Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 129

Wątek: ===> JASOL Rzeszów - RKM Rybnik <===

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Będzie to mecz bardzo ważny dla obydwu drużyn (i wcale nie jest powiedziane że ważnejszy dla RKM-u). RKM aby liczyć się w walce o ekstarlige musi ten mecz wygrać. Z kolei Jasol Rzeszów nadal walczy o pierwszą czwórke, aby stało się to faktem musi wygrać z RKM-em.

    Optymalny skład JASOL-u (wg. mnie) na ten mecz:

    1. Piotr Winiarz
    2. Rafał Wilk
    3. Tomasz Rempała
    4. Rafał Trojanowski
    5. Bohumil Brhel
    6. Karol Baran

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Typuje wysokie zwyciestwo Rybniczan którzy musza to spotkanie wygrac , natomiast zespół Stali niestety w 1 czwórce nie wystartuje bo w ostatniej kolejce TŻ Opole wygra u siebie z Unia Tarnów i to oni zagrają w play-offach z Gnieznem , Rybnikiem i Zielonoa Góar , aha 18 sierpnia pierwsza kolejka play-offów TZ Opole - ZKZ Zielona Góra juz sie doczekac nie moge :)
    Tylko Falubaz!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Bez obrazy ale pewność siebie już nie raz zgubiła ZKŻ (Rybnik, Gniezno). A przed meczem ZKŻ-u w Rzeszowie też co niektórzy przepowiadali wielkie zwycięstowo.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    A ja myślałem że ZKŻ bedzie nam kibicował a tu co ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda, że ten mecz muszą obie ekipy wygrać. Rzeszów aby być w pierwszej 4 a Rybnik aby walczyć o awans. Wiem, że Rzeszowianie się ostro przygotowują do tego spotkania. Ja wierzę, że wygra Rybnik choć nie wysoko. Myślę, że raczej mecz będzie wyrównany. Ciągle w Rybniku brakuje Romanka, który jeszcze odpoczywa, ale mimo to i tak jesteśmy silnym zespołem. Mój skład na ten mecz wygląda tak:

    1 M. Węgrzyk
    2 M. Szczyrba
    3 M. Karlsson
    4 R. Szombierski
    5 P. Karlsson
    6 Rożek lub kubica
    R Czerwiński
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy, fan_falubaz za tydzień o tej porze będziemy już wiedzieć wszystko, okaże się, czy znasz się na żużlu ;) A tak na serio to mecz będzie zacięty na pewno i myślę, że dwa punkty przy odrobinie szczęścia zostaną w Rzeszowie, bo Nasi chłopcy przystąpią zmotywowani walką do tego spotkania.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIESTETY W TYM ROKU NIE BĘDZIECIE HANDLOWAĆ PUNKTAMI(PLAY OF 2000 GKM)W PIERWSZEJ CZWÓRECZCE.ROW WYGRA 50-40 I ZABIERA
    Z SOB¡ OPOLE.
    POZDRÓWKA DLA SPEEDWAY FANÓW,A W SZCZEGÓLNO¦CI DLA LIDERA RKM NA TYM FORUM KANIAKANIOWSKIEGO - GRATULACJE !!! TROCHĘ SPÓŻNIONE , ALE SZCZERE.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz napewno będzie wyrównany i do ostatniego biegu mogą być emocje. Ja napewno pojawie sie w rzeszowie i będe dopingował swoją drużyne do zwycięstwa. Po tak pięknej jeździe jakś dzisiaj zaprezentował Zbyszek to myśle, że godnie zastąpi Łukasza. Pawliczek poprawi sobie troszke sprzęt i też powalczy, Mario - wielka niewiadoma jak trafi z jego formą ale wierze w to że chłop teraz niezawiedzie no i Karlssony którzy napewno zrobią nam punkty :P Stawiam na wynik RKM 47 : 43 jasol. A mój typ na skład rekinów to :
    1. Mario 10
    2. Adam 7
    3. Micson 15 :)
    4. Szczyrba 2
    5. Peter 13
    6. Rożek ns
    7. Zbyszek 5
    Jeżeli sie sprawdzi to mamy wynik 47 RKM 43 jasol :)
    Pozdrówka for @ll

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mała pomyłka, wychodzi brak szkoły :P
    Po małych korektach wychodzi RKM 52 : 38 jasol. Sorki że wprowadziłem małe zamieszanie.
    Pozdrówka for @ll

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bedzie bardzo ciezki mecz dla Rybniczan.Musza wygrac te spotkanie aby liczyc sie w walce o awans.Licze jednak na to ze RKM pokona Rzeszow.
    pozdr.Bzyku022

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.Do Rzeszowa wyjazd obowiązkowy.Myslę że to spotkanie wygrają rybniczanie ale po zaciętej walce.Mój typ 48-42.

    Pokonamy Rzeszów wygramy mecz znów dwa punkty będziemy miec!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SHREK takie typowanie nie ma sensu. Po za tym dla mnie powinien jechac SZUMINA zamiast PAWLA. Szumina w dwoch ostatnich meczach zrobil po 12 a Pawel w dwoch razem zrobil 11. Wiec wydaje mi sie ze w lepszej formie jest Rafal.
    Co do meczu w Rzeszowie. W tamtym sezonie jak Rybnik jechal do Rzeszowa tesh syscy mysleli ze bedzie jakis super zaciete spotkanie. I jak sie skonczylo wszyscy wiedza. Oby w tym roku bylo podobnie. A co do druzyny Rzeszowskiej sama jest sobie winna ze sie nie dostanie do pierwszej czworki. Gdyby w RAwiczu czy w Tarnowie pojechal Brhel mieli by jush spokojna pierwsza czworke. Tak RKM wygra w Rzeszowie. Opole objedzie Unie i TZ jest w czworeczce a Jasol jezdzi o utrzymanie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    super bedzie jak TŻ znajdzie sie w pierwszej czwórce nie bedzie daleko na wyjazd:)RKM wygra w Rzeszowie ale niewysoko wyniku nie obstawiam bo to niema sensu niewiadomo dokładnie jaki bedzie skład
    Czas pokaże:):):)
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Powiem jeszcze ze jesli TŻ-owi uda sie awansowac do 1 czwórki to bedzie to niezła niespodzianka , bo przeciez po kilku pierwszych kolejkach to on był na faworyta do spadku a tutaj prosze , jest szansa na 1 czwórka i spokojny byt w 1 lidze.
    Tylko Falubaz!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    STAL DO BOJU

    Mam nadzieje ze wygra Stal wiadomo z jakich wzgledów.
    Dla RKM-u nie bedzie to wcale łatwy mecz,w Rzeszowie powinni zrobic bardzo twardy tor a jak wiadomo na takim toze dobrze czuja sie tylko KARLIKI Wegrzyk i reszta druzyny wogóle nie jedzie co pokazały mecze w Tarnowie i Gnieznie. Tak wiedz bedzie to bardzo wyrównane spotkanie a zwycienska druzyna zdobedzie nie wiecej niz 48 pkt.
    Sercem bede za STALA ,ale umysł podpowiada ze wygra RKM
    Bedzie to z pewnoscia bardzo ładne widowisko a zwyciezy lepszy ( STAL mam taka nadzieje )

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ,ze W rzeszowie Rekiny nie odpuszcza i zainkasuja 2 pkt. w poprzednim roku w rundzie zasadniczej skazywaliscie nas na porazke a co sie okazalo ?
    Mam nadzieje ,ze w tym roku rowniez sie wybiore na ten super meczyk.
    A co najwazniejsze to Rybniczanie potrafia jezdzic w Rzeszowie gdyz jest on nieco podobny do Rybnickiego przed przebudowa .
    Moim zdaniem skad Rekinow powinien wygladac tak:
    M.Karlsson
    M.Wegrzyk
    R.Szombierski
    M.Szczyrba
    P.Karlsson
    Z.Czerwinski
    Rozek
    Jak widac jest powazna dziura w skladzie spowodowana brakiem Romanka
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fan Falubazz

    Jeżeli typujesz wygraną Rekinów w Rzeszowie to skąd u Ciebie wyjazd do Opola 18 sierpnia?
    W tym dniu pojedziesz do Gniezna bo Opole będzie jeżdzić/o ile wygra z Unią/ w Rybniku. Po porażce 10 pkt w Gnieznie przy wygranej RKM z Jasolem w/g małej tabelki to Rekiny wystartują z 1 pozycji w play-offach.Niech mnie kto poprawi jeśli się mylę.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że szansy która się wytworzyła po wczorajszej kolejce już nie można zaprzepaścić. Wierzę, że z Rzeszowa wrócimy z dwoma punktami i to my będziemy zajmować pierwsze miejsce przed play-off. Jedynym problemem przed meczem z Jasolem jest czy wystawić Pawła czy Szuminę. W lepszej formie wydaje się być Rafał, no ale to już jest problem Grabowskiego. Mam nadzieję, że dokona dobrego wyboru. Ja na pewno wybiorę się do Rzeszowa i chciałbym aby nas było tam jak najwięcej, żebyśmy stworzyli tam niezłą atmosferę. Musimy wspomóc nasz Rekiny dopingiem.

    FOREVER ROW RYBNIK

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie obstawiam zwyciestwo rekinow chociaz miotaja mna pewne nie pokoje.
    Mam tu namysli nie zla postawe Rzeszowskich zuzlowcow w ostatnich meczach chociazby wczoraj.
    Jedno jest pewne mecz bedzie zaciety i sprawa wyniku jest otwarta do niedzieli wieczora.
    Mysle ze kibice z Rybnika dopisza i stworza niezla atmoswere
    Patrzac realnie na sklady obu druzyn to jest wyrownany.
    Karlsson-Brhel 1-0 (chodzi mi tu o porownanie druzyn.
    Wegrzyk-Winiaz 0-1 (na swoim toze uwazam ze winiaz chyba lepij wypadnie)
    P.Karlsson-Trojanowski 1-0 (kazdy sie chyba zgodzi)
    Szabierski-Wilk 1-1 (mysle ze podobny poziom)
    Szczyrba- T. Rempala 0-1 (SZczyrba musi jeszcze duzo pracowac)
    Czerwinski-Baran (i tu mam problem poniewaz Zbyszek prezentuje sie coraz lepiej ale Baran jest bardziej obiezdzony a jak widac po ostatnich wynikach bedzie bardzo grozny dla wszystkich zawodnikow RKM) chyba jednak 1-1 ( Zbyszek ma nie zly sprzet a ponadto ma dostac nowa rame)
    tak wiec mamy remis 4-4
    Oczywiscie pary mozna zestawic troche inaczej i wynik bedzie napewno inny

    NIECH WYGRA LEPSZY (ze wskazaniem na RKM)


  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No rzeszowianie liczymy na Was!!!Macie niezłą ekipę,szczególnie na własnym torze możecie namieszać.Męczyliśmy się u Was przecież.Mam nadzieję,że pojedziecie w pełnym składzie tzn. z Brhelem i powalczycie o zwycięstwo i w efekcie pierwszą czwórkę.CAŁA ZIELONA Z WAMI DO BOJU !!!!!!!!!POZDRO!!!!
    Wyznawca Falubazu


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZNÓW SIĘ SPOTKAMY Z PEPIKIEM ,KTÓRY NAS JUŻ RAZ ZAŁATWIŁ,ALE
    NIE NA TORZE TYLKO W SAMOLOCIE - Z WYSP DO GDAŃSKA ,LECIAŁ RAZEM Z MARVYNEM COXSEM I JOHNEM DAVISEM I W TEN SPOSÓB WYPACZYŁ WYNIK NASZEJ UKOCHANEJ LIGI (CZYTAJ SPRZEDAŁ MECZ) ,PO ZA TYM PLAY OFF 2000
    MECZ STAL-GKM NASTĘPNY PRZEKRĘT ,DLATEGO CHCIAŁBYM ŻEBY
    W PIERWSZEJ CZWÓRCE ZNALAZŁ SIĘ TEAM Z OPOLA ,I MY¦LĘ ŻE ROW
    IM W TYM POMOŻE. MÓJ TYP 50-40 DLA REKINÓW


    POZDROWIENIA

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    ZNÓW SIĘ SPOTKAMY Z PEPIKIEM ,KTÓRY NAS JUŻ RAZ ZAŁATWIŁ,ALE
    NIE NA TORZE TYLKO W SAMOLOCIE - Z WYSP DO GDAŃSKA ,LECIAŁ RAZEM Z MARVYNEM COXSEM I JOHNEM DAVISEM I W TEN SPOSÓB WYPACZYŁ WYNIK NASZEJ UKOCHANEJ LIGI (CZYTAJ SPRZEDAŁ MECZ)
    Kto ci to powiedział Cox czy Davis, a może wróżka ?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz z pewnością będzie bardzo interesujący i napewno trudny.Moim zdaniem skład powinien wyglądać następująco.

    1.Mariusz Węgrzyk
    2.Romanek\Kubica\Ryszka
    3.Peter Karlsson
    4.Marek Szczyrba
    5.Mikael Karlsson
    6.Zbigniew Czerwiński
    7.Rafał Szombierski

    jeżeli Mariusz pojedzie na swoim poziomie(12pkt) to o wynik jestem spokjny!
    Jak nic złego się nie wydarzy(np.nie nazbiera się autobus)to oczywiście znowu zagoszcze na rzeszowskim stadionie,więc kibice z Rybnika wszyscy do Rzeszowa świętować pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M.Karlsson
    M.Szczyrba
    M.Wegrzyk
    R.Szombierski
    P.Karlsson
    D.Kubica
    Z.Czerwinski

    Myśle że takie zestawienie par jest narazie optymalne. Zobaczymy jak Rafał Szombierski jutro pojedzie w Srebnym kasku a Mariusz Węgrzyk w 1/2 IMP. Myśle że po tych zawodach będzie można lepiej określić kto jest w lepszej dyspozycji przed bardzo, bardzo ważnym meczem w Rzeszowie.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto wygra mecz RKM!!!!!!!!!!!!!!!
    chciałbym aby to sie spełniło to bede szczęsliwy w niedziele wieczorkiem i napewno wyskocze na małego browarka:)
    W tym wprzypadku po wygranej w Rzeszowie pierwsze miejsce dla Rekinów i ostatni mecz w sezonie odbędzie sie w Rybniku ten mecz może zaważyć nad awansem do extraligi tak jak to było w zesłym sezonie w Gdańsku
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stal-rkm

    licze na zwyciestwo rekinow w sumie nie duze ale zeby tylko byly 2 pkt no i zeby w skladzie zamaiasy rozka albo kubicy pojechal romanek on moze troche powalczyc a Ci dwaj to nawet ze startu wolno wychodza a romanek by troche zamieszal



    pozdrowko

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO Mrucky wiem to z U.O.P ,(NIE MÓW O TYM NIKOMU, BO WIESZ
    CO BY BYŁO, PEPIK MIAŁBY PRZEJ..... W RYBNIKU )CZESI MAJ¡
    DO TEGO SKŁONO¦CI,PAN LUKA.D.Y.L. W TAMTYM ROKU ODSTAWIŁ TAK¡ SAM¡ SZOPKĘ W ¦L¡SKU.TAKIE S¡ FAKTY SKUR.... SIĘ TAK JAK WY PU¦CILI¦CIE MECZ GRUDZI¡DZOWI W PLAY OFF 2000.
    PIERWSZA CZWÓRECZKA NIE DLA WAS ,CO WAM WKRÓTCE UDOWODNI ROW,OPOLE JEDZIE Z NAMI.
    {MRUCKY JAK MASZ JAKIE¦ W¡TPLIWO¦CI TO MOGĘ CI PRZYTOCZYĆ WIĘCEJ FAKTÓW PODAJ TYLKO GG }



  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OLO 67

    Zapoznaj się z regulaminem forum kiedy używa się dużych liter a pisząc rób to staraniej bo pełno przekłamań. Zauważ też że jest to temat dotyczący spotkania RKM z Jasolem i nie pisz jakiś tam bzdetów ktoś kupuł ktoś sprzedał ktoś słyszał i.t.p. nie rób sobie jaj z poważnej dyskusji

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do POPO-RKM-REKIN

    Z dwoma porownaniami sie z toba kolego nie zgodze
    Szombierski - Wilk 1 0
    Czerwinski - Baran 0 1
    Szombierski moim zdaniem gwarantuje wiecej punktow niz Wilk natomiast Czerwinski ? Nawet biorac pod uwage jego zwyzke formy to nie sadze by dal rade objechac Barana na swoim torze .
    Pozdrowka


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na rzeszowskim torze wszystko stać się może,
    Na rzeszowskim torze walka trwa,
    Stal Jasol trenuje czasu nie marnuje,
    Na rzeszowskim torze na ........!

    I jeden cel tylko mamy! Wygramy, wygramy, wygramy, a to, że kasy nie mamy to nie nasza wina!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dobo

    Nowy kibic Jasolu Rzeszów na tym forum ? Witamy, witamy, wygramy :)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno mecz bedzie zaciety ale zwyciezy Jasol. Powód prosty to własny tor. Rybnik to nie ta sama druzyna co rok temu. Pełno dziur w składzie. Rzeszow u siebie jedzie pozatym 2 ostatnie spotkania(na wyjezdzie) przegralismy na własne
    zyczenie. Jak by był Brhel(a w niedziele bedzie na 100)
    to Rawicz by poległ a w Zielonce tez by było ciekawie
    (do 8 biegu Zielonka prowadzila tylko 2pts.)
    Rybnikowi nie pomoga nawet Karlssony (czyt.Kalesony)

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STRONGU a kiedy cię wypuścili z kaftanu?

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe stary nieźle się uśmiałem z tymi kalesonami. Widzę, że lubisz sobie pożartować, ale to dobrze bo w niedzielę żarty się skończą i Twój humor gwałtownie zniknie. Nam niby nie pomogą Karlssony (hehe) nie rozśmieszaj mnie. I Ty pewnie liczysz, że wam pewnie Brhel pomoże :D. No masz rację ten super stranieri gwarantuje wam pewne zwycięstwo :) :) :). A tak na koniec - Nie przejmuj się piąte miejsce też jest dobre :P.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopak chyba nie zna sie na zuzlu.My mamy pelno dziur w skladzie,ale Karlssony i Wegrzyk je wypełniaja.I na twoim miejscu niecieszylbym sie tak szybko,bo nie wierze w to aby Rybnik przegrał to spotkanie.Zgadzam sie z PATEM,piate miejsce wam starczy.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne jasne. To ty mnie nie rozsmieszaj. Chyba ty nie znasz sie na zuzlu i zapewne nigdy nie byłes w Rzeszowie.
    Zobacysz quwa dostaniecie w dupsko i wasze mazenie o elidze
    bedziecie mogli sobie włozyc w wasze klesony.
    Jasne Szczyrba wygra z Winiarzem i Trojanem i zdobedzie komplet. Wasz skład jest dziurawy ak szwajcarskiser a Wegrzyka to sobie mozecie włozyc do d..y. tylko ci dwaj Kaiaze was Ratuja bo jak by nie oni to juz dawno by wam nie snila sie e-liga. Wygramy dla siebie Zielonik i Gniezna

    P.s. Strongu usunąłęm część twego postu, proszę o więcej kultury (kania)
    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przejmujcie sie tymi wpisami widać nawy jest na forum i mozna to mu odpuścić, ale co za dużo to nie zdrowo, i lepiej nie przesadzaj ze swojimi wpisami ze dostaniemy w d..e itp.
    Jak przegramy to przegramy:)
    Kto wygra mecz RKM
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki wyluzujcie trochu :)
    Rzeszowianie dzisiaj wasz młodzik pokazał na co go stać. Jednak mimo wszystko i tak nie można go postawić wyżej od Szuminy czy Chromika. Wydaje mi się, że w tym meczu pojedzie Pawliczek na tych motorkach co miał na Zielonkę, które to mu przygotowywał team John Nowak :):)
    Wydaje mi się, że pary będą tak
    Węgrzyk
    Szczyrba
    Micson
    Rożek
    Peter
    Pawliczek
    R Czerwiński
    Nie chciałbym bym prowokować ale niestety nie widzę w składzie kogoś kto by pokkonał Węgorza Micsona i Petera, mogę się mylić. Faktem jest jednak to, że Rybniczanie się dobrze czują na Rzeszowskim torze i to oni będą faworytami tego pojedynku. Mimo wszystko drużyna gospodarzy będzie bardzo groźna i mecz będzie na styku, wszystko zależy od dyspozycji w tym dniu zawodników. Wiem, że działacze z Rzeszowa chcą ściągnąć na tem mecz tłumy widzów aby ci dopingowali swoich. To bardzo miłe. Ja jednak mam nadzieję, że dwa punkty pojadą do Rybnika bo chłopaki pojadą tam świetnie pezygotowani sprzętowo i strasznie zmobilizowani aby zostać na prowadzeniu po rundzie zasadniczej.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne 'ze Rybnik wygra na luzaku. Strongu nie rób sobie smiechu ze Szczyrby bo ten chłopak jezdzi na razie tylko ze względu na regulamin (KSM) i nie strasz nikogo Trojanem bo,choć to wielce sympatyczny zawodnik, sam wiesz jak często zdarza mu się z różnych przyczyn nie kończyć wyścigów.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest również za wstawieniem do składu Paliczka. Szumina jest może ostatnio w dobrej dyspozycji ale nie wiadomo jak pojedzie w tak ciężkim meczu. Zobaczymy na treningu.
    Jest może jutro trening?
    pozdrówka:)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    strong to psychopata !!!!!!!

    Ja mysle ze to jakis kibic z gniezna albo zielonki <nie jestem pewien ale tak podejzewam> chce nam troche podokuczac no ale prawdziwi fani z psycholami nie pisza ja mysle zeby nawet nie zwracac na jego wpisy uwagi przeciez i tak sa bzdurne

    pozdrowko dla wszyskich fanow RKM-U !!!!!!!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    uda sie

    Wygamy jeżeli nasza "wielka trójka" na zawiedzie, a Pawliczek pojedzie tak jak z Zieloną Górą.
    Wynik coś koło 42-48 dla RKM Rybnik
    i w playoffach wszystko od początku.
    Walka od zera emocje na maxa do końca sezonu.

    pozdroovka

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rkm na 100%!!!!!!

    Nie wyobrazam sobie innego wyniku jak zwyciestwo rkm-u.
    Karlssony zrobia swoje,choc boje sie o Petera,reszta nie powinna zawiesc i pojechac na swoim poziomie.Zbysiu jezdzi coraz lepiej i pokaze na co naprawde go stac w Rzeszowie.
    Moj typ 52-38 dla RKM-u.


    Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra troche przesadzilem ale sie wkurzyłem na goscia o nicku gogle zreszta sami zobaczcie. A co do tego czy Na Wegrzyka i Karlssonów nie ma mocnych to nie był bym taki pewny. Wiekszosc z was nie widziała Brhela jak jwezdzi w Reszowie. Ma kapitalny start a na dystansie to ja nie pamietam zeby go ktos w tym roku dogonił(jezdził Cegielski,
    Peddersen) i jak nie zaspi startu(co mu sie niezwykle zadko zdarza) to go nikt nie dogoni. Takze nie nastawiał bym nie na 15 M.Karlssona. P.Karlsson nie jest a z tak rewelacyjny
    i mysle ze jest w stanie Winiarz z nim wygrac nie mowiac oczywiscie o Brhelu. Co do Wegrzyka to moze on pojechac rewelacyjnie jak rowniez słabo(bodajze Tarnów 5pkt.)
    Mecz napewno bedzie zaciety ale ja wierze w Stal.

    ps.Jestem z Rzeszowa a nie z Zieloni albo Gniezna jak tu niektórzy sugerowali

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •