jesli tak to zastanow sie nad soba bo jestes w bledzie...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no mysle ze w przyszlym sezonie unia spotka sie z TZ, w pierwszej lidze oczywiscie.
    Nareszcie zespoly z poludnia polski powoli podnosza sie i w przyszlym sezonie beda juz 3 druzyny reprezentujace poludnie polski

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TŻ Lublin za rok w 1 lidze-mur beton.Macie dobrą drużyne więc nie widze innej możliwości jak awans!!!
    Pozdrawiam!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raczej tak

    Lublin niezle nie spodziewalem sie takiej postawy tego zespołu a awansu zycze im z całego serca .Po zwycięstwie nad Warszawą ,chyba cud sprawi ze Lublin nie bedzie w 1lidze.Pozdrawiam.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce byc zlosliwy, ale ja zawodnikow TZ na Starcie widzialem raz. Do tego mlodziezowcow. Spisali sie fatalnie! Jakby pierwszy raz jezdzili na zuzlu. Dodatkowo kiedy jeden sprzet sie popsul wycofali sie z zawodow. Mimo wszystko sadze, ze do 1 ligii wejdzie wlasnie Lublin lub Warszawa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •