Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: "POLONIA NIE BEDZIE MISTRZEM"

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "POLONIA NIE BEDZIE MISTRZEM"

    Takie stwierdzenie padlo z ust seniora klanu Gollobow po przegranym meczu we Wroclawiu!!! Czyzby metamorfoza pana Wladka?! Zawsze stal murem za swoimi synami! Czy wreszcie patrzy trzezwo na rzeczywistosc?!
    P.S. Z drugiej strony czy wyjazdowe przegrane z silnymi druzynami moga prowadzic do takiego stwierdzenia? Przeciez Polonia dalej jest liderem i wystarczy wygrywac u siebie, a moze uda sie cos urwac na wyjazdach!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiedzialem ze pan Wladyslaw ma nierowno pod sufitem ale zeby nie wierzyc we wlasnych synow to juz lekka przesada

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WG

    Rzeczywiscie dziwna wypowiedz .Przecież to jest dobry zespół .Moim zdaniem takie wypowiedzi nie maja sensu.Moze i nie zdobeda mistrza ale poco pisac takie rzeczy przed zakonczeniem .To nie wypada takiemu czlowiekowi.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pan Władysław G. mówi różne rzeczy, w większości z nimi się nie zgadzam, ale ta wypowiedz mnie zdziwiła. Przezcież znany jest on z tego, iż zawsze gloryfikował Tomcia, a i Jacuś też był cacy, a obrywało się innym (szczególnie Pepe coś na ten temat wie:P). Może po ostatnisz słabszych występach klanu Gollobów chce on w ten sposób ich zmotywować do walki i osiągania lepszych wyników? A może to Loram z Pepe mają się przyczynić do porażki Bydgoszczan, a synalkowie Władzia znowu będą górą?:P
    Pozdrawiam!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam Pepe podziela slowa W.Golloba, ale nie prezentuje ich w tak bezposredni sposob!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie że nie bedzie.mistrzem będzie WTS!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    i po raz kolerny papa udowadnia ze ma cos z glowka:)
    powinni go zwolnic z komentowania gp - juz nieraz udowadnia ze nie ma o tym zielonego pojecia i ze ma ta robote tylko przez tomka. ale zeby nie wierzyc we wlasnych synow....

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    A moze mu chodziło o Polonie Piłe ?? ;)
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zgadzam się z Nim

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba przysłowie "starość nie radość" się potwierdza.Temu typowi już chyba baniak siada...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak bydgoszcz tak bedzie jezdzic jak we wrocku to na pewniaka nie bedzie pepe sam nie wygra zal mi protasia jako jedyny cos jechal i sie staral

  12. Powrót do góry    #12
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    niewiara w.golloba jest smieszna. to iz polonia przegrala 3 mecze wyjazdowe jeszcze nic nie znaczy. mecz meczowi jest nie rowny.
    a tym ktorzy twierdza iz polonia nie bedzie DMP 2002 proponuje sie wstrzymac, pozyjemy zobaczymy.
    jak to mowia :
    "TEN SIE SMIEJE, KTO SIE SMIEJE OSTATNI"

    BKS POLONIA MP 2002 !!!!!!!!!
    ja w to wierze i cala bydgoszcz takze.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Polonia wygra lige czy nie to jeszcze czas pokaze ale nie zmienia to faktu ze pan Władysław juzż dawno powinien sie leczyć :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jasnowidz czy co?

    Kto zostanie DMP będzie wiadomo dopiero po fazie play-off. Przekreślanie szans Poloni B. na zdobycie tytułu przed końcem sezonu zasadniczego jest co najmniej śmieszne.
    Zastanawiając sie nad tą wypowiedzią można wysnuć dwa wnioski. Pierwszy to taki, że Papa jest jasnowidzem i w takiej sytuacji proponowałbym zjąć się Totolotkiem a nie żużlem.
    Drugi to wiedza, którą posiadł od swoich synów, że Ci nie chcą zdobyć DMP i obecnie jeżdżą tak a nie inaczej.
    Myślę jednak, że obydwa wnioski są jedynie żartem.
    Każdy zespół ma prawo do słabszych występów a porażki na wyjeździe z zespołami pretendującymi do medali nie stanowią o utracie szans na DMP.
    Po sezonie zasadniczym Polonia B. będzie miała prawdopodobnie 2 pkt przewagi nad drugim zespołem w tabeli.
    Przy tak silnych zespołach w pierwszej czwórce można założyć ( zaznaczam założyć ) zwycięstwa na własnych torach i te dwa punkty przewagi dadzą Poloni DMP. To są oczywiście tylko dywagacje ale moim zdaniem w dalszym ciągu największe szanse na koronę ma bydgoska Polonia.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papa Gllob byl znany ze skandalicznych wypowiedzi dlatego ja sie nie dziwie ze tak o poloni mowi ja sam twierdze ze Polonia bedzie mistrzem a wlasny ojciec nie wiezy swoim syna ze tego dokonaja no to juz mala przesada .
    Czy nie prawda ???

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    osobiscie nie lubie wladka ale stwierdzeniem, ze polonia mistrzem nie bedzie zdobyl u mnie duzego plusa!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Władek do domu!!!!

    Byłam na tym meczu i wiem, że o zwycięstwo nie było łatwo. Lepszy okazał się Wrocław, co nie znaczy, że Bydgoszcz trzeba odrazu zmieszać z błotem! Takie postawienie sprawy, że "bydzia" mistrzem nie będzie jeszcze przed rozpoczęciem pllay-offów jest nienormalne! Jak wiadomo w lidze wszystko może się zdażyć i nikt nie powinien (a szczególnie Papa Gollob:D) wystawiać takich sądów. pożyjemy- zobaczymy:)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno W. Gollob postawił wysoką kwotę w STS na zwycięstwo GKS nad Polonią w najbliższym meczu.Czyżby był prorokiem?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •