Pokaż wyniki od 1 do 37 z 37

Wątek: RKM coraz lepiej

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM coraz lepiej

    RKM jezdzi coraz lepiej bardzo dobze spisuje si M.K jak zawsze Szombierski rowniez bardzo dobze jezdzi Wegrzyk u siebie w miare ale na wyjazdach cieniusko mamy 3 nowych juniorow Rozek Szczyrba i Kubica z Knurowa mojego miasteczka :))))))) czyzby RKM w ekstralidze ?? najprawdopodobniej TAK w 1 miejsca lub moze tesz w barazu bo Gdansk i Pergo bardzo slabo w tym sezonie !!! :))


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszą wejsc z 1 bo innej rady nie ma:)
    co do tych juniorów to zadużo oni nie punktują i raczej mogą zaistnieć dopiero w przyszłym sezonie:)
    Teraz tylko trzeba czekać na powrót Romanka na play-ofy powinien być już w pełni sił
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TROCHE SZACUNKU DLA ZKZ-tu i START-u

    Nie wiem dla czego ale wydaje mi sie ze kibice RKM-u sa troche za pewni awansu z pierwszego miejsca.
    W chwili obecnej jestescie na pierwszym miejscu tylko i wyłącznie dzieki Startowi ze POkonał ZKZ wieksza różnica pkt., a tak na marginesie to został wam jeszcze jeden mecz w Rzeszowie i nie jestem na 100% przekonany ze ten mecz wygracie,chociaz pomimo to ze jestescie naszym groznym rywalem do awansu zycze wam zwycienstwa w Rzeszowie.
    Do rundy play-off przystapimy z równa iloscia pkt. a tam to dopiero zacznie sie walka ,moge wrecz stwierdzic ze to bedzie wojna,a która druzyna wyjdzie z niejzwyciensko trudno mi w chwili obecnej powieziec,chciał bym ,by była to druzyna Startu ale szanuje zarówno ZKZ I RKM I W CHWILI obecnej wszystkie trzy druzyny maja równe szanse

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To fakt. RKM pod koniec sezonu sie "rozbrykał". Oby starczyło im sił na baraże, bo nie wiem czy nie za szybko zaczęli finiszować. Obym się mylił to zyskają na tym widowiska w play off. Jeszcze jest Start, który z meczu na mecz tez staje się mocniejszy. Zobaczymy, który zespół z górnej trójki wytrzyma to tempo. Wierzę, że będzie to ZKŻ. Pozdrowienia

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za to ZKŻ opadł ze sił pod koniec sezonu morze przyczyną jest brak kasy w klubie:)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buchalo KTO CIE UTRZYŁ ORTOGRAFIĘ.:P

    Poztrófca.;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ciebie!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ci nowi juniorzy fakt nie są najlepsi ale moim zdaniem RKM ma najlepszych młodzików w całej polscea Szczyrba zapowiada sie bardzo ciekawie i za 2 , 3 lata oni beda najlepsi w Rybniku ale nie biorac pod uwage obcokrajowcow tak przynjmniej ja uwazam.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybniczanie przestańcie być aż takimi optymistami. Zoatały jeszcze play-offy i ciężki mecz w Rzeszowie. Co do Romanka to nie zobaczymy go już chyba w tym sezonie na torze, przynajmniej jak na razie tak to wygląda. Zakładanie takich tematów powoduje później niechęć kibiców innych klubów. Dlatego jeżeli zacznie się coś dziać w tym temacie nie tak jest zamknięty.
    Tak to prawda, że jest wielka szansa na awans. Jednak jesteśmy zespołem strasznie osłabionym bo Romanek przecież był zawodnikiem, który świetnie punktował. Gdyby jeździł byłbym o wyniki spokojniejszy. Wiem też, ża kalesony jak to niektórzy sceptycy nazywają, chyba z zazdrości, będą umierać za Rybnik.To właśnie Karliki pokażą jak się jeździ i pomogą nam w awansie do e-ligi.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemu niektórzy z was stawiają GKS na praktycznie straconej pozycji.
    Przewage Rybnik ma moze tylko w zawodnikach zagranicznych.
    A skład krajowy to mamy porównywalny do was jezeli nie lepszy. Wiec nie mówicie ze wygracie baraze bo to wszystko okaze sie na torze.
    Mam nadzieje ze s pierwszej pozycji awansuje Zielonka !!!!
    ZKŻ DO BOJU !!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM musi awansować

    Mam nadzieję, że to właśnie RKM wejdzie do Ekstra. Potrzebujemy takiego zespołu tu na południu, bo mamy daleko na mecze lepszego poziomu ..... a do Rybnika niedaleko... :))) Trzymamy za RKM-em. A poza tym to solidna firma, która stawia na młodych!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy będzie lepiej?

    Panowie spokojnie, poczekajmy do niedzieli, jak RKM wygra w Rzeszowie, będzie można powiedzieć, że jest dobrze.

    Bo jak na razie nasi zawodnicy prezentują różną forme,
    jedynie Czerwińskiemu idzie do góry.

    Co do najmłodszych juniorów to Szczyrba jest ok, dobre wyjścia ze startu i umie się bronić na dystansie, natomiast Rożek i Kubica jeszcze troche im brakuje.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do extra ligi jeszcze duza droga.Najpierw trzeba wygrac w Rzeszowie a to nie bedzie latwe,a potem sa jeszcze baraze.RKM czeka jeszcze ciezka przeprawa,ale mysle ze uda nam sie awansowac.
    pozdr.Bzyku022

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widze jak gra Gdansk i Gorzow to mnie na wymioty zbiera jestem na 100% pewny ze wygralibysmy z nimi !

    P.s.Proszę cię abyś nie pisał takich rzeczy następnym razem bo będę zmuszonu usuwać takie posty. (kania)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem czy RKM tak bardzo jest na fali sa 3 zespoly ktore maja taka sama ilosc pkt rownie dobrze mozna by zalozyc temat Start lub Falubaz na fali o tym kto z tej 3 wyjdzie najlepiej przekonamy sie juz niebawem

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja podtrzymuje watki bo był jusz watek o nazwie RKM coraz słabiej i bardzo duzo osób sie wpisało a teraz RKM gra lepiej wiec nie potrafilem sie oprzec ;P

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tylko RKM!!!!!!!!

    Mam nadzieje ze Lukasz wroci i pomoze nam w awansie!!!
    A,co do meczu w rzeszowie to na 99% rkm wygra bo dobrze sie im tam jezdzi.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM_THE_BEST

    Jak widze jak gra Gdansk i Gorzow to mnie na wymioty zbiera jestem na 100% pewny ze wygralibysmy z nimi !
    Nie wyskakuj z takimi wpisami bo tylko wstyd przynosisz nam obiektywnym kibicom z Rybnika. Zainteresuj się spotkaniami Gorzowa i Wybrzeża a pózniej siądż do klawiatury i napisz coś sensownego i rzetelnego. Dla twojej informacji podam że spotkania Wybrzeża z Lesznem /retransmisja w TV4/ i Gorzowa z Częstochową rozstrzygneły się w ostatnich biegach i każdy wynik był możliwy a ich przeciwnicy do cieniasów nie należą i jak byś nie wiedział walczyć będą w Wielkiem Czwórce o DMP w sezonie 2002.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POCZEKAJMY NA MECZ RYBNIKA Z RZESZOWEM POTEM BEDZIEMY MOGLI POGADAĆ O AWANSIE.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze kolejny topic z tych "klotnia pomiedzy kibicami rkmu , startu i zkzu kto awansuje". Wiadomo ze kazdy kibic z tej trojki bedzie za swoimi i nie powie bedac np z Gniezna ze np Rybnik awansuje z 1 bo chce by na 1 bylo Gniezno. Bez sensu takie klutnie a to jush przerabialismy ze 100 razy. Wejdzie kto wejdzie i tyle. To sie okaze po 20 kolejkach i 2 meczach barazowych. Ja jestem przekonany ze obie druzyny z 1 ligi wejda bo w barazach tez powinni sobie dac rade z Gdanskiem czy kims innym. Wiec panowie spokojnie nie ma sie co klucic. Ja oczywiscie jestem sercem za RKMem ale wiem ze bedzie ciezko ale oby skutecznie :). Pozdrowka dla kibicow WIELKIEJ TROJKI.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako kibic neutralny chciałbym zauwazyc ze ktos z wielkiej trójki nie bedzie miał szansy awansowac(3 miejsce)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM_THE_BEST


    Jeśli oglądałeś retransmisje meczu z Lesznem to mogłeś sie przekonać,że z nami nie jest łatwo wygrać nawet najlepszym.
    Dlatego nie stawiaj Wybrzeża na straconej pozycji,bo my jeszcze możemy powalczyć

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM_coś coś tam

    Piszesz bez sensu, więc przestań zaśmiecać forum.
    Kania (Ojcze prowadzący tę dyskusję) usuwaj wpisy proszę Cię. Od tego chyba jesteś, widzisz że chłopak jest mało płodny i nic sensownego nie pisze, jak to że Start fizycznie mie wytrzyma walki.
    Ja mogę napisać, że RKM całe lata puka i będzie pukać do bram E-ligi.
    Do RKM_..... przeczytaj se lepiej "prawdę i mity o fanatycznych kibicach"-(Kania mam pytanie czy za reklamę wyznaczyłeś jakąś gratyfikację finansową?

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujon
    Nie wyznaczyłem żadnej nagrody za reklamę :):)
    Tak to prawda, że powinienen usuwać niedpowiednie posty, lecz wolałbym żeby forumowicze sami doszli do ładu.

    Nie mniej RKM_THE_BEST już wyżej cię upomniałem a ty tego nie potraktowałeż poważnie wobec tego parę powyższycg twoich postów znika.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RKM_THE_BEST widze ,ze jeszcze nie nauczyles sie zasad jakie panuja na tym forum.Wypisujesz bzdury ,ktore mozna porownac do niejakiego P_O_L_O , ktory przynosi wstyd swoim ziomalom z Zielonej takze chlopie prosze Cie nie wypisuj glupot i nie zakladaj idiotycznych tematow.
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buchalo nie bój nic o ZKŻ ! My jeszcze wam pokarzemy i wygramy wszystkie 6 meczów. Gdyby nie pech to w Gnieźnie byłaby wygrana jak nic.... ZKŻ w ekstralidze bedzie !

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    heh, nastepny fanatyk... a prawdziwych kibicow na forum coraz mniej, ale co sie dziwic, wiekszosc ucieka jak to bylo kiedys na Interii (sorki za spam).
    "moja druzyna to, moja druzyna tamto, bla bla bla inni to smiecie" - szkoda slow...
    najpiekniejsze w tym sporcie jest to , ze w kazdej chwili potrafi bardzo mocno zaskoczyc, za to go cenie:)
    pozdr
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buchalo nie bój nic o ZKŻ ! My jeszcze wam pokarzemy i wygramy wszystkie 6 meczów. Gdyby nie pech to w Gnieźnie byłaby wygrana jak nic.... ZKŻ w ekstralidze bedzie !
    Jak wygracie wszystkie mecze w play-ofach to naprawde bedziecie mocni:)
    Niewiem o jakim ty pechu gadasz wy sie cieszcie ze niedostaliscie więcej w dupe........
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pogadamy po play-offach kto miał racje, jak Rybnik utzryma pierwsze miejsce to będe szczęśliwy jeśli straci to trudno poczekamy na baraże które można wygrać, ale jeśli się znów niepowiedzie to będzie następny sezon :P I w przyszłym sezonie będzie awans pewny bo kto może zagrozić rekinom jedynie gorzów który pewnie w tym roku spadnie.
    Pozdrówka for @ll

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie oglądnełem relacje na pulsie i nie zauważyłem aby Zielonka miała pecha chyba że pechem nazywa się przegrywanie na dystansie lub beznadziejna jazda Kuciapy?Meczyk był rzeczywiście ekstra i do biegów nominawanych na styku a komentator rewelacja. Majstersztykiem był komentarz do biegu 7 , w którym uznał za problemtyczną decyzję sędziego dopuszczającego do powtórki Stojanowskiego, który polozył się na torze aby nie rozkwaśić młodsze Jabłko leżące na torze dodając coś w rodzaju ,,przecież on też przewrócił się jak Jabłoński".Cóż Cis też w swej karierze popełniał błędy może się chłop wyrobi i będą z niego ludzie

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RICH_REKIN oki zeby nie przynosic wstydu RKM-owi zmienie nicka bo wy sie doczepiacie do byle czego cos powiem a dupa taki temat i tak ciagle zmieniam se nicka na ZKZ albo cos takiego im przyniose wstyd chociaz sercem i duchem jestem za RKM-em

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbyszko trafna uwaga co do komentatora!!!
    Najbardziej podobala mi sie jego hasełko że to california staranował młodego Jabłońskiego na łuku mimo że Billy miał do niego jakiś metr!
    Albo biego bodajrze 13 jak kuciapa niechcący staranował Hućkę to szanowny pan komentator powiedział że może teraz dla odmiany wykluczyć zawodnika z Zielonej Góry!!!
    Normalnie majstersztyk - coś ala piłki są dwie a bramka jedna:):):)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Jak widze jak gra Gdansk i Gorzow to mnie na wymioty zbiera jestem na 100% pewny ze wygralibysmy z nimi !

    RKM-THE-BEST oto wlasnie jeden z Twoich wpisow , na ktory chcialem Ci zwrocic uwage , a co do zakladania tematow to powiem Ci ,ze jestem na forum od 5 misiecy i jak do tej pory zalozylem jeden temat , ty zalozyles co najmniej dwa o podobnej tresci.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boze ten koles na pulsie jest tragiczny. Nie ma jak stronniczosc dla swojej druzyny. To co nagadal o Billym w 7 biegu ze staranowal Mirka Jablosnkiego gdzie nie bylo zadnego kontaktu nic a potem sie jeszcze dziwil za cio zostal Jablonski wykluczony i dlaczeo jeszcze Stojanowski jedzie w powtorce. Mialem w domu niezly ubaw jak to uslyszalem. Nie wiem czy ten koles ma wogole pojecie na temat zuzla. A co do stronniczisci to nawet sie nie wypowiadam. Nie powiedzial zadnego dobrego slowa o druzynie ZKZ-u i tylko nazekal na sedziego ze krzywdzi druzyne gospodarzy a podejmowal naprawde sluszne decyzje.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zalozylem 2 pokoje RKM coraz slabiej pelo ludzi sie wpisalo to zalozylem rkm coraz lepiej :Pi teraz ide se zmienic nicka:)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO andrew_zg:
    jezeli chodzi o pecha w meczu ZKZ-START w gnieznie to o pechu moga mowic gospodaze , ze nie wygrali wieksza iloscia punktow.Inaczej bylo w meczu ZKZ-RKM w zielonej jak sam wiesz gdyby nie upadek M.Karlssona spowodowany notabene przez Wegrzyka to sam wiesz jaki bylby wynik meczu (do tego momentu M.K 9 pkt. w 3 biegach i przewaga nad Hamillem ok.30m) wiec sam widzisz kto tu moze mowic o pechu a kto o szczesciu.Pozdrawiam!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jakos nie moge w to uwierzyc ze Zielonka wygra 6 meczy :).RKM napewno nie da sie pokonac.A co do meczu w Rzeszowie to jestem spokojny.Wegrzyk pokazał swoja klase w IMP,Zbyszek ma nowy motor,a Szumina jest w znakomitej formie.Mam nadzieje ze kibice z Rybnika ktorzy beda w Rzeszowie (a ja bede napewno)pomoga Rybniczanom pokonac STAL.
    opzdr.Bzyku022

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •