Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Rafal sie podniesie!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafal sie podniesie!

    Przed chwileczka czytalem temat zalozony przez kularza - "Jak Waszym zdaniem powinien wygladac sklad Waszej druzyny ...". Pojawila sie tam wypowiedz jednego z leszczynskich kibicow - "Dobrucki na Madagaskar"! Chyba kolega juz zapomnial jak Leszno plakalo za Rafalem?! Wszyscy kibice zuzla wiedza, ze jest to szczegolny sezon dla Dobruckiego i nikt nie zakladal chyba, ze po tak ciezkiej kontuzji bedzie sie on prezentowal jak Tomasz Gollob czy Jason Crump! Przypomnijmy sobie wypadek drogowy Roberta Dadosa i jego fatalny sezon po powrocie na tor! W obecnym sezonie Dados prezentuje sie wysmienicie (nie wliczajac malych wpadek). Uwazam, ze z Rafalem bedzie podobnie i juz w sezonie 2003 pokaze tym wszystkim, ktorzy go spisali na straty wspaniala dyspozycje i oby dalej zdobywal punkty dla Polonii, bo to przeciez pilska legenda na miare Nielsena i Okupskiego! Podsumowujac stwierdzam, ze Dobrucki jeszcze sporo namiesza w polskim ligowym speedwayu! Czy zgadzacie sie z moim stwierdzeniem?
    POZDRAWIAM!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rafał sie już podniósł

    co do Dobruckiego - wierze w niego, bo jest on jednym z tych nielicznych, co maja talent, chca i probuja.
    Ale jezeli o Rafalach mowa, to inny Rafal sie juz podniosl (miejmy nadzieje, ze to nie jest tylko krotkie przebudzenie) a mianowicie Rafał Kurmański. kolejny rafal i kolejny talent majacy kiedys szanse na zdizalanie czegos na arenie miedzynarodowej. pozyjemy, zobaczymy.

    nara ładowara

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrucki ma wielkie mozliwości ...problem w tym żeby umieć je wykorzystac ...myślę ,że jeszcze będą z niego ludzie...ma naprawdę talent i świetną fachową pomoc w postaci ojca Zdzisława...osobiście życzę Rafałowi jak najlepiej

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno ma wieksze mozliwosci niz jego sprzet(przyslowiowe osiolki)!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja napisalem .
    Mysle ,ze jak wiekszosc kibicow Unii tych zwiazanych z klubem na dobre i na zle nie tesknie za Dobruckim.
    Dlaczego?
    Dlatego, ze oposcil wraz z ojcem ten klub w najtrudniejszych
    chwilach wybierajac mamone, a pozniej namawiajac do tego innych.
    Cala rodzine Dobruckich cieszyly przez te lata porazki naszej Unii i wcale sie z tym nie kryli.
    Puszczali oko do unii w okresach transferowych bo to pomagalo im w rozmowach o kasie w Pile.
    Rafal z wielka zajadloscia traktowal na torze zawodnikow Unii /Upadek i kontuzja Lukasza/
    Rafal przez te wszystkie lata nigdy nie zaprzyjaznil sie z zadnym z zawodnikow Unii.
    W Lesznie uchodzi za zarozumialego .

    Teraz kiedy brakuje kasy w Pile jego milosc do tego miasta
    / kiedys mowil ze sie tam zameldowal na stale ten Pan Radny/
    wygasla i szuka spokojnej przystani w Unii umizgujac sie do miejscowych sponsorow /Agromix/.
    Tyle lat radzilismy sobie bez Dobruckich wiec i dalej sobie
    damy rade.
    A jak Dobruckim znudzily sie dojazdy do Pily to proponuje
    Rawicz tam zawsz sie dobrze czuli a na dodatek to tak blisko.

    A czy Rafi sie podniesie?
    Uwazam,ze ma male szanse na powrot do wysokie formy bo
    - kontuzja zrobila swoje w szczegolnosci w psychice,
    - w Lesznie wiedza ze chlopak umie tez korzystac z innych przyjemnosci zycia
    - tatus stracil koncepcje w przygotowaniu silnikow
    - nawet nie mysli o lidze angielskiej.

    Nie wykluczam jego pojedynczych dobrych wystepow ale liderem juz w zadnej Ekstraligowej druzynie nie bedzie

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bachoo1 rozmowy z Seth dotyczące Uni Leszno a szczególnie Poloni Piła są nieproduktywne i nie wnoszą nic nowego. Ten człowiek w każdym temacie dotyczącym Poloni powtarza to samo (niedaży naszego klubu symaptią i takie jego prawo) a jeśli chodzi o Rafała to już chyba wszystko na jego temat napisał w temacie SOS dla Rafała Dobruckiego. Poszukaj i przeczytaj!
    Seth bez urazy ale takie jest moje zdanie na ten temat.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje,ze Rafal w przyszlym sezonie bedzie prezentowal forme taka jak przed kontuzja. Ma on przeciez ogromy talent do tego sportu i chyba wszyscy maja nadzieje,ze go wykorzysta.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Seth za twoja wypowiedz w zalozonym przeze mnie temacie! Szanuje wszystkich forumowiczow, nawet tych, ktorzy reprezentuja poglady rozniace sie od moich! Ale pozwol, ze powiem jak ja patrze na sytuacje Rafala! Rafi nie przyszedl do Pily po kase, a po dobra szkole! Sam napisales, ze Unia znajdowala sie w tym czasie w nieciekawej sytuacji (z tego co wiem nie brakowalo tam tez roznych konfliktow). W Pile mial miejsce bardzo szybki rozwoj speedwaya i nie brakowalo osob zyczliwych tej dyscyplinie! Rafal wybral moim zdaniem lepsze warunki rozwoju! W momencie gdy Rafi rozpoczynal zuzlowa kariere pieniadze nie byly jeszcze tak wazne jak obecnie, nad czym tylko ubolewam, bo naprawde nie brakuje zawodnikow, ktorzy gonia tylko za pieniadzem, w zaden sposob nie integrujac sie z klubem!!! Poruszyles kwestie kontuzji Lukasza - nie wiem czy odbierac to jako prowokacje czy drwiny! Chyba nie myslisz, ze ktorykolwiek z zawodnikow specjalnie doprowadza do kontuzji kolegi z toru!!!! TO JEST ZUZEL - dyscyplina mniej bezpieczna niz np. szachy! Co do zachowania Dobrusa poza torem nie moge sie wypowiadac, bo nie jestem jego przyjacielem spedzajacym z nim duza ilosc czasu.
    To sobie zaaplikowalem niemalej dlugosci wypowiedz hehe! Moze nie potrzebnie, bo to nie my powinnismy zajmowac sie kwestia finansowa i zyciem prywatnym, no i w temacie chodzi o powrot Dobrusa do wysokiej formy, jaka wczesniej prezentowal! No ale tak bywa! Pozdrowienia dla wszystkich kibicow i ich klubow!Trzymanko!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myslę, że z formą jest Rafiego jest ok (może nie w pełni), ale aby punktować trzeba też mieć kase na sprzęt ... i tu niestety nie jest dobrze. A co do dyskusji z Seth - to mam swoje, niezbyt przyjemne zdanie, na temat fanów Unii - nie darze ich sympatią ....

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bachoo1.
    Moje uwagi na temat Rafala byly na marginesie zasadniczego tematu.
    Wyzej podalem swoje uzasadnienie opinii ,ze jednak Rafal nie
    odnajdzie juz dawnej formy.
    Dodam ,ze ponoc z ust Seniora Dobruckiego padly slowa o mozliwym zakonczeniu kariery Rafala wczesniej niz sie tego wszyscy spodziewaja i zajeciu sie trenerka lub tez menedzerowaniem w jakies druzynie.
    Odnosnie momentu w ktorym Dobrucki odjechal do Pily to jestes w bledzie . Konflikty w Klubie mialy miejsce w 1994 roku bezposrednio przed era Sokolowskiego a w tedy Rafi byl juz dawno w Pile.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •