Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Co się dzieje ze Stanisławskim?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co się dzieje ze Stanisławskim?

    Mam takie pytanko do tych, którzy coś wiedzą na temat, co się dzieje z bydgoskim juniorem po tym, jak go ktoś w Toruniu próbował ukamieniować...


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciągle trapią go kontuzje. po tym jak go ktoś próbował ukamieniować w toruniu w eliminacjach BK znowu przydarzyła mu sie jakaś kontuzja (jaka i gdzie dokładnie nie wiem). Pozdrówka

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka szkoda chłopaka bo w tym sezonie zaczął cos jeździc.Myślę ,ze gdy przestanie prześladować go pech to wynika same przyjdą i ten sympatyczny chłopak z Gorzowa przysporzy Bydgoskim Kibiców wielu pozytywnych emocji :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda tego zawodnika bo zapowiadał sie na wielki talent. Ale jeszcze nie wszystko stracone, może pod koniec sezonu jeszcze czymś zaskoczy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jestem zdania ze jesli przestanie tyle balowac to cos z niego bedzie.Niepotrzebnie bierze przyklad z Grzecha Musiala i zsaa duzo imprezuje

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nieszczesne kontuzje.

    Lukasz przewrocil sie ostatnio na treningu i upadl na kontuzjowany wczesniej bark. Dodatkowo kawalki lancucha, ktory sie zerwal "powpadaly" mu w takze kontuzjowane wczesniej podudzie. Ma chlopak szczescie...
    Pozdrawiam !

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szkoda mi tego zawodnika, musze przyznac ze to naprawde wporzo gosciu. (mialem okazje zamienic z nim zdanie przy okazji wbicia sie z Kejbim do parkingu na zawodach mlodziezowych ;) jakies 2 miesiace temu)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    balangi i Łukasz...???

    asusena
    nie wiem skad wytrzasnelas to ze stanislawski za duzo baluje...nie wiem moze ty taka jestes ale nie on.o to moglabys oskarzyc innych zuzlowcoe(niekoniecznie zlych) bo wiem komu slawa sie spodobala i na kazdym kroku z niej korzysta.
    jezeli jeszcze chodzi o stanislawskiego to nie mozna zapomniec ze wczesniej mial zlamana kosc udowa, dwa razy zlamany obojczyk, potluczony bark, problemy z biodrem oraz rozciete skore na twarzy(pamiatke po polfinale brazowego kasku)no i jeszcze trzeba pamietec co sie stalo na treningu po meczu z wroclawiem;otoz podczas jazdy zerwal sie tylni lancuch i potlukl sobie bark.a na domiar zlego zeblaszane elementy wbily sie Jemu w udo.takze nie wiem czy mozna to nazwac za dlugim balowaniem czy p******** pechem
    pozdr

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to miło sobie poczytać, że Łukasza lubi tyle ludzi...Jeśli chodzi o jego kontuzje, to niekiedy zastanawiam się, skąd on je wszystkie bierze...bo można by nimi "obdarować" kilku zawodników. Dzięki za wiadomości, bo nie wiedziałam, dlaczego Stasia nie było w Srebrnym Kasku.
    Pozdrowionka

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stasia lubi tyle osob ,bo to dzileny chlopak, ktory jezdzi dosc widowiskowo (kiedy maszyny na to pozwlaja).Na pewno bedzie mial jeszcze wiecej fanow, kiedy oposci go pech.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    popieram w 100% żurasa...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •