Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Propozycja z Gniezna dla Kowalika !!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Propozycja z Gniezna dla Kowalika !!

    Jak podały toruńskie Nowości były kapitan Aniołów Mirosław Kowalik dostał ofertę startów w zespole Startu Gniezno, w przypadku gdy ten awansuje do ekstraligi.
    No gnieźnianie próbują wykorzystać zaistniały w Apatorze konflikt ;) Ale nic z tego nie wyjdzie !! MIREK MUSI ZOSTAĆ !!!! Niech odejdzie Ząbik...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widac wladze naszego klubu (gnieznienskiego) nie spia. Ostatnio prezes mowil, ze w przypadku awansu do e-ligi bedzie u nas jezdzil Crump a teraz Kowalik. No no oby tak dalej. Zostaje jeszcze tylko awansowac :).

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    hmmm.raczej wolalbym zeby to np.sawina poszedl gdzie indziej a kowalik zostal ale jeszczze zobaczymy co kowalik pokaze w lesnzie bo duzo gada a nie wiadomo czy ma racje .

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A świstak siedzi i .........

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a świstak siedzi bo sreberka były kradzione! hehe :P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W programi "O tym się mówi" pan Karwan nie zdementował wcale możliwości przejścia Kowalika do Gniezna...
    Wydaje mi się że byłoby to prwezesowi baaardzo na rękę... oby jednak te informacje okazały się niebrzemienne w skutkach.

    Pozdro
    Sławek

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanuje Kowalika i jest on jednym z moich ulubionych zuzlowcow! Ale nie chcialbym go ogladac w Gnieznie! Kowalik jest potrzebny w Toruniu! Bardzo bym chcial zeby jezdzil w Gdansku ale w to nie wierze:) Raz nie ma kasy, dwa nie przejdzie do wroga zaa miedzy (chyba) :)

    Trzym sie Kowalik, ZABIK OUT!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nio tak panu Karwanowi sie ktos sprzeciwil, naprzykszyl to trzeba go usunac z klubu. Zabik jest potulny jak baranek wiec jest ok. Tak to jush jest w sporcie. NIe mam nic do Torunia a Kowalika podziwiam za to co zrobil ale mysle ze Mirek odejdzie z Torunia bo ma jush chyba tego wszystkiego tam dosc. A odejdzie tam gdzie bedzie mogl spokojnie odjechac caly sezon bez zadnych klutni itp itd.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    dajcie go do leszna my potrafimy docenic takich zawodnikow. kowalik jest na naszym stadionie chyba najbardziej lubianym zuzlowcem - sadze nawet iz jest bardziej lubiany iz co niektore nasze asy.
    ps. wymienie kowalika na usmiechnietego dorzuce nawet damiana "killera" balinskiego i jacka "bezkondychy" rempale :DDDDDDDDDDDD
    aha i dlaczego to ja nie decyduje o skladzie;] :DDDDDDD :PPPPP

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe wiedzialem, ze Mirek cieszy się taką sympatią, wśród Was i wogóle kibiców, ale to dobrze. Jednak mam nadzieje, że zostanie, niech odchodzi Sawina, Rickardsson, Ząbik, ale nie ON !! Mirek jest nam potrzebny !!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hehe to zapytaj kowalika gdzie od ilustam lat objezdza zawsze stadion po meczu nie wazne czy wygra apator czy wygra unia czy kowalik zrobi 14 czy 5 zawsze dostaje owacje na stojaco bo ten zawodnik w przeciwienstwie do innych potrafi docenic nas kibicow. zawsze dziekuje kibica za doping przynajmniej w lesznie.......

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie tylko w lesznie. w lublinie po 1/4 IMP jako jedyny zawodnik po odjechaniu 5 startow przejechal jeszcze raz dookola toru i podziekowal kibicom za doping. i jak mozna go nie lubic...

    A co do startow w innym klubie w przyszlym sezonie to mysle ze 3/4 klubow bedzie chcialo go miec u sibie. bezrobocie raczej mu nie grozi...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Robi się naprawdę śmiesznie. Zewsząd słychać, że telewizja Puls-tytularny sponsor Startu ma kłopoty finansowe, i ledwo przędzie. Natomiast włodaże klubu trąbią na lewo i prawo o zakupie to Crumpa to Kowalika(i to już na przyszły sezon, bo przecież już awansowali do e-ligi) którzy chyba za darmo nie będą chcieli jezdzić.Przy okazji hurra optymizmu wszyscy zapomnieli o tym żeby Gniezno weszło do e-ligi musi jeszcze wygrać u siebie z Falubazem i RKM i pózniej jeszcze conajmniej jeden z meczy w Zielonej Górze i Rybniku.
    A świstak siedzi i...
    Pozdrawiam,Gablen

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Gablen
    nikt nie mowi ze juz weszlismy do e-ligi, ale mamy to w planie - szczegolnie po super meczu w niedziele:)))
    dwaj panowie K wam sie niezle popisali:)
    a co do sponsora to kto Ci powiedzial, ze nas sponsoruje tylko TV PULS???
    jak nie wiesz to sie popytaj troche to wtedy pogadamy, a co do meczu u Was - pozyjemy zobaczymy:) wygra lepszy:)
    pozdrawiam:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zielona ma byc w e-lidze bo mam blisko z wrocka na meczyk i lubie te miasto fajne laski

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Należy przyznać, iż Mirek raczej napewno nie będzie miał kłopotów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Większość klubów będzie chciało mieć takiego zawodnika jak Kowalik. Może trafi do Gniezna, gdy Ci awansowaliby do e-ligi? A zarzad Apatora niech wreszcie przejrzy na oczy! Chcą stracić symbol swojego kluby (przynajmniej dla mnie Mirek jest symbolem Apatora).
    Pozdrawiam!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie mowi ze juz awansowalismy.To sa tylko plany zarzdu w razie jakby sie udalo.
    Po drugie to mozliwe ze TV Puls pada ale jakos mnie to az tak nie martwi.Od poczatku TV ta nie wywiazywala sie ze sowich zobowiazan a my jakos ciegniemy i klub jest wyplacalny.Widac ze pozostali sponsorzy nie zaluja kasy i jest ok.A jakby sie udalo wejsc to moze znajda sie nastepni.
    Ale wracajac do tematu to jakos mnie specjalnie nie rajcuje mozliwosc ogladania Kowalika w starce.Jak dla mnie to zupelnie przecietny zawodnik i uwazam ze jest wielu innych takich sredniakow lepszych od niego ktorych bym chetniej widzial w SKS-ie.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nawet niech TV PULS sobie cienko przędzie to mamy jeszcze Grajewskiego ktory napewno coś wymyśli w przypadku awansu. chyba zakochał sie w SKSie. a zamiast Kowalika wolalbym Sawinę. pozdrówki

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mirek Kowalik jest cool zawodnikiem i jeśli prezesi apatora tego niewidzą to są frajerami. Ja osobiście daże olbrzymim szacunkiem pana Mirka i może udało by się go ściągnąć do Rybnika :) Tak jak ktoś powiedział Mirek niezostanie bezrobotny po tym sezonie bo dużo klubów widziało by tego zawodnika w swoich składach. Tak więc ja życze panu Mirkowi jak najlepszego klubu.
    Pozdrówka for @ll

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mirek Kowalik jest cool zawodnikiem i jeśli prezesi apatora tego niewidzą to są frajerami. Ja osobiście daże olbrzymim szacunkiem pana Mirka i może udało by się go ściągnąć do Rybnika :) Tak jak ktoś powiedział Mirek niezostanie bezrobotny po tym sezonie bo dużo klubów widziało by tego zawodnika w swoich składach. Tak więc ja życze panu Mirkowi jak najlepszego klubu.
    Pozdrówka for @ll
    Mirek Kowalik jechal 5 meczy - KSM 7,20
    Sawina jechal 10 meczy - KSM 7,35
    - jak widac osiagi maja bardzo bodobne choc
    Sawina jechal w 2x wiekszej ilosci spotkan.

    Moze lepiej jakby do Gniezna poszedl Sawina?
    Jakos nie przekonuje mnie jego jazda - a do
    Gniezna tez bylby to powrot po latach. A
    z Gniezna moze isc do Gdanska, a potem do
    Wroclawia :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Mam nadzieję, że Mirek Kowalik zostanie w Toruniu. Kowalik mówił że Torunia nie chce opuszczać, ale nie wie czy zarząd z Karwanem na czele będzie z nim chciał podpisać kontrakt. Jednak przed nami cała zima a czas goi rany wię liczę na szczęśliwe zakończenie.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kowalik vs Apator

    Witam

    Mam pytanie, czy związek zawodowy zawodników sportu żuzlowego w ogóle istnieje?, bo jeśli tak to dlaczego Mirek jest odsunięty i nie jeździ?, czyżby zawodnicy byli tylko wyrobnikami, którzy mają robić 15pkt i trzymać gębę na kłódkę?.
    Sytuacja jaka się wytworzyła w Toruniu przypomina trochę lata komuny(cenzura), a trochę zabawę w sport (amatorski oczywiście.
    Zawodnik odważył się skrytykować - prezes zawiesili i jest ok.
    Wydaje mi się, że w Toruniu już prubuje się znaleźć winnego słabego startu w tym sezonie, a przecież winny JEST nazywa się KSM (może by tak w przyszłym sezonie obniżyć na 32), ale się zapedziłem, generalnie jesli w Toruniu Pan Karwan nie chce Mirka to może nasi włodarze (RKM-u).....

    Pozdr...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że Mirek zauważy że kibice chcą jego startów w Toruniu.Po 15 latach jazdy chyba nie odejdzie od nas,a zresztą Karwan też może zwinąć manatki razem ze Ząbikiem i swoja zakichaną kasą.
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mam nadzieje że Mirek zauważy że kibice chcą jego startów w Toruniu.Po 15 latach jazdy chyba nie odejdzie od nas,a zresztą Karwan też może zwinąć manatki razem ze Ząbikiem i swoja zakichaną kasą.

    Mozna lubic Mirka ale nie przeginaj. Gdyby nie Karwan
    i Zabik to sytuacja w Toruniu z duzym prawdopodobienstwem
    bylaby juz rok temu taka jaka teraz jest w Gorzowie
    lub Gdansku. Marzyglinski i Batorski skutecznie
    odstraszali licznych sponsorow i tkwili w starych
    ukladach. Teraz tez jest co prawda uklad - ale w nim
    sa przy najmniej pieniadze - a po drodze nawet zloto
    DMP. Zgadzam sie jednak, ze Karwan swietnie wypada
    w mediach w chwili sukcesu, a zdecydowanie nie potrafi
    sie znalezc w dzien porazki.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to widze ze Prezesi z Gniezna wiedza co rabia sciagaj Kowalika Crumpa ale to nie jest powiedziane czy przyjda do Gniezna lae dobrze ze mysla Nie wykluczone ze po awansie ZKŻ-tu to moze zawita w Zielonej Gorze ale raczej nie jezeli my Awansujemy a Gniezno nie wejdzie to do Zielonki ma przyjsc Krzysztof Cegielski o ile to prawada ponoc prezesi maja z nim bardzo dory kontakt urzyczali mu toru w Zielonej no no zobaczymy

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KOWALIK JAKO GOSC

    Własnie wyczytałem na stronie STARTU(www.startgniezno.com)
    ze na ostatnim ligowym meczu z ZKZ-tem na trybunach stadionu STARTU przebywał MIROSŁAW KOWALIK na zaproszenie Krzysztofa HECERA menedzera G.HANDBERGA

    Co to miało oznaczac trudno powiedziec,na pewno MIREK jest dobrym zawodnikiem i na brak propozycji nie bedzie narzekał o ile juz nie narzeka.
    Bardzo bym chciał by MIREK jezdził w GNIEZNIE chociaz watpie ,ale na poczatku sezonu tez watpiłem w przyjscie CEGIELSKIEGO a gdzie teraz jezdzi wszyscy wiemy.

    POZDROWIENIA DLA MIRKA KOWALIKA

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na miejscu Kowalika wcale bym się nie zastanawiał,skoro go nie chcą.To bardzo fajny facet tylko nie umieją go docenić c...e z Torunia,chętnie bym go widział w Unii Leszno.Po jego wypowiedziach widać że to sympatyczny gość.

    MIREK nie daj się ogłupić przez zarząd.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Na miejscu Kowalika wcale bym się nie zastanawiał,skoro go nie chcą.To bardzo fajny facet tylko nie umieją go docenić c...e z Torunia,chętnie bym go widział w Unii Leszno.Po jego wypowiedziach widać że to sympatyczny gość.
    Zdaje sie, ze zobaczysz go juz w najblizsza
    niedziele. Ciekawe czy Mirek zrobi wiecej
    punktow niz Rempala lub Balinski?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •