Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 79

Wątek: Czy Piła wycofa sie z rozgrywek?informacja z ostatniej chwili

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Piła wycofa sie z rozgrywek?informacja z ostatniej chwili

    Dostałem wiadomośc (od razu zaznaczam ,że nie potwierdzoną), że pilanie maja zebrac walne zgromadzenie i wycofac zespół z rozgrywek . Text komunikatu wygląda tak;


    "Po zakonczeniu dzisiejszych zawodow w Pile zawodnicy pilskiej polonii
    Rafal Dobrucki, Jaroslaw Hampel, Robert Kosciecha, Robert Miskowiak
    Michal Szczepaniak wystapili na zwolanej ad hoc konferencji prasowej.
    Zawodnicy opowiedzieli o kompletnym braku finansow - Jarek Hampel
    stwierdzil,
    ze za zaden wystep w tym roku nie otrzymal ani zlotowki,
    Rafal jest tylko w ciut lepszej sytuacji, natomiast amatorzy nie maja
    sprzetu i jezdza tylko dzieki pomocy indywidualnych sponsorow. W zwiazku z
    tym prawdopodobnie pilska polonia NIE WYSTAPI w rundzie play-off.
    Co smutniejsze jutro ma odbyc sie Walne Zgromadzenie TS POLONIA PILA
    na ktorym zdaniem zawodnikow MUSI pasc wniosek o ogloszenie
    upadlosci klubu. W zwiazku z tym dzisiejszy mecz mogl byc ostatnim meczem
    ligowym TS BGZ SA POLONIA PILA."


    To chyba byłoby straszne , czekam na tą informacje , aby ukazała się mediach , gdyby to była prawda , a raczej jest , to byłaby tragedia .Wielu utalentowanych żuzlowców za swoja pracę i narażanie zycia nie dostaje pieniędzy .Winna sytuacja w kraju ?Chyba nie zaprzeczycie?




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda by bylo troche , przeciez w Pile jest tyle mlodych zawodnikow ktorzy moge cos osiagnac w Polskim Speedway'u.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli by do tego doszlo to co by bylo Gorzow by jezdzil w barazacha a pila spada czy jak prosze o odpowiedz na moj wpis !!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy ja śnię?

    Czy to mozliwe ,az nie chce sie w to wierzyc. Jesli tak silny zuzlowo osrodek padnie to kurde jaka jest przyszlosc zuzla w tym kraju? Ja w to nie wierze. Polonia trzymaj sie.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moim zdaniem jeżdziłby do końca Gorzów , Piła dyskwalifikacja

    potwierdzam ,że to info otrzymałem od dwoch róznych nieznający sie osób ,czyli raczej prawda .W sumie Gorzów w e/lidze to byłaby juz przesada ...nie chciałem tak od razu w tym temacie wyjeżdzac z Gorzowem ale raczej niesportowo sie kończy i ci niektórym udaje...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprostu wycofanie jednej druzyny z rozgrywek, ale reszta chyba tak samo. W play-off na meczach z Pila bylby walkower, ostatnia spada, a przedostatnia baraze.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Pila odjechala ponad 50% meczy w lidze zatem
    zgodnie z przepisami zdobyte przez nia
    punkty licza sie do konca rozgrywek.
    Czyli Gorzow musi w czasie najblizszych
    6 meczy odrobic 8 punktow straty do Pily...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A Hampel ile jeszcze lat będzie młodzieżowcem?

    To by była rezerwa w składzie i partner dla Pedersena . Baletnica (Hampelek) i rzeżnik z Danii (Pedersen)

    Szkoda ale rynek transferowy zacząłby sie wcześniej...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy są po części sami sobie winni??

    taki wniosek mi sie nasuwa. 75% dugu to zaległa kasa dla J.Golloba, S.Drabika i K.Jabłońskiego którzy w Pile jeździli w zeszłym roku. ich jazda była często beznadziejna i Jacek czy Drabik (nie wspominając już o Jabłońskim) zamiast 10 pkt. robili niekiedy nawet poniżej 5. Proponuje żeby wszystkie kluby powiedziały zdecydowane NIE na zbyt wysokie wymagania stranieri. A stranieri by mieli do wyboru: przystać na warunki klubów albo w Polsce nie jeździć. Kluby powinne zawiązywać z zagraniczniakami umowy z ostrym rygorem i to może by wpłyneło na obcokrajowców z GP. Mogłoby być np. tak. Jeżeli zawodnik zagraniczny z GP zdobędzie w meczu mniej niż x punktów - to on ponosi kare finansową nakładaną przez klub.
    Nie wiem po co polskie zespoły wiele obiecują, a przecież same wiedzą że w życiu temu nie sprostają. Gupi Rusko z wrocka chciał Gollobowi dać 1 mln złotych, a wcale tyle nie ma. Miał chłop szczęście bo by miał kłopoty :)
    Czy zatem polskie kluby są same sobie winne bo obiecują coś co z góry wiedzą ze nie sprostają temu. Jak myślicie??
    Uff... ale dugie przynudzanie - wielkie sorki za to :)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Hampelka już czekają w Uni.Rempała wraca do Tarnowa więc Jarek ma miejsce. Sponsorzy też się zajdą

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobre źródło wiadomości
    Ctrl+C, Ctrl+V z PZLD. (Tam słowo w słowo to samo było o 22:01) i tekst jest niejakiego arciego.
    to tak dla ochrony praw autorskich ;)

    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aż się wierzyć nie chce gorzów,gdańsk,teraz piła kto następny.niedługo przyjdzie nam oglądać zawody w formie czwórmeczów tak jak w niemczech.mam nadzieję że piła odjedzie do końca rozgrywek

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Aż wierzyć mi się nie chce że jest aż tak źle. Zamiast rezygnować powinni na gwałt szukać sponsora na ten i przyszły sezon (całe szczęście że nam ZKŻ-owi się udało - ale to też nie jest recepta na wygrywanie - za czasów Quick-mix mamy już 2 porażki hehe). Dziwne trochę że w taki nastrój popadają po wygranym meczu. Ja tam uważam że to plotka i tyle, a że ktoś napisał że słyszał od kilku osób, hmmm plotka (szczególnie taka) rozchodzi się niesamowicie szybko. Pilanie trzymajcie się bo macie extraligę w przyszłym roku już prawie w kieszeni!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeczytaj sobie na oficjalnej stronie polonii piła że to nie plotka jutro się wszystko wyjaśni

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Stilonek w siódmym niebie...:):):)

    Teraz będzie piał, że on mówił, że Gorzów nie spadnie itd. :P:P:P

    A poważnie mówiąc - naga prawdz zaczyna boleśnie kłuć w oczy, nieprawdaż???
    Ciekawe jakie "bomby" wybuchną po sezonie? Kto sie wypłukał z kasy, kto na wyczerpaniu itp.

    Smutne - ale niestety prawdziwe.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    No - przynajmniej Zwyczajny podał konkret a nie "słyszałem" dzięki :)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie tylko Gorzów...

    ma poważne kłopoty ale z tego co wy piszecie to Piła ma jeszcze większe ale mimio to życze im jak najlepiej, niech dotrwają do końca sezonu, a wnastępnym sezonie może uda im sie pozyskać sponsora.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    U nas w Toruniu o ile się nie mylę jeżeli ricki przywiezie mniej niż 10 pkt to kasy nie dostaje, jedynie za podróż ale nie jestem pewny.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Rezygnacja Polonii Piła byłaby wielką strata dla Polskiego zużla , to przeciez tam jeżdzi jaden z najlepszych zawodników polskich Jarosław Hampel , to tam startuja dwie wielkie zużlowe nadzieję , Robert Miskowiak i Tomek Gapiński , po wycofaniu sie ich druzyny z rozgrywek będą musieli poszukac nowego klubu co z pewnościa n na dobre im niewyjdzie.
    Tylko Falubaz!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze była by to duża srata gdyby Piła się wycofała, zaczynamy płacić za kosmiczne pensje obcokrajowców (to jeszcze moge zrozumieć, że najlepsi z GP zarabiają dużo, choć w lidze czasami jeżdżą słabo) i za duże zarobki polskich gwiazd którym się poprzewalało w głowach.
    Co do Stilonka jeśli Piła zachowa swoje 11 punktów to Gorzów i tak jej nie dogoni (4 punkty odrobi na meczach z Piłą a gdzie pozostałe 4), w tym przypadku pojawiłaby się duża szansa dla Wybrzeża. Czyli jeśli dojdzie do najgorszego może się zdarzyć, że Piła w barażach (pewnie z Zieloną Górą) i może na te dwa mecze coś zorganizują sobie a Gorzów i tak spada.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby to nie była prawda. Kibicowałem i kibicuję Pile od momentu reaktywowania tam żużla. Przez ponad 10 lat klub rozwijał się z roku na rok , zdobywał medale DMP , a tu nagle wszystko się rozsypało. To jest nie tylko wielka strata dla polskiego żużla , ale przedewszystkim dowód bardzo złej sytuacji finansowej (i nie tylko) polskich klubów żużlowych. W mojej opinii , że takie kluby jak Bydgoszcz, Toruń czy Częstochowa tylko oficjalnie nie mają tych problemów . W polskim żużlu o pieniądze jest bardzo trudno. Mam nadzieję ,że chociaż jedynym pożytkiem z tej sytuacji będzie normalizacja żądań finansowych zawodników.
    Ta sytuacja wisiała w powietrzu już od 2-3 lat. A teraz sypią się kolejne kluby.
    W Gdańsku wywołało to ogólną mobilizację na rzecz klubu. Oby tak było rónież w Pile.

    Polonia Piła - trzymajcie się !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przykra s[prawa , szkoda mi Piły ..ale musimy sobie cos wyjaśnic.Oni przed rozgrywkami podbijali bębenek chociazby o Jasona Crumpa więc sami są sobie winni...najbardziej szkoda mi ich utalentowanych juniorów.i wyjaśnimy soibie jedno : NIE CIESZĘ SIE Z POWODU WYCOFANIA SIĘ POLONII PIŁA
    Ciekaw jestem tylko -CO DALEJ ?Jak to będzie wyglądało w play-ofach i w końcowej tabeli.Ważne jest jeszcze jedno : Czy to jest wycofanie sie z rozgrywek czy Likwidacja ?Oby było to tylko wycofanie sie z rozgrywek ...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jaja, ciekawe kto jeszcze?
    Bardzo przykro słuchać takich informacji. Niedawno Grudziądz teraz Piła?? Szkoda, że tak jest, coś mi się wysaje, że jak dalej pójdzie to żużel zniknie.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed rozpoczeciem sezonu, a i w jego trakcie bylem wsciekly na gorzowskich dzialaczy, ze puscili crumpa, no i przy okazji, ze nie mamy zadnego rozsadnego zagraniczniaka.

    Pila widac utopila sie w tym crumpie, bo zdarl z nich kupe kasy. Fakt jednak faktem, ze to oni maja 11 punktow, a nie my. Ktos z Gdanska (jak dobrze pamietam) zastanawial sie, na kim stal zrobi te 8 punktow. Juz odpowiadam: jak bedzie screen (a trabi sie o tym coraz glosniej) to 4 na pile, 2 na gdansku i 2 na toruniu u nas.

    Ale szczerze mowiac, wszystkiego najlepszego dla pily. Nie wierze w ich wycofanie, bo za dlugo to budowali, zeby rozpieprzyc w jeden dzien. A na dodatek: stal tez sie wycofuje juz z 2 lata i jakos ciagle, cienko, bo cienko, ale jezdzi.
    Pozdro

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za wyborczą

    Po meczu pięciu żużlowców Polonii Piła oświadczyła, że nie ma już środków na dalsze starty

    Mecz nie był zbyt ciekawy, znacznie bardziej dramatyczne rzeczy działy się po nim. Pięciu żużlowców pilskiej Polonii: Rafał Dobrucki, Robert Kościecha, Jarosław Hampel, Robert Miśkowiak i Michał Szczepaniak spotkało się z dziennikarzami. - Atmosfera w klubie jest chora. Na dziś sprzęt, jakim dysponujemy jest wykończony - oświadczył Dobrucki. - Może się okazać, że był to nasz ostatni start w tym składzie. - Jedyne środki, jakie mamy pochodzą ze startów w lidze szwedzkiej - dodał Hampel. - Dotyczy to mnie i Rafała, a przecież w klubie są też juniorzy na kontrakcie amatorskim. Jest nie do pomyślenia, żeby ci zawodnicy sami musieli szukać sobie sponsorów.

    Klub jest zadłużony. Dobrucki przyznał, że Polonia wypłaciła mu dotąd premie za dwa z 14 rozegranych meczów. Dziś odbędzie się walne zgromadzenie członków TS Polonia Piła. Bardzo możliwe, że prezes Leszek Tillinger podda pod głosowanie wniosek o ogłoszenie upadłości klubu. W tym czasie dwaj liderzy Polonii wyjeżdżają jednak, jak co tydzień, do Szwecji. - prosiłem działaczy o przełożenie zebrania, ale bez skutku - mówi zrezygnowany Dobrucki.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest własnie rozpieszczanie tych zawodnikow najpierw kluby rozpuscily te wszystkie gwiazdy ale niezastanowiali sie czy podolaja tym zadania finansowym i teraz maly zonk

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PS. Zadłużenie Polonii w 90% stanowią pieniądze dla zawodników jeżdżących w poprzednim sezonie..
    Świadczy to tylko o nieodpowiedzialności działaczy , którzy mając dług dalej próbują żyć na krechę w imię zasady jakoś to będzie.W Sporcie piszą że w tym roku nie płacono w tym roku zawodnikom, to co tylko spłacono 10 % długu + odsetki? Ciekawe czy działacze także nie mieli w tym roku płacono?

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos nie wierzę w tą sytuację.Życzę Pile jak najlepiej ale nawet Pilanie muszą przyznac ,ze targowanie z Gorzowem o Crumpa było bez sensu i tego mamy teraz skutek .Podbijano bębenek aż "przegięto".Jeśli J.Gollobowi klub winny jest 600 tysięcy to ja nie wiem ile ten zawodnik zarabiał ?Jakie jest zadłuzenie w stosunku do Jasona Crumpa? Słyszałem coś o 90 tysiącach !Mogę powiedziec ,że w Stali zaległosci w stosunku do 4 seniorów :Piotra Śwista , Roberta Flisa, Mariusza Staszewskiego i Piotra Palucha nieprzekracza 40 tysięcy złotych.U nas brakuje przede wszystkim na sprzęt co było widać wczoraj w Pile.Myślę ,że PIła jednak sie pozbiera choc tak samo mówiłem o Stolarce Wołamin a co sie z nią stało wie każdy...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co sie dzieje

    druzyn z roku na rok powinno byc coraz wiecej a jest na odwrot jak tak dalej pojdzie to w polsce bedzie tylko 1 liga az dojdzie dotego ze zniknie zuzel w polsce!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Niestety źle się dzieje w polskim speedway'u:( Sytuacja wielu klubów jest wręcz tragicznna:(
    Klub z Piły uchodził za jeden z najlepiej zorganizowanych, mających sponsorów a tu nagle taka sytuacja:(
    Jeśli klub pilski ma największe zadłużenie wobec Drabika, Jabłońskiegi i Jacusia "superstar" Golloba to ja się putam: Ile oni zarabiali za mecz, za punkt?! Przecież nie jeździli oni rewelacyjnie!
    Mam nadzieje, że zespół Polonii jak najszybcie wszystko ułoży!
    Pozdrawiam!

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1 mlo czy 800 tys ???

    milosz_bydgoszcz:rusko nie chcial dac gollobowi 1 mil zl tylko 800 tys a to jest spora roznica.ale zgadzam sie z Toba ze to jest wina samych zawodnikow.oni maja za duze wymagania.wts dobrze zrobil:ulamek chcial wiecej kasy niz na to zasluguje i ...nie dostal jej przez co musil poszukac sobie nowego klubu.
    dobrze juz tu Ktos napisal ze zawodnicy powinni miec placone za zdobycie odpowiedniej ilosci punktow)nie tylko obcokrajowcy)wtedy wszyscy bardzij by sie starali!!!
    mam tylko nadzieje ze ta cala notka o Pile to tylko jedna plotka, wyssana z palca
    pzdrawiam wszystkich

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli ta wiadomość się potwierdzi to bęzie to duży cios. Zespół który po wielu latach przerwy wrócił i to tak udanie nie powinien po ledwie 10 latach znikać z żużlowej mapy Polski. Należy mieć nadzieje, że te problemy jakoś uda się przezwyciężyć. W wypowiedziach forumowiczów padają różne sumy. Ja nie znam kwoty zadłuzenia zespołu, ale mogę sobie tylko wyobrazić, że musi być bardzo wysoka skoro aż tak się sprawy mają.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    milosz.kubinski@wp.pl

    myśle że nie powinno być płacenia obcokrajowcom za podróż. No bo czy zakłady pracy płacą pracownikom np. za benzyne w przypadku gdy pracownicy dojeżdżają własnym autem? No chyba nie. Więc tu jest dokładnie to samo - też nie powinno być płacenia zawodnikom kosztów podróży

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    nie wiem czy to prawda ale slyszalem ze Sławek Drabik w ramach rekompensaty ma dostac lub juz dostal karte Jarka Hampela

    a wracajac do tematu to ten BGŻ jest po co w tej nazwie skoro nie daje kasy?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda zespołu Pilskiego , patrząc na dzień dzisiejszy jednak prawie każdy zespoł żużlowy może podzielić ich los , ale oby tak jak Pergo pozbierał się zespół jakoś i dokończył ten sezon .
    P.S. Znow na myśl przychodzi mi ustawa "antyalkocholowa" zabraniająca wiadomo czego między innymi np. Okocim Polonia Piła . A wieże , że browary mogły by poważnie zainwestować w Polski Speedway .

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ustawa antyalkoholowa oprócz żużla rozpier.... także rajdy samochodowe. Co następne ? Szkoda Piły,ale wiedzieli wcześniej o długach,przerosła ich sytuacja? Panowie działacze z motyką na słońce ?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos zna może wyniki walnego zebrania TS POLONIA PIŁA ?To bardzo ważne bo kazdy kibic zuzlowy interesuje sie losem kolegów z PIŁY .

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzisiaj w radiu slyszalam ze wszystkie decyzje beda podjete w tym tygodniu takze nie pozostaje nam nic oprocz czekaja i trzymania kciuukow
    pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba jeszcze radzą.albo przełozyli na inny dzień,bo podobno nie pasowało zawodnikom

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem w Pile 10 lat temu .Stadion piękniał z dnia na dzień .Senator Stokłosa rozdawał kibicom {losowanie} małe Fiaty.... Potem na stadionie bywali Borowski ,Kwaśniewski...Dobry skład , silni sponsorzy ,tysiące kibiców na trybunach..... Krosno, Kraków ,świętochłowice, Grudziądz zaciskają zęby i jadą do końca z roku na rok.... Kto roztrwonił w Pile tak ogromny kapitał jak tysiace kibiców ,sponsorzy ,politycy. Nic nie dzieje się bez przyczyny .Może ktoś powinien uderzyć się w piersi. Jeszcze rok ,dwa temu Panowie z Piły i Wrocławia prześcigali się w deklaracjach o pomocy dla malućkich....niedając nic.Mimo wszystko trzymam kciuki za Piłę.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to prawda z tą Piłą ( a nie zabardzo w to wierzę ) to polski żużel już właśnie upadł dzięki możnym tego sportu...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi sie wydaje ze jezeli nawet Pila mialaby wycofac sie z rozgrywek o DMP to w nastepnym sezonie bedzie musiala zaczynac starty w 1 lidze lub 2 dokladnie niewiem ale stawiam na drugo zakladajac ze wycofa sie jeszcze Grudziadz to bedzie strasznie namieszane w tej Polskiej Lidze !!! Wybrzeze jeżeli Pila by juz zadnego meczu niewygrala (gdyby jednak jechala) powinno bez problemi ich minac w tabeli !!! 4 punkty z Pila to juz jest 10 i wystarczy wygrac jeden z Gorzowem ale licze na 2 !!! Bo cos slychac ze Wybrzeze bedzie kontraktowac 3 Obcokrajowca !!! to do wygrania sa mecze wszystkie usiebie !!! Wyjazd do Piły (Piła bez motorow i Crumpa)i Gorzowa !!! WSZYSTKO JESZCZE MOZLIWE ALE KTO WIE ZYCZE PILE POZOSTANIE W E-LIDZE TYLE PRZEJACHALI A NIEPRZEJADA DO KONCA ????? TO CHYBA NIEMOZLIIWE !!!
    __________________________________________________ _________

    GKS GKS GKS GKS GKS GKS GKS GKS GKS !!!!!!!!!!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to już było

    pod koniec poprzedniego sezonu i na początku tego sezonu, takich informacji było pełno, Gorzów,Gdańsk,Świętochłowice,Grudziądz ktoś wspomniał o Rzeszowie i co, i wszyscy jadą i mają się fajnie ja nie wierze w takie gadanie tym bardziej zawodnikom, bo oni są od jazdy, a nie od likwidacji klubów

    pozdroovka

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(((:))))))))

    z jednej strony smutno a z drugiej fajno slyszalem ze jarek hampel trenuje w lesznie takie mie sluchy dochodza ze chcago zakontraktowac i jeszcze mysla nad dobruckim za rempale a hampel ma 20 lat wiec ma jezdzic za jankesa na rezerwie

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zapewniam ze z zuzlem nie jest tak zle. Zarobki w Polsce sa 3 razy wyzsze niz w Anglii. Na stadionach jest full kibicow.Np:Leszno20000,Czywa18000,Wrocek16000.I wy uwazacie,ze jest zle??? To jest sprawiedliwosc dziejowa za podkupywanie zawodnikow z innych osrodkow. Za niegospodarnosc musiala was spotkac kara. Zasluzona!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •