Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Point S Polonia Bydgoszcz nie będzie DMP

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Point S Polonia Bydgoszcz nie będzie DMP

    Przeczytałem tą wypowiedz byłem naprawde zaskoczony czy W.Gollob wątpi we swóch synów nie za póżno:)ja też uważam sie o mistrzostwo będą walczyć Leszno i Częstochowa te dwa kluby chociaż dużo może namieszać Wrocław.A ot to co przeczytałem w przeglądzie żużlowym. Znany z kontrowersyjnych, choć w większości fachowych opinii Władysław Gollob, stwierdził po meczu Atlasa Wrocław z bydgoską Point S Polonią, że zespół jego synów na pewno w tym roku nie zdobędzie złotego krążka w MP. Zespół znad Brdy wprawdzie zdecydowanie przegrał pojedynek ligowy w stolicy Dolnego Śląska, ale póki co nadal pozostaje liderem tabeli. - To fakt, ale z tym juniorami Polonia przegra każdy kolejny mecz na wyjeździe i to zdecydowanie - komentował Władysław Gollob. - Po meczu z Atlasem naprędce można było policzyć, że wrocławscy juniorzy zdobyli razem 15 punktów, a Bydgoszcz 1, to nie prognozuje zbyt dobrze przed kolejnymi spotkaniami.

    Ojciec Tomasza i Jacka posunął się dalej ze swoimi przewidywaniami: - Myślę, że walka o tytuł rozegra się pomiędzy Lesznem, Wrocławiem i Częstochową, proszę przy tym zauważyć, że w Bydgoszczy nikomu na szczęście nie przytrafiła się niespodziewana przygoda z kontuzją - zakończył Gollob.

    Optymistą nie był także Piotr Protasiewicz, który po przegranym meczu z Atlasem nie krył swojego zdenerwowania. - Nie chcę oceniać postawy drużyny, ale uważam, że do zwycięstwa potrzeba przynajmniej czterech punktujących zawodników, sobie w tym meczu nie mam nic do zarzucenia straciłem jeden punkt, ale w sumie uzbierałem 15 "oczek" - mówił rozgoryczony zawodnik. - Trzeba się nad tym mocno zastanowić przegrywamy trzeci mecz po Lesznie, Częstochowie we Wrocławiu na przyczepnym torze, należy zmienić coś w treningach, bo obecnie chyba siedliśmy na laurach. Ale nie widzę tu nikogo z kierownictwa klubu, może by się coś ruszyło - skonkludował popularny "Pepe". Opinię bardziej doświadczonego kolegi z zespołu zdawał się potwierdzać jeszcze w trakcie meczu Łukasz Stanisławski, który w wywiadzie dla prezentera Tomasza Lorka, stwierdził, że ciężko mu dopasować się do nawierzchni na, której w Bydgoszczy się nie trenuje.

    Co myślicie na na ten temat czy nie za szybko sie wypowiedział Władek albo za póżno jak Tomek jeżdził dobrze to nic nie mówi a nagle gdy Gollob jeżdzi poniżej oczekiwań kibiców jego ojciec już myśli kto zostanie DMP 2002.Prosze o wasze odpowiedzi???


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bydzia bedzie DMP

    Myślę że Bydzia się pozbiera, przeanalizuje błedy i zdobedzie trofeum, 2-punktowa przewaga zresztą stawia ją w komfortowej sytuacji.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu z Wrocławiem utwierdziłem się w jednym zdaniu. Należy się jak najszybciej pozbyć Michała Robackiego, który w piątek, zamiat siedzieć i majstrować przy sprzęcie bawił się czerwonym mistsubishi 3000GT w parkingu paląc gumy i robiąc kółeczka.

    Mam cichą nadzieję, że nie był to jego samochód, bo jeśli tak to widać, że w naszej Polonii jest taki nadmiar środków finansowych, że za śmieszne punkciki zdobywane na słabych przeciwnikach Robak kupuje sobie taką furę.



    Juniorzy ... pfff !!! Śmiechu warte !!! Panowie czas zacząć robić punkty bo wam kariera ucieknie :(

    Dla mnie to co pokazali bracia Gollobowie też było tragedią. Takiego występu Tomka się spodziewałem, ale po Jacku oczekiwałem więcek.

    Trzeba coś z tym zrobić ???
    Może zawodnicy nie mają mobilizacji ???
    Kto powinien ją w nich zaszczepić !?!?
    Czyżby trener ???

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten temat juz istnieje!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    :)No właśnie:)

  6. Powrót do góry    #6
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    wypowiedz seniora klanu gollobow jest zbyt pochopna!!! polonia nie raz bywala w opalach i zawsze jakos sobie radzila. nie sadze aby nie liczyla sie w walce o DMP! poki co to polonia jest na czele.

    TROCHE WIECEJ OPTYMIZMU, POLONIA POKAZE JESZCZE NA CO JA STAC ! JA WIERZE ZE POLONIA DMP 2002 !!!!!!!!!!!
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Buahahahahahahahah

    Nie martwcie się, dobrzy ludzie, o DMP! Mój sąsiad, p. Kamiński, miasto Mrocza, dba o to i wbrew waszym zapędom, sprawę jak zwykle załatwi! I już się więcej tak nie troszczie, pomyślcie też o KSM-ach i kwita! Pozdrowienia. Aha, Robak miał zawsze świra na punkcie furek, ale jako nie-komunista nie zazdroszczę mu ich, bo ich nie ukradł, niech każdy robi ze swoim życiem, co mu się podoba, tak jest najlepiej, Potfoor! Żel kiedyś mu opadnie i wtedy się zastanowi, że to być może już za późno na myślenie. Pozdrowienia.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się Tomek Gollob nie pozbiera to może być nie wesoło. Nawet 2 pkt przewagi przed play-off mogą nie wystarczyć. Wątpię czy gdziekolwiek Polonia wygra na wyjeździe. A wystarczy jednak wpadka u siebie np z Częstochową a wtedy żegnaj tytule. No ale to tylko gdybanie wszystko się okaże juz niebawem.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..jejq ja chcialbym moc powiedziec...tylko Lublin....no ale moze za jakis czas ;).. a tym czasem... CZESTOCHOWA...


    pozdrawiam wszystkich kibicow!:)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie dublujcie tematu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •